СП (1/8 финал): Хърватска - Дания - 1:1 FT ( 4:3 aet )

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Хърватска - Дания - 1:1 FT ( 4:3 aet )

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 02 юли 2018 01:28

smoothc написа:
YANTRA_FOREVER написа:Хубаво е, че някой сред Русия, Хърватска, Швеция, Швейцария, Англия и Колумбия ще бъде финалист. Малко по-свеж и различен отбор в битка за трофея.

И от северния поток идват Белгия, екстра! :P

Аз по-рано някъде писах, че ако на финал не са два отбора, които ми харесват, ще ми е най-интересно да видя как Франция печели мини Копа Америка срещу Аржентина, Уругвай и Бразилия (и Мексико става, че нали често ги канят там :) ), а Колумбия - малко ЕП срещу Англия, Швеция/Швейцария и Хърватска. И накрая титаничен сблъсък. Но обективно погледнато Белгия си е отличен отбор и са ми чак четвърти по неприятност в потока си :mrgreen: след Франция, Бразилия и Португалия, които поне отпаднаха вече. Така че нямам много против ако си заслужат един финал.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
hhandsome
Мнения: 129
Регистриран на: 10 авг 2014 18:49
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Хърватска - Дания - 1:1 FT ( 4:3 aet )

Мнениеот hhandsome » 02 юли 2018 01:35

Плюнки сме и такива ще си останем. Преплувахме дунава със сламки в уста. Установихме се на Балканите. Хан Кубрат беше на обучение във Византия. Там го научиха на държавност, култура, ред, законност и дисциплина. После се бием в гърдите че сме първата държава в Европа. Не, не сме. Поредното въздухарско изхвърляне на кило ракия.

Хрватска държава от едва четири милиона. Супер футболисти, манталитет на ПОБЕДИТЕЛИ!!! Нещо което един Български ЛУЗЪР няма как дори да го проумее!!! От малки ги учат да МАЧКАТ, ДА ИМАТ СИЛЕН ТЕСТОСТЕРОН, ДА БЪДАТ ИСТИНСКИ ФУТБОЛСТИ, не да са някакви лузъри хвърлящи салфетки в студентски град и някоя смотана ***** да се изкефи на това нещо при което БГ лузъра си мисли че е хванал Господ за ташаците след като е наебал някоя смотана задръстена БГ кифла!!!!

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14712
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Хърватска - Дания - 1:1 FT ( 4:3 aet )

Мнениеот smoothc » 02 юли 2018 01:42

Yantra, ти остави, но в еуфорията и суматохата сякаш пропуснахме(пропускаме) нещо епично, което би преобърнално на 180 градуса историята на Световните първенства по футбол:
[center][wrapimg=]https://lavca.org/wp-content/uploads/2014/10/mexico-colombia-newsletter.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Хърватска - Дания - 1:1 FT ( 4:3 aet )

Мнениеот diplomat » 02 юли 2018 01:46

hhandsome написа:Ето че Хърватия е на 1/4 финал. Хърватия... можете ли да повярвате тази плюнска с население ЧЕТИРИ МИЛИОНА е на 1/4 финал? Население колкото Северна/Южна България. Кои сме ние? Едни прабългарски чукундури преплували дунава със сламки в уста. Едни пълни ***! На нас ни дай да правим разни патриотарски изхвърляния и мастурбации на по кило ракия и салата!

Къде си тръгнал да сравняваш нашите тотаджии като Божи86, Бандаловски, Аулин и останалите алкохолици. :lol: Та те след "голяма" победа, първото им нещо е отборно да се изтрескат като животни в някоя чалготека, а съм на 99% сигурен, че бутат яко бело в нослетата през тва време. :lol:

Потребителски аватар
hhandsome
Мнения: 129
Регистриран на: 10 авг 2014 18:49
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Хърватска - Дания - 1:1 FT ( 4:3 aet )

Мнениеот hhandsome » 02 юли 2018 01:49

diplomat написа:
hhandsome написа:Ето че Хърватия е на 1/4 финал. Хърватия... можете ли да повярвате тази плюнска с население ЧЕТИРИ МИЛИОНА е на 1/4 финал? Население колкото Северна/Южна България. Кои сме ние? Едни прабългарски чукундури преплували дунава със сламки в уста. Едни пълни ***! На нас ни дай да правим разни патриотарски изхвърляния и мастурбации на по кило ракия и салата!

Къде си тръгнал да сравняваш нашите тотаджии като Божи86, Бандаловски, Аулин и останалите алкохолици. :lol: Та те след "голяма" победа, първото им нещо е отборно да се изтрескат като животни в някоя чалготека, а съм на 99% сигурен, че бутат яко бело в нослетата през тва време. :lol:

Те ако бутаха бело нямаше да са такива неудачници :lol: белото е дрогата на богатите, тоест са един булгаристенец това е нещо непознато, бг ЛУЗЪРИТЕ пият некво смешно уиски и то по 200-300 грама и си мислят че са изпили много и че са high, нищо подобно

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Хърватска - Дания - 1:1 FT ( 4:3 aet )

Мнениеот защо » 02 юли 2018 01:49

hhandsome написа:Плюнки сме и такива ще си останем. Преплувахме дунава със сламки в уста. Установихме се на Балканите. Хан Кубрат беше на обучение във Византия. Там го научиха на държавност, култура, ред, законност и дисциплина. После се бием в гърдите че сме първата държава в Европа. Не, не сме. Поредното въздухарско изхвърляне на кило ракия.

На кило ракия ще се изхвърлиш от изненадващо място, да ти кажа.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Хърватска - Дания - 1:1 FT ( 4:3 aet )

Мнениеот защо » 02 юли 2018 01:52

YANTRA_FOREVER написа:Аз по-рано някъде писах, че ако на финал не са два отбора, които ми харесват, ще ми е най-интересно да видя как Франция печели мини Копа Америка срещу Аржентина, Уругвай и Бразилия (и Мексико става, че нали често ги канят там :) ), а Колумбия - малко ЕП срещу Англия, Швеция/Швейцария и Хърватска. И накрая титаничен сблъсък. Но обективно погледнато Белгия си е отличен отбор и са ми чак четвърти по неприятност в потока си :mrgreen: след Франция, Бразилия и Португалия, които поне отпаднаха вече. Така че нямам много против ако си заслужат един финал.

Хърватите не им ли стана фен, с тоя африкански футбол?
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Хърватска - Дания - 1:1 FT ( 4:3 aet )

Мнениеот hydetoshi » 02 юли 2018 07:08

smoothc написа:Ей, рядко се ядосвам за неутрални отбори, но наистина жалко за Шмайхел дж., Червения динамит и Петър Шмайхел!

Хърватите по принцип са ми неприятни,но Шмайхел -син е още по-противен. Ужасно надценен. Вчера около дузпата на Модрич и при другите дузпи ,не престана да ръкомаха,да маниерничи,абе да си прави селските номера. Баща му беше друга класа! Малко ми напомнят на нашата династия Михайлови,ама за тях в последните десетина години не се сещам ,какво хубаво да кажа.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
atanas7510
Мнения: 556
Регистриран на: 19 ное 2008 09:58
Местоположение: ВАРНА БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Хърватска - Дания - 1:1 FT ( 4:3 aet )

Мнениеот atanas7510 » 02 юли 2018 07:56

Дания досега не изиграха нито един мач в които да показаха нещо повече от това, че имат вратар, защита и са здрави физически.Перу ги разпердушини тотално, само Шмаихел и пропуските на перуанците, бяха причината да спечелят.С Австралия пак с двеста мъки равен.Вчера пак вратаря им ги закара до дузпи, където хвана даже две.С оглед на това съвсем логично продължаване на напред на Хърватите, които просто изкараха по добър вратар на дузпите.

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП (1/8 финал): Хърватска - Дания - 1:1 FT ( 4:3 aet )

Мнениеот THE G.A.M.E » 02 юли 2018 13:09

Предполагаше се, че хърватите ще имат трудности, но чак такива ...
Все пак продължават напред.
Само че мачът им с Русия ще бъде идентичен. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта