СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот Red_Neck » 02 юли 2018 23:08

Ай стига, ... случаен гол.... Белгия си бяха по-добрият отбор. Изтърваха доволно преди да се отпушат.
Само на "ура" не става :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот hydetoshi » 02 юли 2018 23:09

Аз съм за Англия. Добре ,че днес тук бяха белгийците ,а не те. Ще ги видим утре срещу Колумбия.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

CSKA69
Мнения: 4441
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот CSKA69 » 02 юли 2018 23:09

Не Фелайни, а Роберто Мартинес обърна хода на мача! Винаги съм смятал този испанец за малко измислен треньор, тактиката и подхода му за мача с нищо не промениха това мнение :lol: Абсурдните пространства по крилата за японците идваха от упорството му да играе с трима в защита, като средата на белгийците с нищо не помагаше в дефанзивен план. В атака пък действаха някак си летаргично и монотонно. Лично мен Еден Азар доста ме подразни в този мач, защото беше пълно копие на Иско - много дрибъл, много техника и нулева ефективност ;) Едва след като стана 2 на нула за Япония Мартинес се усети и направи правилните смени ;) И Шадли и Фелайни си свършиха перфектно задачата да внесат малко искра и разнообразие в атака, като тяхното влизане застави и халфовете да действат по-разумно във фаза защита.. Заслужена победа за Белгия, но въпросителните остават. Срещу Бразилия ще трябва много повече от това, ако искат да продължат напред :idea:
Изображение

Изображение

chinaski
Мнения: 125
Регистриран на: 15 ное 2014 00:33
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот chinaski » 02 юли 2018 23:10

Може ли ЦЯЛ МАЧ да биеш корнерите късо и в последната минута така да я сипеш на Куртоа, това е някакъв върховен пример за тъпотия.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот hydetoshi » 02 юли 2018 23:10

Red_Neck написа:Ай стига, ... случаен гол.... Белгия си бяха по-добрият отбор. Изтърваха доволно преди да се отпушат.
Само на "ура" не става :)

Мача стана заради първия гол на Японците. Ако беше влязло нещо за Белгия при 0:0 ,мачът можеше и 4-5:0 да приключи.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 02 юли 2018 23:12

Udoji90 написа:Много съм разочарован. Японците стояха доста добре на терена и не се виждаше как ще изпуснат мача, ако не беше нелепият гол за 1-2. После стана вече твърде трудно, а и в последните секунди по-скоро трябваше да разиграят, а не Хонда да центрира, при положение че са късаци и нямаха шанс.
Белгия все пак показаха по-добро лице, отколкото в предишните турнири. С Вилмотс този мач твърдо си го губеха и нямаше да успеят да създадат толкова положения. И все пак все още ми изглеждат надценени в някаква степен.
Не знам, бесен съм просто в момента. Бих бил много щастлив, ако имаше как и Бразилия, и Белгия да отпаднат, ама няма как...

И аз бях така, когато се класираха заради картоните :lol: Иначе и аз бях за Япония днес и се разочаровах от тоя край, но няма смисъл да ги виним за корнера. Ако белгийците бяха сбъркали нещо и мачът беше завършил 3-2 за Самураите, това щеше да е гениално решение. На мен ми хареса, че търсиха победата в края.
С Вилмотс щяха да си правят компания с доскорошния му Кот д'Ивоар :mrgreen: Май бяха с Босна, Гърция и още някакъв не съвсем смотан отбор в квалификациите, така че той щеше да се справи.
Изображение Изображение

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот hydetoshi » 02 юли 2018 23:14

Само не разбирам,защо в Юнайтед постоянно реват срещу Фелайни? За мен си е добър футболист.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 02 юли 2018 23:16

CSKA69 написа:Не Фелайни, а Роберто Мартинес обърна хода на мача! Винаги съм смятал този испанец за малко измислен треньор, тактиката и подхода му за мача с нищо не промениха това мнение :lol: Абсурдните пространства по крилата за японците идваха от упорството му да играе с трима в защита, като средата на белгийците с нищо не помагаше в дефанзивен план. В атака пък действаха някак си летаргично и монотонно. Лично мен Еден Азар доста ме подразни в този мач, защото беше пълно копие на Иско - много дрибъл, много техника и нулева ефективност ;) Едва след като стана 2 на нула за Япония Мартинес се усети и направи правилните смени ;) И Шадли и Фелайни си свършиха перфектно задачата да внесат малко искра и разнообразие в атака, като тяхното влизане застави и халфовете да действат по-разумно във фаза защита.. Заслужена победа за Белгия, но въпросителните остават. Срещу Бразилия ще трябва много повече от това, ако искат да продължат напред :idea:
Коректно мнение.
Срещу ниски-пъргави и дълбоко бранещи се отбори, да играеш с къси подавания и нещо от рода на "тики-така", си е пълна загуба на време.
Особено на Световно, срещу сравнително добре подготвен тактически отбор, какъвто без съмнение бяха японците.
Срещу такива, понякога добрият-стар енглиш стил, си е добра идея. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот diplomat » 02 юли 2018 23:18

hydetoshi написа:Само не разбирам,защо в Юнайтед постоянно реват срещу Фелайни? За мен си е добър футболист.

Той заради това Жозето му даде нов договор за 2+1 години. :lol:

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот ChuckNorris » 02 юли 2018 23:21

Това, което направиха японците с изпълнението на корнер по такъв начин в заключителните секунди е най-голямата тъпотия. По голяма глупост не бях виждал да се прави в мач от подобно значение.


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост