СП (1/4 финал): Русия - Хърватска - 2:2 AET ( 3:4 apen)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

anker1878
Мнения: 1178
Регистриран на: 18 юли 2012 08:56
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Русия - Хърватска - 2:2 AET ( 3:4 apen)

Мнениеот anker1878 » 08 юли 2018 02:04

Най-ясни четвъртфинал докара огромна надежда на аутсаидера. Няма Маша - идва усташа. Браво и честито на свободна Далмация.

nghcvth
Мнения: 3530
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: СП (1/4 финал): Русия - Хърватска - 2:2 AET ( 3:4 apen)

Мнениеот nghcvth » 08 юли 2018 09:26

Жалко за руснаците. Марио Фернандес от герой стана грешник, но за мен е най- добрият десен бек на турнира. Оплювания Кутепов също беше много стабилен. В Русия могат да са само горди от отбора си, надскочиха възможностите си, а аз очаквах още в групата да си идат.
Треньорът на Хърватия не знам защо дава на Модрич да бие дузпите- 1 изпустана и 2 ужасни изпълнения, които на магия влязоха.
Това беше най- интересния четвърфинал, а аз очаквах голяма скука.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Русия - Хърватска - 2:2 AET ( 3:4 apen)

Мнениеот g3_ev2 » 08 юли 2018 09:55

За мен руснаците направиха най-силния си мач срещу хърватите и показаха, че това понятие, разлика в класите, не струва нищо без достатъчна мотивация. Хърватите също вложиха много сили, но ми се струва, че след като вкараха втори гол, "изпуснаха" парата и можеше да стане и по-лошо.
За мен е важен примерът на руския отбор за нашите национали - няма предварително спечелил или непреодолим противник, ако искаш победата и си се готвил с всичките си сили, ако оставиш душата си на терена. Браво на момчетата на Черчесов, едно време следвахме за всякакви глупости т. нар. съветски опит, но никак няма да е лошо да последваме във футбола този руски пример на всеотдайност!
Това са турнирните битки, победата е най-важна и се помни. Кой скривал топката, кой правел магии по терена, кой кого правел на "фльонга" - вятър и мъгла! Истината е в "срекмето"!

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП (1/4 финал): Русия - Хърватска - 2:2 AET ( 3:4 apen)

Мнениеот THE G.A.M.E » 08 юли 2018 11:35

Няма какво толкова да се напише за този мач.
Чак е странно, че паднаха цели 4-ри гола. :lol:
Хърватите търсиха много повече победата... Руснаците след почивката си играха откровено за дузпи.
Е, добутаха то тях, ама ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: СП (1/4 финал): Русия - Хърватска - 2:2 AET ( 3:4 apen)

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 08 юли 2018 11:48

g3_ev2 написа:За мен руснаците направиха най-силния си мач срещу хърватите и показаха, че това понятие, разлика в класите, не струва нищо без достатъчна мотивация. Хърватите също вложиха много сили, но ми се струва, че след като вкараха втори гол, "изпуснаха" парата и можеше да стане и по-лошо...Браво на момчетата на Черчесов, едно време следвахме за всякакви глупости т. нар. съветски опит, но никак няма да е лошо да последваме във футбола този руски пример на всеотдайност!...

1. Хърватите за една бройка наистина щяха да се о**рат типично по балкански, защото след втория гол решиха, че вече са на полуфинал и оставиха руснаците за няколко минути да им отправят толкова удари във вратата, колкото не успяха да направят за 2 (два) мача (срещу Испания и този)! :lol: Затова и голът на натурализирания бразилец беше съвсем закономерен и наистина можеше да стане и по-лошо, да не говорим, че дузпите са рулетка. ;)
2. За мен в случая "руски пример за всеотдайност" е евфемизъм за "анти-футбол", така че спасибо, НЕТ!... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

botevplovdiveoe
Мнения: 826
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Русия - Хърватска - 2:2 AET ( 3:4 apen)

Мнениеот botevplovdiveoe » 08 юли 2018 11:58

Е ти как искаш да играе Русия срещу футболисти на Реал,Барса,Атлетико,Интер,Ливърпул,Ювентус? Разбира се,че шанса им е твърдост и себераздаване до край,такъв е пътят и пред нашият национален докато нямаме адекватни футболисти,но на нашите са им по-важни баровете,коврите и уискитата.
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Русия - Хърватска - 2:2 AET ( 3:4 apen)

Мнениеот doktora25 » 08 юли 2018 12:58

Какво да кажа? Това бяха двата отбора, на които най-много симпатизирах в елиминациите и ми е гадно, че единият трябваше да отпадне. Хърватите може би имат по-големи шансове да атакуват трофея и от такава гледна точка е добре че продължават, но руснаците не по-малко заслужаваха класиране напред. Аз не съм сред най-големите футболни експерти и капацитети, но ми се струва че една от основните причини за отпадането на руснаците е една грешка, която Черчесов я повтори за пореден мач и този път каруцата се обърна. Визирам, че при всяка смяна, която той извърши изкарваше по някой от най-добрите, конвертируеми и отличили се на първенството играчи: Черишев, Дзюба, Головин. Умората си е умора, но тя засяга еднакво всички. Какво да кажем за Игнашевич? С какво Смолов бе заслужил да получи минути на този 1/4-финал на мястото на Дзюба? И другото неписано правило - ако някой вкара гол в мача, той не бива да изпълнява дузпа.

Успех на хърватите по-нататък! Имат всичко необходимо за триумф и сякаш спестиха сили въпреки двата изиграни мача по 120 минути. Историята им с англичаните е много интересна, тъй като те ги лишиха от класиране за Евро 2008 в мач без значение за тях на Уембли за сметка на Русия и в следващия квалификационен цикъл островитяните им върнаха жеста, лягайки на Украйна.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
terans
Мнения: 177
Регистриран на: 17 юни 2015 19:42
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Русия - Хърватска - 2:2 AET ( 3:4 apen)

Мнениеот terans » 08 юли 2018 14:01

rebel написа:
terans написа:
Балкански Орел написа:Бахти, явно за първи път ще подкрепям англетата срещу гнусните хървати.Напред Лъвове.

Те пък щото англетата примират за нас. :lol: Ако зависеше от тях тук щеше да е турско още.
Англичаните ни мразят нямаш си представа колко много.

А ти имаш ли представа какво непознаване на историята на България имаш?

Хахахахаха това кой го казва .

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9206
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: СП (1/4 финал): Русия - Хърватска - 2:2 AET ( 3:4 apen)

Мнениеот bubka » 08 юли 2018 15:35

Ще напиша нещо, което не прочетох някой да е видял ( а може би някой го е забелязал, но съм изпуснал мнението, за което се извинявам).
Това е мачът Хърватска-Дания. В този мач датчаните бяха просто уникални. Гледах им всички мачове от групите, в двубоя с Хърватия бяха две-три класи над играта си, тотално надскочиха себе си. Това затрудни хърватите. Те също бяха задължени да дадат всичко от себе си. Затова доста хора решиха, че сякаш нивото им е паднало. Просто получиха невероятен отпор. Това, взето с 120-те минути игра ги изтощи. Поради тази причина не бяха себе си в мача с Русия. А сега вторият подред мач от 120 минути също ще им попречи да покажат играта от двубоите с Нигерия и Аржентина. Това разбира се не е оправдание. Кофти стечение на обстоятелствата по-скоро.
[offtopic][/offtopic]

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Русия - Хърватска - 2:2 AET ( 3:4 apen)

Мнениеот защо » 08 юли 2018 16:06

terans написа:
Балкански Орел написа:Бахти, явно за първи път ще подкрепям англетата срещу гнусните хървати.Напред Лъвове.

Те пък щото англетата примират за нас. :lol: Ако зависеше от тях тук щеше да е турско още.
Англичаните ни мразят нямаш си представа колко много.

Краят на турското е започнал от Лондон, може да си чул за служителя на Дейли нюз Дженюъриъс МакГахан.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта