СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22568
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот NOMER14 » 03 юли 2018 00:01

bubka написа:Тоя Шадли ми прави много добро впечатление вече втори мач, не знам къде играе, но си я цъка.

УБА...
Аз припознавам белгийците като носители на британския футбол, а вие?

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот diplomat » 03 юли 2018 00:04

NOMER14 написа:
bubka написа:Тоя Шадли ми прави много добро впечатление вече втори мач, не знам къде играе, но си я цъка.

УБА...
Аз припознавам белгийците като носители на британския футбол, а вие?

Белгия и Англия, това е истината. 8-)

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14712
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот smoothc » 03 юли 2018 00:05

Аз припознавам белгийците като носители на британския футбол, а вие?

Така е! Напомнят ми на Манчестър Юнайтед в периода 2007-2009.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот paceto » 03 юли 2018 00:07

e4sy написа:Предния път самурайте ни биха само със седем парцала, ама с тая игра може да ни отнесат с баскетболен резултат :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


То това беше контрола, а и беше замесена азиатската тото мафия и не за друго гръмна скандал след този мач.
Дори май имаше и разследване, ама не доведе до нищо.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22568
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот NOMER14 » 03 юли 2018 00:17

paceto написа:
e4sy написа:Предния път самурайте ни биха само със седем парцала, ама с тая игра може да ни отнесат с баскетболен резултат :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


То това беше контрола, а и беше замесена азиатската тото мафия и не за друго гръмна скандал след този мач.
Дори май имаше и разследване, ама не доведе до нищо.

Като знам какви пидали играхата тогава. Развалихте ни вратарчето. Забравих за съблечения боклук, дето искаха да ни го нататрузят. 7-2 и 7-1 не е разбран мач, а 3-3, 2-2.

botevplovdiveoe
Мнения: 826
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот botevplovdiveoe » 03 юли 2018 00:18

diplomat написа:
botevplovdiveoe написа:Абе и нашия национален с Мисиджан,Каранга,Марселиньо,Яблонски,Вандерсон и тн. сигурно и той ще играе 1/8 финал на световно,ама съм мерси :lol:

Всички белгийски национали са родени в Белгия, не е същото. На теб беше ли ти проблем, когато сигурно 10-ина сърбина бяха натурализирани за нашия национален отбор? Или щото са сърби, няма ядове. :roll: Или пък Лусио Вагнер, Тиаго Силва... Ама щом играят за Левски или ЦСКА, няма проблем за масата българи.


Аз съм старомоден фашист/комунист/русофил/лумпен и тн. който си иска национален отбор с български момчета,нито сърби,нито Вагнери имат място при нас.Теб би ли те кефил национален отбор на България от 4 негра , 5 циганина ,1 турчин и 1 българин,не се заяждам,просто питам?
КАУЗА КОЛЕЖА!

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот ChuckNorris » 03 юли 2018 00:22

diplomat написа:
botevplovdiveoe написа:Абе и нашия национален с Мисиджан,Каранга,Марселиньо,Яблонски,Вандерсон и тн. сигурно и той ще играе 1/8 финал на световно,ама съм мерси :lol:

Всички белгийски национали са родени в Белгия, не е същото. На теб беше ли ти проблем, когато сигурно 10-ина сърбина бяха натурализирани за нашия национален отбор? Или щото са сърби, няма ядове. :roll: Или пък Лусио Вагнер, Тиаго Силва... Ама щом играят за Левски или ЦСКА, няма проблем за масата българи.


Стига с тия соросоидски глупости. Болшинството "национални" отбори всъщност вече въобще не са национални. Е, това със сигурност не може да се каже за Япония, които са отбор съставен от японци. Има и други подобни, но особено европейските такива отбори са кът. Ако някакви косовари за теб са швейцарци, разни турци са германци, разни африканци и араби са французи и т.н. само защото са родени някъде си или само защото имат някакъв си паспорт, значи промиването на мозъците жъне успех. Магарето не може да стане кон, ако ще да е родено в Германия, Англия и т.н.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот diplomat » 03 юли 2018 00:24

botevplovdiveoe написа:
diplomat написа:
botevplovdiveoe написа:Абе и нашия национален с Мисиджан,Каранга,Марселиньо,Яблонски,Вандерсон и тн. сигурно и той ще играе 1/8 финал на световно,ама съм мерси :lol:

Всички белгийски национали са родени в Белгия, не е същото. На теб беше ли ти проблем, когато сигурно 10-ина сърбина бяха натурализирани за нашия национален отбор? Или щото са сърби, няма ядове. :roll: Или пък Лусио Вагнер, Тиаго Силва... Ама щом играят за Левски или ЦСКА, няма проблем за масата българи.


Аз съм старомоден фашист/комунист/русофил/лумпен и тн. който си иска национален отбор с български момчета,нито сърби,нито Вагнери имат място при нас.Теб би ли те кефил национален отбор на България от 4 негра , 5 циганина ,1 турчин и 1 българин,не се заяждам,просто питам?

Принципно не, но ако това стане и на фона на тоталното изчезване на българския етнос, то ще е напълно закономерно. Пък и ако играят по-сърцато и качествено от сегашните чалгари, алкохолици и наркомани, какъв ще е проблемът?

А и както казах, ако са родени тук и имат българско самосъзнание, на мачовете пеят химна с пълна сила и се считат за българи, ти би ли имал наистина против? То не е реалистично целият отбор да е от чернокожи примерно, или азиатци, или каквито и да е други хора.

Иначе аз също съм против натурализирането на чужденци, освен ако не са някаква уникална класа и не са доказали, че милеят и ценят България.
Последна промяна от diplomat на 03 юли 2018 00:25, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот diplomat » 03 юли 2018 00:25

ChuckNorris написа:
diplomat написа:
botevplovdiveoe написа:Абе и нашия национален с Мисиджан,Каранга,Марселиньо,Яблонски,Вандерсон и тн. сигурно и той ще играе 1/8 финал на световно,ама съм мерси :lol:

Всички белгийски национали са родени в Белгия, не е същото. На теб беше ли ти проблем, когато сигурно 10-ина сърбина бяха натурализирани за нашия национален отбор? Или щото са сърби, няма ядове. :roll: Или пък Лусио Вагнер, Тиаго Силва... Ама щом играят за Левски или ЦСКА, няма проблем за масата българи.


Стига с тия соросоидски глупости. Болшинството "национални" отбори всъщност вече въобще не са национални. Е, това със сигурност не може да се каже за Япония, които са отбор съставен от японци. Има и други подобни, но особено европейските такива отбори са кът. Ако някакви косовари за теб са швейцарци, разни турци са германци, разни африканци и араби са французи и т.н. само защото са родени някъде си или само защото имат някакъв си паспорт, значи промиването на мозъците жъне успех. Магарето не може да стане кон, ако ще да е родено в Германия, Англия и т.н.

[offtopic]Няма да ти отговарям подобаващо, щото изобщо не е по темата. Иначе любимото ми е някой да ми говори за соросоиди и други такива глупости, особено от хора непознаващи историята и доказващи наивността си с всеки коментар.[/offtopic]

chinaski
Мнения: 125
Регистриран на: 15 ное 2014 00:33
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот chinaski » 03 юли 2018 00:44

botevplovdiveoe написа:
diplomat написа:
botevplovdiveoe написа:Абе и нашия национален с Мисиджан,Каранга,Марселиньо,Яблонски,Вандерсон и тн. сигурно и той ще играе 1/8 финал на световно,ама съм мерси :lol:

Всички белгийски национали са родени в Белгия, не е същото. На теб беше ли ти проблем, когато сигурно 10-ина сърбина бяха натурализирани за нашия национален отбор? Или щото са сърби, няма ядове. :roll: Или пък Лусио Вагнер, Тиаго Силва... Ама щом играят за Левски или ЦСКА, няма проблем за масата българи.


Аз съм старомоден фашист/комунист/русофил/лумпен и тн. който си иска национален отбор с български момчета,нито сърби,нито Вагнери имат място при нас.Теб би ли те кефил национален отбор на България от 4 негра , 5 циганина ,1 турчин и 1 българин,не се заяждам,просто питам?


Аз пък съм старомоден русофоб и също смятам, че натурализирани играчи нямат място. Естествено, ако има някой с български корени (примерно българин от Македония, Запорожието, Бесарабия или някъде другаде), е окей.


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта