СП (1/8 финал): Колумбия - Англия - 1:1 FT ( 3:4 aet )

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9176
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: СП (1/8 финал): Колумбия - Англия - 1:1 FT ( 3:4 aet )

Мнениеот bubka » 05 юли 2018 13:35

JohnnieWalker написа:Англичаните са доста жалки ! Гледам, че се коментира основно поведението на колумбииците, а джентълмените се... пропускат ? Такава пе*алска игра не бях виждал от много време ! Целия мач симулации и незнайно защо, ненаказано груба игра. Най-смешното е, че тези леваци могат да стигнат дори до финала, благодарение на потока си... Най-шокиран съм от тоя пън Хендерсън. Хем е дърводелец, хем е симулант. И дори с цялата съдийска помощ и актьорска игра, едвам биха Колумбия, които бяха без дай-добрия си играч...


Да, да, дрън дрън та пляс. Англичаните почнаха с мръсните номера второто полувреме, когато мачът вече колумбийците го бяха превърнали в корида. Искам да ми отговориш на въпроса защо в мачовете си досега Англия игра коректно, а точно в този не. Въпросът е риторичен. Бяха предизвикани от съперника. Ако аз бях играч, щях да съм брутално издразнен от магариите на тея долни дегенерати. Да го духа Колумбия и всичките им долни фенове, тоя отбор го намразих до краен предел и оттук нататък на всяко Световно, на което играят ще съм безкрайно щастлив да ги гледам как отпадат. А те ще отпадат на 100%, защото са шибани долни нещастници и няма как да нямаш никаква чест и да спечелиш нещо голямо.
Бях го писал и в една друга тема-статистиката от мача е 23 фала, извършени от Колумбия срещу 13 фала, извършени от Англия. От осминафиналните двойки, общо 16 отбора и 8 мача, няма отбор, който да е извършил толкова много нарушения.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Колумбия - Англия - 1:1 FT ( 3:4 aet )

Мнениеот metodito » 05 юли 2018 15:48

bubka написа:
[offtopic]Меси никога не би допуснал някой да е редом до него на върха на славата, камо ли пък да има моменти, в които някой ще е над него. Едва ли ще помня, че съм писал това мнение след няколко години да се самоцитирам, но след като Меси напусне националният отбор, до 2-3 първенства макс (включително и Копа Америка), Аржентина ще спечели титла.[/offtopic]

[offtopic]Един приятел, върл привърженик на Аржентина, разправя същото, даже вярва на една история как Меси откровено му казал, че двамата не могат да са на терена по едно и също време, но не знам. Не го вярвам много.[/offtopic]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13743
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Колумбия - Англия - 1:1 FT ( 3:4 aet )

Мнениеот Red_Neck » 05 юли 2018 16:22

bubka написа:.... защо в мачовете си досега Англия игра коректно, а точно в този не. Въпросът е риторичен.

Особено в мача с Белгия. В него даже бяха повече от коректни, ... да не кажа "гостоприемни" :)
Мача с Панама ще го коментираме ли? Откровена симулация в 20-тата минута за 2:0 и ... чао :)
... ми то какво остана? :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта