СП (1/8 финал): Франция - Аржентина - 4:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23667
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина - 4:3 FT

Мнениеот paceto » 30 юни 2018 21:27

diplomat написа:
paceto написа:Не мисля, че ще го направи сега, но ако другото лято не успеят да вдигнат така жадуваната Копа Америка може и да се откаже + че ще започне и дългият път в квалификациите за новото първенство и не се знае дали ще издържи заради годините. Не вярвам да се откаже сега и заради това, че за тях (Латинска Америка) Копа Америка е като за нас Европейското първенство и всеки ще иска да се докаже като за последно. Друг шанс няма да има Меси да я вдигне тази купа и ако не успее догодина няма да има друг път понеже следващата Копа Америка ще е през 2024.

Аржентина не са ли най-титулувания отбор на Копа Америка? Наистина ще е излагация за Меси, ако не спечели този шампионат, при положение че загубиха два последователни финала. Ще видим утре какви ще са реакциите, според мен може да има някакво изявление от страна на Меси.


С Уругвай си съперничат в това отношения като Уругвай има 15 титли, а Аржентина 14, следвани от Бразилия с 8 и общо взето е това като голяма бройка. Другите имат по една или две титли в историята на турнира.

bubka написа:
paceto написа:
diplomat написа:
paceto написа:
diplomat написа:Това е, защото отборът е изграден около Меси като плеймейкър, а се вижда че сам не може да направи нужното. Нормално като налагаш една и съща стратегия, един и същи стил, една и съща постройка на футболистите, и си им набил в главата, че трябва всичко да се върти около Меси, футболистите да не знаят какво да играят като го няма. Сампаоли трябваше да ги научи първо да играят като отбор, а после да търси начини как да позиционира Меси, за да е най-ефективен.


Е той Меси е на 31 години, така че скоро ще дойде времето да се учат без него да играят.
На него му остава догодина да вдигне за първи път Копа Америка и вероятно да се пробва на следващото световно в Катар през 2022 ако до тогава не се е отказал от националният.

Меси е слабохарактерен, като го доказа след двата провалени финала на Копа Америка с отказването си от националния. Не бих се учудил, ако още след Световното отново направи същото.


Не мисля, че ще го направи сега, но ако другото лято не успеят да вдигнат така жадуваната Копа Америка може и да се откаже + че ще започне и дългият път в квалификациите за новото първенство и не се знае дали ще издържи заради годините. Не вярвам да се откаже сега и заради това, че за тях (Латинска Америка) Копа Америка е като за нас Европейското първенство и всеки ще иска да се докаже като за последно. Друг шанс няма да има Меси да я вдигне тази купа и ако не успее догодина няма да има друг път понеже следващата Копа Америка ще е през 2024.


Хахаха, Меси няма Копа Америка ли. :lol: :lol: :lol: :shock: Извинявам се, просто не следя нещата около Копата и досега съм живял с убеждението, че бяха спечелили една от тях с Меси в състава. Ебати безполезния жалък бот :mrgreen: . Е тогава значи феновете му са абсолютно малоумни да твърдят, че "най-великият" играч. Той напрактика освен в Барселона никъде не се е доказал. Роналдо беше и е най-добрият в Манчестър, Реал и Португалия. Доказа се и спечели титли и ШЛ с два различни отбора плюс изведе националният си до Евро титла.


Нямат и последната титла на Аржентина е от 1993 година и дори като бяха домакини на първенството през 2011 не успяха да я вдигнат и отпаднаха веднага след груповата фаза от Уругвай след изпълнение на дузпи. Впоследствие Уругвай вдигна титлата и така успя и да мине Аржентина по брой спечелени купи. От тогава насам титлата се печели от Чили именно със сегашният треньор на Аржентина и то бие и двата пъти Аржентина на финала. :mrgreen:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18030
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина (30 юни)

Мнениеот kingofpop » 30 юни 2018 21:28

diplomat написа:
kingofpop написа:къв играч бе човек :mrgreen: Мбапе срещу Реал беше най-слабият играч на ПСЖ и двата мача.....

Ужас, на 19 години за първи път играе срещу един от най-великите отбори в света и му е трудно да се справи с очакванията.... Направо нечувано и невиждано падение за този слаб футболист пхахахахахахаха. :lol: :roll:


никъде не съм казал, че е слаб - добър играч е.....но сравненията с Анри и възхваленията ми идват повече.....ти предполагам днеска гледа мача нали....ако играеха срещу Белгия и Азар можеше да набие 2-3 гола, срещу тая защита скандална това не е фактор...ще го видим в другире мачове :)

slash1912 написа:На 19 трябва да е спечелил минимум едно световно,ШЛ и да има Златна топка,за да може форумните специалисти да го признаят.В същото време те на тази възраст са се чудили как да опънат някоя съученичка и откъде да намерят пари за татуировка и море :mrgreen:


хахаха колко си прав само :mrgreen: айде аз пари за татуси и море имам, но първото важи с пълна сила
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18030
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина - 4:3 FT

Мнениеот kingofpop » 30 юни 2018 21:34

smoothc написа:Ако трябва да се посочи основната причина за тежките моменти за Аржентина на това СП:
Отсъствието на големия Серхио Ромеро!

[wrapimg=]https://static0.misionesonline.net/wp-content/uploads/2015/07/454.jpg[/wrapimg]


При Аржентина - без дон Серхио Ромеро(много ми е жал за него) няма как да се получат нещата, просто абсурд!
Контузи ли се в действителност, някаква врътка ли стана, но тази огромна липса няма да ги доведе до добър край.
Ако Ромеро беше на СП без колебание щях да кажа, че Аржентина ще вземе реванш за загубата в Бразилия 2014, но тази история преобърна нещата на 180 градуса, поне в моите очи.
Кабалеро, Армани, Гучи,...няма как да стане с подобни шарани.
Да беше взел Херонимо Рули, бре, тикво Сампаолска! Икарди не взе, което също му е голям грях, така че максимум 1/2 финал, да не кажа нещо друго, но хайде...геният Меси винаги може да изригне от нищото и да спаси/реши положението.


Абсолютно....РОмеро е титан за този отбор, а всички знаем, че без вратар футбол просто няма как да се играе....
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина (30 юни)

Мнениеот diplomat » 30 юни 2018 21:34

kingofpop написа:
diplomat написа:
kingofpop написа:къв играч бе човек :mrgreen: Мбапе срещу Реал беше най-слабият играч на ПСЖ и двата мача.....

Ужас, на 19 години за първи път играе срещу един от най-великите отбори в света и му е трудно да се справи с очакванията.... Направо нечувано и невиждано падение за този слаб футболист пхахахахахахаха. :lol: :roll:


никъде не съм казал, че е слаб - добър играч е.....но сравненията с Анри и възхваленията ми идват повече.....ти предполагам днеска гледа мача нали....ако играеха срещу Белгия и Азар можеше да набие 2-3 гола, срещу тая защита скандална това не е фактор...ще го видим в другире мачове :)

Анри стана такъв легендарен футболист благодарение на Венгер, иначе за годините си, Мбапе показва много повече до момента, особено като ефективност от гледна точка на голове и асистенции. Има много време да се развива, но дано се махне по-бързо от ПСЖ, за да се докаже.

THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина - 4:3 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 30 юни 2018 21:44

kingofpop написа:Абсолютно....РОмеро е титан за този отбор, а всички знаем, че без вратар футбол просто няма как да се играе....
1-вият гол на Мбапе си е чисто вратарски.
На подобна топка не се ляга, а се избива с крак.
Тоя тръгна да избива топка, която е на половин метър в страни... То няма как да легнеш толко бързо. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10814
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина - 4:3 FT

Мнениеот ivan56 » 30 юни 2018 21:57

Балкански Орел написа:Тренера на Аржентина е много смешно човече.Повече няма какво да добавя.
П.П
Прави ми впечатление, че освен състава на франсетата е доста черен, то и публиката им беше много черна.Нищо чудно много бели французи да не припознават тоя отбор.


Гарга, ти си такъв анимационен герой, че няма на къде.
Вземи чети малко, колко френски колонии е имало в Африка до оня ден, и може нещо да ти влезе в празната фашистка кратуна.
Ариец заблуден. 8-)
88
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина - 4:3 FT

Мнениеот metodito » 30 юни 2018 22:05

THE G.A.M.E написа:
metodito написа:Иначе в този мач беше развенчан поредния фейк - че Меси редил състава на Аржентина. Щеше ли Меси да СЕ сложи на крилото, ако редеше състава. За конфликта между Меси и Дибала не мога да коментирам, но за това, че редял състава си се видя. :!:
Човече, гледаш мачовете, ама нищо не виждаш. :lol:
Меси не беше на "фланга", а най си ми беше "фалшива 9-ка".
И това, че сесто се озоваваше на крилото, си е чисто негово решение.
"Фалшивите" 9-ки играят по целият фронт на атаката.

Играта и схемите на тази Аржентина се опитваха да копират тези на Барса.
Но изпълнителите ....


Да, да... :lol: Меси си беше на крилото. "Фалшиво крило" обаче се оказа. :lol:

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина - 4:3 FT

Мнениеот Tiberius » 30 юни 2018 23:56

Сампаоли: Дори не съм си и помислял да си тръгна
Селекционерът на Аржентина Хорхе Сампаоли заяви, че не възнамерява да подава оставка като национален селекционер след отпадането на гаучосите от Мондиал 2018. Все още няма яснота дали от местната футуболна федерация ще вземат решение да освободят едностранно наставника. При уволнение, Сампаоли ще получи солидна финансова компенсация.
“Болезнено е, че си тръгваме от Мондиала след всички усилия, които положиха момчетата. Надявахме се, че ще стигнем по-напред, но се натъкнахме на тежък съперник. Това, разбира се, не е извинение. Не съм си и помислял да подавам оставка", каза след мача Сампаоли.

:lol: :lol: :lol: :mrgreen:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина - 4:3 FT

Мнениеот metodito » 01 юли 2018 09:48

Tiberius написа:
Сампаоли: Дори не съм си и помислял да си тръгна
Селекционерът на Аржентина Хорхе Сампаоли заяви, че не възнамерява да подава оставка като национален селекционер след отпадането на гаучосите от Мондиал 2018. Все още няма яснота дали от местната футуболна федерация ще вземат решение да освободят едностранно наставника. При уволнение, Сампаоли ще получи солидна финансова компенсация.
“Болезнено е, че си тръгваме от Мондиала след всички усилия, които положиха момчетата. Надявахме се, че ще стигнем по-напред, но се натъкнахме на тежък съперник. Това, разбира се, не е извинение. Не съм си и помислял да подавам оставка", каза след мача Сампаоли.

:lol: :lol: :lol: :mrgreen:


Този трябва да бъде съден на футболен трибунал! :evil: Нема такъв тапир!

Иначе Мбапе е маниакален футболист. Дано урусите не му счупят краката. И дано не отиде в Англия. Където краката му със сигурност ще бъдат счупени (Испания е неговото място)! Оставяйки настрана обаче Мбапе, за мен вчера имаше един титан за французите на терена - ПОГБА. Страхотно израстване на това момче. Черноработник, играещ единствено и само за отбора! В Юве имаше навика да си играе някаква си негова игра, но вероятно покрай Моу е пораснал в главата. Ако Мбапе не беше побъркал аржентинците, спокойно бих му дал MVP на мача.

botevplovdiveoe
Мнения: 826
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина - 4:3 FT

Мнениеот botevplovdiveoe » 01 юли 2018 11:52

Мбапе е впечатляващ,но нека не го превъзнасяме все още толкова.Помните ли Робиньо какво ги правеше на 20?След няколко години вече никой не го знаеше.Има доста хляб да изяде,за да бъде сравняван с Анри,Роналдо и тн.
КАУЗА КОЛЕЖА!


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта