СП (1/8 финал): Испания - Русия - 1:1 FT (4:5 aet)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Испания - Русия - 1:1 FT (4:5 aet)

Мнениеот doktora25 » 01 юли 2018 20:21

kingofpop написа:Доктора изби рибата с радването на Русия :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
щом ви се гледа подобна мъка още 1 мач явно сте мазохисти....Испания беше ясно, че са макс до 1/4 финала, просто щеше да е по-готино Хърватия да ги набие отколкото да гледаме антифутбола от днес и след 4-5 дена

То че се радвам и за отпадането на Испания също е вярно, но в момента повече е за продължаването на Русия. Аз на всяко първенство подкрепям най-много 4 отбора (ако нас ни няма) - Германия, Италия, Русия и Хърватия. Лесно може да се провери. ;) Даже вторите два повече при директен сблъсък с някой от първите 2, защото по-рядко би им се отдала възможност за трофей. Испанците също играят антифутбол, докато руснаците изстискаха максимума от възможностите си и никой не може да ги вини. А относно последното ти изречение силно се съмнявам, че наистина го мислиш. Пак щеше нещо подобно да напишеш ако бяха отпаднали на 1/4-финал. 8-)
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
terans
Мнения: 177
Регистриран на: 17 юни 2015 19:42
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Испания - Русия - 1:1 FT (4:5 aet)

Мнениеот terans » 01 юли 2018 20:22

Groucho написа:
kingofpop написа:щом ви се гледа подобна мъка още 1 мач явно сте мазохисти....Испания беше ясно, че са макс до 1/4 финала, просто щеше да е по-готино Хърватия да ги набие отколкото да гледаме антифутбола от днес и след 4-5 дена

С Испания напред със сигурност щеше да бъде подобна мъката на четвъртфинала. Руснаците в следващия мач могат да забъркат пак бетона, но могат да играят и открито, кой ги знае. Антифитболът на домакините на това световно се изразява във вкарани 9 гола до този момент. Стотиците зрелищни разигравания на футболистите на Йеро са довели до 7 гола в четири мача.
Да, аз бях за домакините в този мач, дано се стигне и до епичен полуфинал Англия - Русия :mrgreen:

Въх нидей :mrgreen: ингилизите ще реват после че са и отровени играчите или са най малко двойни агенти :lol:

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4965
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Испания - Русия - 1:1 FT (4:5 aet)

Мнениеот LaRgO » 01 юли 2018 20:23

Отвратителен, брутален антифутбол от Русия. Дори нашите жалки отбори не практикуват такава пародия на футбол. Един от най-жалките отбори в света!

Но по важното: какво по дяволите им става на испанците ? 2 часа си подават топката от единия тъч на другия с малки изключения. И Алф от Мелмак видя, че това води до абсолютно нищо, но никаква промяна в играта на испанците. Времето си минава....80 мин. 90, продължения....пичовете си разцъкват лежерно сякаш е квартален мач.
Какво искаха да направят ? Какво по дяволите беше това ? По време на мача - апатия, а после реват.
Бях напълно сигурен, че ако се стигне до дузпи, Испания отпада, защото Де Хея е пълна трагедия на тях. Дори се чудих дали ще хване дори и един ъгъл. Перес спокойно може да си пръсне мозъка, задето толкова настояваше да го вземе.
Дано най-после този отбор завинаги да зареже тики така. Този стил ги провали, защото испанците имат играчи да играят бърз, атрактивен футбол и съм сигурен, че щеше да им донесе повече успех.

Шефът на федерацията да си подава оставката.
От вар няма полза, когато съдиите са се насрали. Чиста дузпа за Испания! И щеше да се свири ако Русия не беше домакин.
Дано този жалък антифутболен отбор на Русия да бъде разгромен и изнасилен на четвъртфинала.
Последна промяна от LaRgO на 01 юли 2018 20:27, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18040
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Испания - Русия - 1:1 FT (4:5 aet)

Мнениеот kingofpop » 01 юли 2018 20:23

doktora25 написа:
kingofpop написа:Доктора изби рибата с радването на Русия :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
щом ви се гледа подобна мъка още 1 мач явно сте мазохисти....Испания беше ясно, че са макс до 1/4 финала, просто щеше да е по-готино Хърватия да ги набие отколкото да гледаме антифутбола от днес и след 4-5 дена

То че се радвам и за отпадането на Испания също е вярно, но в момента повече е за продължаването на Русия. Аз на всяко първенство подкрепям най-много 4 отбора (ако нас ни няма) - Германия, Италия, Русия и Хърватия. Лесно може да се провери. ;) Даже вторите два повече при директен сблъсък с някой от първите 2, защото по-рядко би им се отдала възможност за трофей. Испанците също играят антифутбол, докато руснаците изстискаха максимума от възможностите си и никой не може да ги вини. А относно последното ти изречение силно се съмнявам, че наистина го мислиш. Пак щеше нещо подобно да напишеш ако бяха отпаднали на 1/4-финал. 8-)



напротив, бях убеден, че са макс до 1/4 финала...даже се надявах да бият днес, за да играя за хърватите на 1/4 финала... :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Испания - Русия - 1:1 FT (4:5 aet)

Мнениеот miro_rz » 01 юли 2018 20:25

Най сетне това тики-така умря !
Шампиони са Бразилия не се хабете напразно ! 8-)
Изображение

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2563
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Испания - Русия - 1:1 FT (4:5 aet)

Мнениеот rmfan5 » 01 юли 2018 20:28

kingofpop написа:
matador1 написа:BTW, таки-така е анти-футбол по-дефиниция. Извращение е, че това нещо стигна до решителна победа през 2010 г. Дори Германия като го заигра се излоги пагубно. Същото важи и за Испания вече два Мондиала. Това нещо е тежко като наркотик обаче и не се отказва явно лесно.



Испания 2010 си бяха най-добрият отбор, пълни с лидери в добрите си години....Пуйол, Иниеста, Шави, Касияс, Вия.....очакваше се да станат шампиони тогава и далеч не играеха само тики-така


Чак пък толкова,взеха си мачовете с по 1-0,тогава си бяха в пика на тики-така.
Не знам аз като фен на Реал и испанското първенство,много рядко се радвам на национала им,много бавни и безсмислени хиляда подавания без никаква идея.Видя се като влезе Родриго как им вкара малко скорост в атака,то само с подаване не става.
Последна промяна от rmfan5 на 01 юли 2018 20:30, променено общо 1 път.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
botevist_75
Мнения: 946
Регистриран на: 21 май 2013 19:48
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Испания - Русия - 1:1 FT (4:5 aet)

Мнениеот botevist_75 » 01 юли 2018 20:28

Без треньор -толкова. Вижте го Черчесов, прилича на надзирател в ГУЛАГ :mrgreen:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Испания - Русия - 1:1 FT (4:5 aet)

Мнениеот Udoji90 » 01 юли 2018 20:30

Това беше 120 мин. ходене по мъките. Не знам колко мозъчни клетки ми умряха да го гледам този "спектакъл". :lol: Че са слабички руснаците, слабички са, но те си играха според възможностите и няма как да ги съдим. Испания обаче бяха на същото трагично ниво, а могат много повече, така че като голям почитател на "червената фурия" съм на мнение, че това отпадане беше категорично заслужено. Този път обаче даже не ме е яд. Те да бяха играли силно, че да има за какво да ме е яд, но те бяха трагедия, така че... :arrow:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Испания - Русия - 1:1 FT (4:5 aet)

Мнениеот sin4ec » 01 юли 2018 20:31

Русия са лимитиран отбор, но далеч не са толкова беззъби и безобидни, както някои си мислеха и продължават да мислят.
Те изпълниха програмата си максимум и оттук нататък ще играят спокойно и без напрежение. А това неведнъж в историята е водило до непредсказуеми резултати. Още повече, че двойката Хърватия/Дания далеч не е извънземна и непреодолима, въпреки симпатиите ми към "квадратчетата".( те, заедно с Белгия и Уругвай са свежият полъх на това СП).
От фаворитите остана само Бразилия. Засега...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14712
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Испания - Русия - 1:1 FT (4:5 aet)

Мнениеот smoothc » 01 юли 2018 20:31

Отвратителен, брутален антифутбол от Русия

Каквото повикало, такова се обадило!
Русия никога не са били офанзивно настроен отбор, но ако не друго, в групите показаха че умеят да играят офанзивно и да бележат голове.
И двата отбора играха срещу сходни като футболна философия нации - Египет/С.Арабия + Уругвай и Мароко/Иран + Португалия
Русия-С.Арабия - 5-0
Русия-Египет - 4-1


Без треньор -толкова. Вижте го Черчесов, прилича на надзирател в ГУЛАГ

Това беше много добро!
Въпреки че уважавам Йеро като фигура, но пък и с Лопетеги не мисля, че щеше да е кой знае колко по-различно.

от diplomat » 01 юли 2018 15:44
Не знам, на Рохо защо не му свириха за почти същото нещо дузпа като играха Аржентина-Нигерия?


Няма нищо общо между двете положения! Ръката на Пике е високо вдигната и спира топка, която отива към вратата.


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта