СП (1/8 финал): Уругвай - Португалия - 2:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Уругвай - Португалия (30 юни)

Мнениеот Unforgiven_M » 30 юни 2018 23:10

paceto написа:
Unforgiven_M написа:Буфон за подобна реакция като на Роналдо го изгониха и го наказаха 3 мача.
Иначе един посредствен отбор днес закономерно отпадна.


С тази разлика, че Буфон блъсна съдията.


Възможно е :) Пък и съдията малко изби рибата с неотсъждането на фаул, от където Португалия биха имали добър шанс.
Аз така или иначе сериозно мислех, че съдията няма картони в джоба, защото вярно доста положения подмина.
Ама пък Роналдо на първо място игра незаслужено в този мач, защото в предния пропуснаха да го изгонят. Та много му се събира така или иначе :)

Потребителски аватар
terans
Мнения: 177
Регистриран на: 17 юни 2015 19:42
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Уругвай - Португалия (30 юни)

Мнениеот terans » 30 юни 2018 23:10

Unforgiven_M написа:
Балкански Орел написа:
Unforgiven_M написа:
Балкански Орел написа:
slash1912 написа:Роналдо и Меси не случиха на национални отбори.


Така е.Все пак Роналдо избута Португалия до Европейска титла, което не е никак малко.


Абсолютно - надскочиха себе си веднъж, което беше адски незаслужено, защото доста антифутбол играха на европейското, оня си начеса егото, стига им - да ходят в миманса, където си им е мястото :)


По-заслужено ли щеше да е негрите да спечелят ? Аз тогава не си спомням рефер или нещо да са ги избутали, просто им върза.


Аз не визирах само финала а цялото им първенство - една победа и 5 равни. Това ако е шампионско - ами шампиони са :)

Хаха все едно пишеш за бистришките тигри

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП (1/8 финал): Уругвай - Португалия - 2:1 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 30 юни 2018 23:11

По-можещият отбор продължава.
Въпреки пристрастията ми, така се случи и на по-ранният мач.
Дано Кавани се оправи до 1/4 финала.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Уругвай - Португалия - 2:1 FT

Мнениеот ChuckNorris » 30 юни 2018 23:17

Уругвай ми се видя доста посредствен отбор. Две положения имаха, вкараха си ги и победиха. Лично за мен Португалия повече заслужаваше да продължи, въпреки че и те не играят някакъв топ футбол. Мисля, че единия полуфиналист вече е ясен - Франция.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Уругвай - Португалия (30 юни)

Мнениеот diplomat » 30 юни 2018 23:19

Red_Neck написа:.... иначе съдията наистина пусна малко по-твърда игра, но мереше с абсолютно еднакъв аршин двата отбора.

И аз така мисля, което накрая можеше да му изиграе лоша шега и да сбърка фатално. Но в крайна сметка поне стана спектакъл и имаше шоу. :)

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Уругвай - Португалия - 2:1 FT

Мнениеот Bernaleo » 30 юни 2018 23:19

Докато се чака на Меси и Роналдо така ще е ... Роналдо с Европейско,и един финал,Меси с 3 финала .. загубени.Никога няма да станат световни.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Уругвай - Португалия - 2:1 FT

Мнениеот diplomat » 30 юни 2018 23:22

Bernaleo написа:Докато се чака на Меси и Роналдо така ще е ... Роналдо с Европейско,и един финал,Меси с 3 финала .. загубени.Никога няма да станат световни.

Португалия без Роналдо никога не са имали реален шанс за Световно. Предишната генерация с Фиго, Деко, Руи Коста бяха много по-добри от сегашните дървари, а също не успяха един финал да стигнат, ако не се бъркам (без Роналдо).

Аржентина е Световен шампион, със силна футболна традиция на хегемон.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Уругвай - Португалия - 2:1 FT

Мнениеот Балкански Орел » 30 юни 2018 23:24

Важното е някой да утрепе франските талибани, бегачи.Иначе останалите отбори са чат-пат симпатични.
Levski & Lazio

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1891
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Уругвай - Португалия - 2:1 FT

Мнениеот Sstefanov » 30 юни 2018 23:25

ChuckNorris написа:Уругвай ми се видя доста посредствен отбор. Две положения имаха, вкараха си ги и победиха. Лично за мен Португалия повече заслужаваше да продължи, въпреки че и те не играят някакъв топ футбол. Мисля, че единия полуфиналист вече е ясен - Франция.

Според теб отбор е посредствен аконот 2 ппложения вкарат 2 гола. Ужас.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16748
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Уругвай - Португалия - 2:1 FT

Мнениеот Udoji90 » 30 юни 2018 23:25

Честно казано Уругвай днес не ми харесаха особено по отношение на стабилността им в защита. Престъпно оставиха Пепе за гола, допуснаха на няколко пъти паника и мелета. Иначе Кавани вкара 2 много класни гола. Дано да се възстанови за 1/4-финала. Ако ли не, Стуани и Макси Гомес чакат своя шанс. Доволен съм, защото очаквах 0-0 или 1 гол в редовното време, а видяхме цели 3. Тоя мексикански рефер хич не ми харесва още от мача Бразилия - Швейцария и нередовния гол на Цубер, който призна тогава. И днес според мен имаше някои досадни неточности, но поне бяха и в двете посоки. А пък този Лукас Торейра е страшен черноработник. Усилено се говори, че ще го взимаме в Арсенал (уж и президентът на Сампдория е потвърдил). Мисля, че може да ни свърши добра работа.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта