СП (1/4 финал): Уругвай - Франция - 0:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП (1/4 финал): Уругвай - Франция - 0:2 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 06 юли 2018 20:25

Pichichi написа:Браво на Франция. Играят по шампионски, точно колкото трябва за да победят и ако се класират на финала това ще им помогне много. Като Реал М в последните 2 ШЛ са!
За съжаление не стана мач малко разочароващо.
Те и Уругвай играха "По-Шампионски", ама си намериха майсторите. :lol:
Трябва си футбол, солиден, и на контра, и на постепенна атака.
До тук, за огромно мое съжаление, пиша го даже с яд... На тези критерии отговаря единствено Бразилия.
Ама да видим дали днес "съдбата" няма да обърне гръб и на тях.
Франсетата нямаха чисто положение от игра.
Също както и срещу Австралия, Перу и Дания. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Уругвай - Франция - 0:2 FT

Мнениеот Red_Neck » 06 юли 2018 20:25

Урусите нямат лукса да притежават 5-6-7 играчи от световна класа.
Имат два мотора в атака и два стълба в защита, останалото е дух, себераздаване и надежда някой да надскочи нивото си.
Аз залагах много на Бентанкур, но той изигра най-слабия си мач тук.
За капак Годин от половин метър я изряпка извън стадиона при 0:1, .... да докаже, че е човек на Чоло ;)

Този мач много ми напомни на финала в ШЛ тази година. Понякога само с мерак не става, иска си и класа.
Франсетата навлизат в шампионски ритъм.
Отново мега мач на Канте-Погба. Тия двамата колко работа вършат пред защитата не е истина.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9202
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: СП (1/4 финал): Уругвай - Франция - 0:2 FT

Мнениеот bubka » 06 юли 2018 20:37

organzata написа:
bubka написа:Доста слабички и прехвалени Уругвай, създадоха само едно опасно положение за цял мач. Вероятно най-слабата продукция на отбор от фазата на директните елиминации.


Аха,а не мислиш ли,че играеш токова до колкото ти позволи съперника,а и без Кавани........(все пак отстраниха евро първенеца).Франция имат играчи за 3 отбора и дори третият би бил на 1/2 финал сега!


Да, със сигурност, и това си го мислех, предполагам Франция са наистина много силен отбор, тъй като успяха да неутрализират Уругвай, играейки с не повече от 30-60% от капацитета си в различните периоди не мача. Поне на мен не ми направиха впечатление да се напъват. И все пак, доколкото си спомням дори Австралия създадоха повече положения срещу Франция в груповата фаза. А и ако отборът ти действително зависи толкова много от липсата на един човек, Кавани в случая, нямаш право да претендираш за участие на полуфинал.
[offtopic][/offtopic]

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6844
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Уругвай - Франция - 0:2 FT

Мнениеот veni__85 » 06 юли 2018 21:17

insaneboy1 написа:И Швеция като вземе трофея на втори пореден голям форум ще се хвалим как сме победили шампиона.

Последната загуба на Поетугалия преди да стане европейски шампион беше от нас в контрола.

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Уругвай - Франция - 0:2 FT

Мнениеот organzata » 06 юли 2018 21:46

bubka написа:
organzata написа:
bubka написа:Доста слабички и прехвалени Уругвай, създадоха само едно опасно положение за цял мач. Вероятно най-слабата продукция на отбор от фазата на директните елиминации.


Аха,а не мислиш ли,че играеш токова до колкото ти позволи съперника,а и без Кавани........(все пак отстраниха евро първенеца).Франция имат играчи за 3 отбора и дори третият би бил на 1/2 финал сега!


Да, със сигурност, и това си го мислех, предполагам Франция са наистина много силен отбор, тъй като успяха да неутрализират Уругвай, играейки с не повече от 30-60% от капацитета си в различните периоди не мача. Поне на мен не ми направиха впечатление да се напъват. И все пак, доколкото си спомням дори Австралия създадоха повече положения срещу Франция в груповата фаза. А и ако отборът ти действително зависи толкова много от липсата на един човек, Кавани в случая, нямаш право да претендираш за участие на полуфинал.



Aз,не казвам,че Уругвай заслужават да играят 1/2,а че "петлите" явно са доста класен отбор(да не кажа и най,най на този форум),но нека проследим Белгия (според мен са другия такъв)!А груповата фаза я остави,че там бе първи мач и има голяма разлика.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Уругвай - Франция - 0:2 FT

Мнениеот Sardukar » 07 юли 2018 00:17

Радвам се за Франция и кофти, че Уругвай не бяха в оптимален състав, за да няма оправдания после.
Мисля, че "петлите" при Дешан са един от най-предвидимите отбори и в същото време е доста трудно да им противодействаш. Прекалено силни футболисти във всички линии. A като имат и късмет...
Image
Image
Image

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16707
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Уругвай - Франция - 0:2 FT

Мнениеот Udoji90 » 07 юли 2018 10:39

Здрав мач, който можеше да завърши всякак. В крайна сметка детайлите го решиха. Варан я бодна с глава и съвсем малко след това Касерес направи идентичен удар, но Йорис го извади, а при добавката Годин проби космоса. След почивката Муслера се направи на Кариус и това беше Game over. Жалко, че единият отбор трябваше да отпадне, но това е положението. Жалко и за това, че на поредно СП Уругвай са без основен играч в много важен двубой, но и това е част от играта.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта