СП (1/4 финал): Русия - Хърватска - 2:2 AET ( 3:4 apen)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Русия - Хърватска - 2:2 AET ( 3:4 apen)

Мнениеот защо » 08 юли 2018 16:11

Udoji90 написа:Е, твърде много щеше да им дойде на руснаците втори мач с подчертано защитна игра да продължат. Хърватите щяха да се осе*ат типично по балкански, но и срещу Дания, и днес излязоха победители в двубой, в който съперникът им имаше психологическо предимство преди дузпите.
[offtopic]
CTAHKO написа:
modor написа:
CTAHKO написа:Какво се случва ако всички футболисти на терена бият дузпи и резултата се запази равен :? :roll: И имало ли е досега такъв случай :?

Започва ново завъртане на играчите.

А до сега случвало ли се е :?

Виждам, че вече са споменати примери за това, но най-интересният такъв, за който аз се сещам, беше между Камерун и Кот д'Ивоар на 1/4-финал за Купата на африканските нации през 2006 г. Та тогава не само, че се извъртяха всичките 22 играчи, ами и абсолютно всеки един от тях (вратарите също) си вкара дузпата и резултатът при дузпите беше 11-11 (0-0 в редовното време, 1-1 в продълженията). 12-тите дузпи съответно трябваше да бъдат изпълнени от тези, които бяха вкарали 1-вите. Ето'о би над вратата, след него Дрогба вкара и "слоновете" продължиха. ;)[/offtopic]

Какво психологическо предимство, рашаните се беха окостили и играеха за дузпи, вместо да търсят гол, както правеха белгийците, примерно, а като дойдоха дузпите, пак по същата причина, имаше суперсмешни изпълнения в началото.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

ihtiandar
Мнения: 579
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Русия - Хърватска - 2:2 AET ( 3:4 apen)

Мнениеот ihtiandar » 08 юли 2018 18:30

Хърватите имаха резервиран полет за 8 сутринта , но командирът на АЕРОФЛОТ смени екипажа и нямаше кой да бие дузпи и да вкарва.
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

botevplovdiveoe
Мнения: 826
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Русия - Хърватска - 2:2 AET ( 3:4 apen)

Мнениеот botevplovdiveoe » 09 юли 2018 11:17

Направи ми впечатление,че Вида не получи жълт картон като си свали фланелката при гола,по-късно получи и трябваше да му е втори.Не се ли дават вече картони за свалена фланелка или е само за световното това?Или просто съдийска грешка?
КАУЗА КОЛЕЖА!

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43848
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Русия - Хърватска - 2:2 AET ( 3:4 apen)

Мнениеот rhaegar » 09 юли 2018 11:19

botevplovdiveoe написа:Направи ми впечатление,че Вида не получи жълт картон като си свали фланелката при гола,по-късно получи и трябваше да му е втори.Не се ли дават вече картони за свалена фланелка или е само за световното това?Или просто съдийска грешка?


Нещо грешно си видял, Вида има картон веднага след гола, а след това само Пиварич е получил жълт от хърватите.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
terans
Мнения: 177
Регистриран на: 17 юни 2015 19:42
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Русия - Хърватска - 2:2 AET ( 3:4 apen)

Мнениеот terans » 10 юли 2018 21:31

защо написа:
terans написа:
Балкански Орел написа:Бахти, явно за първи път ще подкрепям англетата срещу гнусните хървати.Напред Лъвове.

Те пък щото англетата примират за нас. :lol: Ако зависеше от тях тук щеше да е турско още.
Англичаните ни мразят нямаш си представа колко много.

Краят на турското е започнал от Лондон, може да си чул за служителя на Дейли нюз Дженюъриъс МакГахан.

Говорим за държавна политика не ми говори за журналисти .А МакГахан е и Американец на всичко отгоре.Грешен опит. ;)


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта