СП (1/8 финал): Уругвай - Португалия - 2:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Уругвай - Португалия - 2:1 FT

Мнениеот Bernaleo » 30 юни 2018 23:03

Лео Меси хареса това.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Уругвай - Португалия - 2:1 FT

Мнениеот diplomat » 30 юни 2018 23:03

Съдията сам създаде това напрежение, трябваше да даде картони и на двата отбора още първото полувреме, за да не си правят номерцата след това.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП (1/8 финал): Уругвай - Португалия (30 юни)

Мнениеот THE G.A.M.E » 30 юни 2018 23:03

diplomat написа:Тоя Ангелов бърка отборите, играчите, пълен цирк. :lol:
На мен ми се стори, че беше на път да заплаче на края, като каза... "Тоя съдия така и не остави играчите да си играят това, което могат на терена"... Явно е бил за Португалия. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Уругвай - Португалия - 2:1 FT

Мнениеот Red_Neck » 30 юни 2018 23:04

Стана мач!
Заслужена победа на Уругвай. Имат изключително балансиран отбор, който играе страхотен турнирен футбол. Дедо Оскар си знае занаята :)

Евала на Кавани - клиничен в атака, отговорен в защита.

ПП:... след 2 мача като днешните, как да седнеш да гледаш Швеция - Швейцария? :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Уругвай - Португалия (30 юни)

Мнениеот Unforgiven_M » 30 юни 2018 23:07

Балкански Орел написа:
Unforgiven_M написа:
Балкански Орел написа:
slash1912 написа:Роналдо и Меси не случиха на национални отбори.


Така е.Все пак Роналдо избута Португалия до Европейска титла, което не е никак малко.


Абсолютно - надскочиха себе си веднъж, което беше адски незаслужено, защото доста антифутбол играха на европейското, оня си начеса егото, стига им - да ходят в миманса, където си им е мястото :)


По-заслужено ли щеше да е негрите да спечелят ? Аз тогава не си спомням рефер или нещо да са ги избутали, просто им върза.


Аз не визирах само финала а цялото им първенство - една победа и 5 равни. Това ако е шампионско - ами шампиони са :)

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Уругвай - Португалия (30 юни)

Мнениеот Furious_Monk » 30 юни 2018 23:07

Десния бек на португалците, Перейра... от години не бях виждал толкова неориентиран играч на тази позиция, а съм гледал доста посредствени футболисти, но чак толкова объркан, неадекватен и с лошо пласиране краен защитник не си спомням скоро да съм наблюдавал. Приличаше на младия Марсело.

Кавани, че и Суарес показаха завидна работоспособност... Отборът в който големите звезди се раздадоха напълно и във всеки момент спечели, и напълно заслужено продължи напред.

Торейра направи хубав мач, но съжалявам че този темерут Табарес не пусна Макси Гомес вместо Стуани... щеше да е интересно да видим младока в такава обстановка.

Честно казано, очаквах по-малко положения пред вратата на урусите. А Бернардо Силва, чак накрая се усети какво се изисква от него.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Уругвай - Португалия - 2:1 FT

Мнениеот diplomat » 30 юни 2018 23:08

Tiberius написа:
diplomat написа:Според мен беше доста равностоен и борбен мач, но и двата отбора имат доста дърварски стил, с повече нарушения и игра по въздуха.

Роналдо и Меси в един ден си заминават, но поне за мен беше очаквано. Интересно е дали и двамата няма да се пенсионират за националните си отбори след това Световно.

Роналдо е казвал нееднократно, че докато може да играе, ще играе за Португалия. При Меси нещата са различни.

Ще видим, според мен на Роналдо много ярко си му проличаха годинките в този мач, към 60-та минута загуби доста сили вече и нямаше същия демараж. Вече е на 33 години, има над 900 професионални мача. Годинките натежават, каквато и машина да е.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13805
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Уругвай - Португалия (30 юни)

Мнениеот Pichichi » 30 юни 2018 23:08

rmfan5 написа:Уругвайците второто освен гола,нямат удар.


А португалците колко удара във вратата имаха?
Браво на уругвайските халфове и защитата им обезличиха Роналдо и това им донесе успех защото португалците разчитат само на него.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Уругвай - Португалия (30 юни)

Мнениеот Red_Neck » 30 юни 2018 23:09

THE G.A.M.E написа:
diplomat написа:Тоя Ангелов бърка отборите, играчите, пълен цирк. :lol:
На мен ми се стори, че беше на път да заплаче на края, като каза... "Тоя съдия така и не остави играчите да си играят това, което могат на терена"... Явно е бил за Португалия. :lol:

Не ти се е сторило, ... направо хълцаше :)
.... иначе съдията наистина пусна малко по-твърда игра, но мереше с абсолютно еднакъв аршин двата отбора.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Уругвай - Португалия (30 юни)

Мнениеот insaneboy1 » 30 юни 2018 23:10

THE G.A.M.E написа:
diplomat написа:Тоя Ангелов бърка отборите, играчите, пълен цирк. :lol:
На мен ми се стори, че беше на път да заплаче на края, като каза... "Тоя съдия така и не остави играчите да си играят това, което могат на терена"... Явно е бил за Португалия. :lol:

Да и аз го забелязах. Съдията само дето дузпа не даде иначе удължи играта колкото се може при 4 минути добавено време.

Anulo mufa


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост