СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот matador1 » 02 юли 2018 23:36

diplomat написа:
NOMER14 написа:Не забрявайте, че аз първи призовах да се пусне Фелайни.

Белгийският Кройф. :mrgreen: :mrgreen:


Аве ситуацията си беше комедийна. Дрис излиза, Фелайни влиза. Като старият виц за дриснята и твърдите пичове.

chinaski
Мнения: 125
Регистриран на: 15 ное 2014 00:33
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот chinaski » 02 юли 2018 23:42

e4sy написа:Предния път самурайте ни биха само със седем парцала, ама с тая игра може да ни отнесат с баскетболен резултат :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ние че сме зле, зле сме, но ако смяташ, че приятелските срещи в Азия, завършващи със скандални резултати, не са нагласени, не можем да ти помогнем. :mrgreen:

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот diplomat » 02 юли 2018 23:43

matador1 написа:
diplomat написа:
NOMER14 написа:Не забрявайте, че аз първи призовах да се пусне Фелайни.

Белгийският Кройф. :mrgreen: :mrgreen:


Аве ситуацията си беше комедийна. Дрис излиза, Фелайни влиза. Като старият виц за дриснята и твърдите пичове.

Не знам, аз съм фен на Юнайтед и от 5 години някъде го гледам този нечовек, много се смях на този мач след като влезе като резерва. :lol: Само го наблюдавах в наказателното и около него как 2-3 японци стоят до него и се чудят кво да направят, че да му се противопоставят. :lol: Но както казах, той си е Годзила за тях и набързо ги приключи. :)

На линия
Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9095
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот bubka » 02 юли 2018 23:43

Тоя Шадли ми прави много добро впечатление вече втори мач, не знам къде играе, но си я цъка.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот smoothc » 02 юли 2018 23:45

Класически Червени дяволи! Изкефих се максимално и честно казано вярвах в частичния обрат, особено след целесъобразните смени на Мартинес, които и на практика изиграха решаваща роля за обрата - и с головете си, но и с хъса, напрежението което внесоха пред японската врата.
Тона за песен даде Ян Вертонген, който се и реваншира за грешката при първия гол, където и Тибо можеше малко по-адекватно да действа, но в общи линии и двата гола на японците си бяха много прецизни.
А вече финалната контра беше по образец, шедьовър, който дълго време ще се помни!

Браво и на Япония, тотално надскочиха възможностите си, играха със сърце и душа, но и доста наивно в някои ключови моменти, но опитът, класата и лидерите, които има в състава на Белгия - привилегия за всеки един треньор.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот matador1 » 02 юли 2018 23:48

smoothc написа:Класически Червени дяволи! Изкефих се максимално и честно казано вярвах в частичния обрат, особено след целесъобразните смени на Мартинес, които и на практика изиграха решаваща роля за обрата - и с головете си, но и с хъса, напрежението което внесоха пред японската врата.
Тона за песен даде Ян Вертонген, който се и реваншира за грешката при първия гол, където и Тибо можеше малко по-адекватно да действа, но в общи линии и двата гола на японците си бяха много прецизни.
А вече финалната контра беше по образец, шедьовър, който дълго време ще се помни!

Браво и на Япония, тотално надскочиха възможностите си, играха със сърце и душа, но и доста наивно в някои ключови моменти, но опитът, класата и лидерите, които има в състава на Белгия - привилегия за всеки един треньор.


Какво дълго време ще се помни :lol: :lol: :lol: Обърнахте го този срам на исторически мач :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Иначе е факт, че имат по-голям шанс срещу бразилците, но не и с тази игра.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот smoothc » 02 юли 2018 23:52

Обърнахте го този срам на исторически мач

Японците играха много дисциплинирано и наистина шокираха Белгия с двата си бързи гола, но след това мачът се обърна на 180 градуса и в крайна сметка нямаше нищо нелогично в пълния обрат, той беше като своеобразна черешка на тортата!
Асоциациите по оста Червените дяволи - Белгия-Манчестър бяха налице.
Мартинес буквално влезе в обувките на сър Алекс Фъргюсън, с двойната смяна, последвалия масиран натиск в половината на противника, 1-2, 2-2 за 10-15 минути и победния гол на златната резерва в 94+ минута :P

botevplovdiveoe
Мнения: 822
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот botevplovdiveoe » 02 юли 2018 23:55

Абе и нашия национален с Мисиджан,Каранга,Марселиньо,Яблонски,Вандерсон и тн. сигурно и той ще играе 1/8 финал на световно,ама съм мерси :lol:
КАУЗА КОЛЕЖА!

botevplovdiveoe
Мнения: 822
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот botevplovdiveoe » 02 юли 2018 23:57

smoothc написа:
Обърнахте го този срам на исторически мач

Японците играха много дисциплинирано и наистина шокираха Белгия с двата си бързи гола, но след това мачът се обърна на 180 градуса и в крайна сметка нямаше нищо нелогично в пълния обрат, той беше като своеобразна черешка на тортата!
Асоциациите по оста Червените дяволи - Белгия-Манчестър бяха налице.
Мартинес буквално влезе в обувките на сър Алекс Фъргюсън, с двойната смяна, последвалия масиран натиск в половината на противника, 1-2, 2-2 за 10-15 минути и победния гол на златната резерва в 94+ минута :P


Е не , сравнението на Мартинес със Сър Алекс просто трябва да бъде закачено най-отгоре в тоя форум :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот diplomat » 03 юли 2018 00:00

botevplovdiveoe написа:Абе и нашия национален с Мисиджан,Каранга,Марселиньо,Яблонски,Вандерсон и тн. сигурно и той ще играе 1/8 финал на световно,ама съм мерси :lol:

Всички белгийски национали са родени в Белгия, не е същото. На теб беше ли ти проблем, когато сигурно 10-ина сърбина бяха натурализирани за нашия национален отбор? Или щото са сърби, няма ядове. :roll: Или пък Лусио Вагнер, Тиаго Силва... Ама щом играят за Левски или ЦСКА, няма проблем за масата българи.


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост