СП (1/8 финал): Испания - Русия - 1:1 FT (4:5 aet)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32504
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

СП (1/8 финал): Испания - Русия - 1:1 FT (4:5 aet)

Мнениеот 1914.1902 » 28 юни 2018 22:51

[center]СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО 2018

Фаза: 1/8 финал
Час: 17:00
Пряко по: БНТ и БНТ ХД


Изображение Изображение

Стадион: ''Лужники'' (81,000 места)

Изображение

Мачовете на двата отбора до момента

Португалия 3:3 Испания
Иран 0:1 Испания
Испания 2:2 Мароко

Русия 5:0 Саудитска Арабия
Русия 3:1 Египет

Уругвай 3:0 Русия

Голмайстори на двата отбора

За Испания: Изображение Диего Коща (3 гола)

За Русия: Изображение Денис Черишев (3 гола)[/center]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16709
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Испания - Русия (1 юли)

Мнениеот Udoji90 » 29 юни 2018 09:14

Испанците са ми любимци (в отсъствието на нашия национален отбор разбира се), но до момента хич не съм доволен от представянето им. Много грешки в защита, лоша комуникация между бранители и халфове, недостатъчна агресия в атака. Йеро според мен трябва да включи Васкес или Асенсио, така че да има повече ширина и острота а атаките, и евентуално да замени Тиаго с Коке. Ако направи нужните промени, отборът по-вероятно ще продължи. Ако ли не, руснаците, колкото и да е лимитиран съставът им, имат своите реални шансове. Бих прогнозирал минимален успех за Испания, но не изключвам да се провалят.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: СП (1/8 финал): Испания - Русия (1 юли)

Мнениеот sandi74 » 29 юни 2018 09:32

Този мач ми е тъмна Индия.И двата отбора не показаха нищо особенно и стойностно в групите.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13294
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Испания - Русия (1 юли)

Мнениеот sapio0o » 29 юни 2018 10:10

Дано това е мачът, в който Испания ще покаже на света, че е решена да атакува титлата. Дотук след груповата фаза не се вижда това въпросно тропване по масата. Иска ми се да виждам повече Асенсио и Васкес в игра и дано Йеро има ''характера'' да ги ''рискува''. Да се изправиш срещу домакина в първа елиминация не може да е лесно напук на прогнозите за изразителни победи.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: СП (1/8 финал): Испания - Русия (1 юли)

Мнениеот russia » 29 юни 2018 11:00

Не мисля, че "сборная" имат големи шансове да елиминират Испания.
По принцип, досега на световни и европейски първенства съм симпатизирал и на испанците, но в този състав имат отпред един подъл натурализиран мръсник /слава Богу, че не играе за Бразилия/, който във всеки мач отчаяно си проси червен картон, но съдиите странно защо винаги му го спестяват. ;)
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
atanas7510
Мнения: 556
Регистриран на: 19 ное 2008 09:58
Местоположение: ВАРНА БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Испания - Русия (1 юли)

Мнениеот atanas7510 » 29 юни 2018 11:58

2:0 за Русия поради слабия Испански треньор.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13792
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Испания - Русия (1 юли)

Мнениеот Pichichi » 29 юни 2018 12:03

sapio0o написа:Дано това е мачът, в който Испания ще покаже на света, че е решена да атакува титлата. Дотук след груповата фаза не се вижда това въпросно тропване по масата. Иска ми се да виждам повече Асенсио и Васкес в игра и дано Йеро има ''характера'' да ги ''рискува''. Да се изправиш срещу домакина в първа елиминация не може да е лесно напук на прогнозите за изразителни победи.


Време е вече Силва да сяда на пейката така че един Асенсио е добра опция но аз предпочитам Ягогол на негово място!
Ясно е обаче че Йеро няма да пусне 2-ма нападатели така че Асенсио ще е супер вместо Силва.
Ако Давид Де Кариус спаси поне 30 %-та от ударите във вратата му имат шанс за 1/4 финал иначе може
да стане голямо фиаско ако запази сегашния си процент на спасявания.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Испания - Русия (1 юли)

Мнениеот Vladislav » 29 юни 2018 12:30

Испания изглежда като уморен отбор, но мурзилките все пак са до тук.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Испания - Русия (1 юли)

Мнениеот doktora25 » 29 юни 2018 14:22

Излишно е да казвам, че симпатиите ми във всяко едно футболно и извънфутболно отношение са насочени към Русия. Редно е обаче да се опитам обективно да анализирам състоянието на двата отбора преди срещата помежду им.

Предимствата на Испания:
- по-класни играчи на почти всички постове, които дълго са играли заедно
- по-голяма креативност в халфовата линия, която би трябвало да доведе до повече голови положения
- по-дълга и равностойна резервна скамейка
- притежават шампионски манталитет; почти всички играчи са печелили европейски или световни трофеи; за сравнение руснаците дълго са ги убеждавали най-вече медиите, че нищо не става от тях
- в мач срещу по-класен на книга съперник се представиха по-силно от руснаците
- те са по-способни да реагират адекватно на негативен развой на срещата

Предимствата на Русия:
- домакинският фактор
- ще играят по-освободено, очакванията към тях са по-малки и нямат какво да губят
- руснаците са доста ефективни от статични положения и от удари от средна и далечна дистанция, докато испанците се стремят да влизат с топката във вратата; първото категорично е по-добрият вариант
- руснаците са изиграли по-малко мачове през сезона, не са хвърлили толкова физически и психически ресурси колкото съперниците си в преследването на европейски трофеи и техният стил на игра е по-икономичен; не разчитат на дълбока преса в големи моменти от мача, а по-скоро на перфектното позициониране и добрата организация
- проблемите на Испания с треньорския пост
- във всеки от мачовете, независимо от класата на съперника, Испания срещна определени трудности
- Де Хеа, Пике и част от халфовете правят много слабо първенство, което може да се окаже проблем на даден етап

Изброените фактори може би дават леко преимущество на Испания, но много зависи как ще тръгне мачът. Най-вероятно иберийците ще натиснат и ако съумеят да вкарат гол през първите 20 минути по-всяка вероятност ще спечелят без проблеми с повече от 1 гол разлика. В противен случай руснаците могат да се надяват на положителна развръзка, която от все сърце им я пожелавам. Най-добре за тях би било ако открият резултата между 55-тата и 65-тата минута.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5461
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Испания - Русия (1 юли)

Мнениеот insaneboy1 » 29 юни 2018 14:54

1-0 за Испания
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта