СП (1/8 финал): Франция - Аржентина - 4:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
COVINI
Мнения: 407
Регистриран на: 29 авг 2012 19:20

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина - 4:3 FT

Мнениеот COVINI » 30 юни 2018 21:04

Това отпадане бе неизбежно,още първия мач се видя че отбора не е готов за това пАрвенство.Отново се игра един слаб футбол с доста сгрешени и излишни пасове назад и настрани които няма как да бъдат заплаха за един противник знаещ какво да прави.Поредното мАлчане при химна отново показа как нещо тотално е сбъркано,еднообразните смени също са показателни за нивото на играчите и огромния страх на смешното тренерче да рискува с нападателна тактика.
Лефскарче се нариииичам
Да паса обиииичам
След дрога тииичам
Буквара срииичам

THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина - 4:3 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 30 юни 2018 21:06

metodito написа:Иначе в този мач беше развенчан поредния фейк - че Меси редил състава на Аржентина. Щеше ли Меси да СЕ сложи на крилото, ако редеше състава. За конфликта между Меси и Дибала не мога да коментирам, но за това, че редял състава си се видя. :!:
Човече, гледаш мачовете, ама нищо не виждаш. :lol:
Меси не беше на "фланга", а най си ми беше "фалшива 9-ка".
И това, че сесто се озоваваше на крилото, си е чисто негово решение.
"Фалшивите" 9-ки играят по целият фронт на атаката.

Играта и схемите на тази Аржентина се опитваха да копират тези на Барса.
Но изпълнителите ....
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14703
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина - 4:3 FT

Мнениеот smoothc » 30 юни 2018 21:07

Ся, ако дадеш и дефиниция на "open play"... :mrgreen:
Щото единственото, което намерих е, че било обратното на "set piece".


Хората от авторитетния сайт Whoscored.com така ги класифицират.
А какво е вече твоето тълкувание...

На Ромеро в квалификациите му изплющяха 16 гола в 18 мача.

0,89 гола ср.мач е много добро постижение, какъв ти е проблемът?
Случайно да ти прилича на 2,25 гола ср.мач?

Дебатираш с човек, който смята, че Ромеро е много по-добър врата от Де Хеа.

Абсолютно! Ромеро е по-добър/по-надежден вратар от Де Хеа.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина (30 юни)

Мнениеот diplomat » 30 юни 2018 21:10

THE G.A.M.E написа:
diplomat написа:Оуен спечели Златната топка, Игра... Струва ми се, че завиждаш на ПСЖ и Франция, че имат такъв играч. :mrgreen:
И двамата знаем, че често "Златната топка" се дава не на най-заслужилият и добър играч. :mrgreen:

Защо да им завиждам ? :?
Както писах, на мен не ми харесва като качества.
Предпочитам по-техничните футболисти, дето градят играта, имат футболен интелект и т.н.

Нямам проблем да призная качествата на играчи, които не харесвам.
Примерно Меси и К.Р. ботове са, но тука нищо не мога да кажа срещу качествата и това, което са постигнали.

Еее, не съм съгласен за Златната топка - винаги ще има недоволни заради фенски пристрастия. Другото си е твое предпочитание, но според мен го подценяваш прекалено много като футболист.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина - 4:3 FT

Мнениеот diplomat » 30 юни 2018 21:12

paceto написа:Не мисля, че ще го направи сега, но ако другото лято не успеят да вдигнат така жадуваната Копа Америка може и да се откаже + че ще започне и дългият път в квалификациите за новото първенство и не се знае дали ще издържи заради годините. Не вярвам да се откаже сега и заради това, че за тях (Латинска Америка) Копа Америка е като за нас Европейското първенство и всеки ще иска да се докаже като за последно. Друг шанс няма да има Меси да я вдигне тази купа и ако не успее догодина няма да има друг път понеже следващата Копа Америка ще е през 2024.

Аржентина не са ли най-титулувания отбор на Копа Америка? Наистина ще е излагация за Меси, ако не спечели този шампионат, при положение че загубиха два последователни финала. Ще видим утре какви ще са реакциите, според мен може да има някакво изявление от страна на Меси.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9181
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина - 4:3 FT

Мнениеот bubka » 30 юни 2018 21:17

paceto написа:
diplomat написа:
paceto написа:
diplomat написа:Това е, защото отборът е изграден около Меси като плеймейкър, а се вижда че сам не може да направи нужното. Нормално като налагаш една и съща стратегия, един и същи стил, една и съща постройка на футболистите, и си им набил в главата, че трябва всичко да се върти около Меси, футболистите да не знаят какво да играят като го няма. Сампаоли трябваше да ги научи първо да играят като отбор, а после да търси начини как да позиционира Меси, за да е най-ефективен.


Е той Меси е на 31 години, така че скоро ще дойде времето да се учат без него да играят.
На него му остава догодина да вдигне за първи път Копа Америка и вероятно да се пробва на следващото световно в Катар през 2022 ако до тогава не се е отказал от националният.

Меси е слабохарактерен, като го доказа след двата провалени финала на Копа Америка с отказването си от националния. Не бих се учудил, ако още след Световното отново направи същото.


Не мисля, че ще го направи сега, но ако другото лято не успеят да вдигнат така жадуваната Копа Америка може и да се откаже + че ще започне и дългият път в квалификациите за новото първенство и не се знае дали ще издържи заради годините. Не вярвам да се откаже сега и заради това, че за тях (Латинска Америка) Копа Америка е като за нас Европейското първенство и всеки ще иска да се докаже като за последно. Друг шанс няма да има Меси да я вдигне тази купа и ако не успее догодина няма да има друг път понеже следващата Копа Америка ще е през 2024.


Хахаха, Меси няма Копа Америка ли. :lol: :lol: :lol: :shock: Извинявам се, просто не следя нещата около Копата и досега съм живял с убеждението, че бяха спечелили една от тях с Меси в състава. Ебати безполезния жалък бот :mrgreen: . Е тогава значи феновете му са абсолютно малоумни да твърдят, че "най-великият" играч. Той напрактика освен в Барселона никъде не се е доказал. Роналдо беше и е най-добрият в Манчестър, Реал и Португалия. Доказа се и спечели титли и ШЛ с два различни отбора плюс изведе националният си до Евро титла.
[offtopic][/offtopic]

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина - 4:3 FT

Мнениеот diplomat » 30 юни 2018 21:20

bubka написа:Хахаха, Меси няма Копа Америка ли. :lol: :lol: :lol: :shock: Извинявам се, просто не следя нещата около Копата и досега съм живял с убеждението, че бяха спечелили една от тях с Меси в състава. Ебати безполезния жалък бот :mrgreen: . Е тогава значи феновете му са абсолютно малоумни да твърдят, че "най-великият" играч. Той напрактика освен в Барселона никъде не се е доказал. Роналдо беше и е най-добрият в Манчестър, Реал и Португалия. Доказа се и спечели титли и ШЛ с два различни отбора плюс изведе националният си до Евро титла.

А лично според мен, Европейското е много по-трудно да бъде спечелено, особено с отбор като Португалия, докато Аржентина, заедно с Бразилия, винаги са най-силните отбори в Южна Америка.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18030
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина (30 юни)

Мнениеот kingofpop » 30 юни 2018 21:22

diplomat написа:
THE G.A.M.E написа:
bubka написа:Извади ми някой 19-годишен на последните първенства вкарал 2 гола в мач от директни елиминации. Най-вероятно ще стигнеш до играчи от ранга на Роналдо (Феномена).
Добре, човек, 2 гола... Тука преди мача ( и а и към момента ) сумати народ вика, че тая Аржентина е жалка.
Ай стига глупости.
Нищо не е постигнал... Все още.
Има некви качества, но дали са поливалентни, това за момента няма как да го твърдим.
Ма бил на 19, на 17, това не е толкова важно.
Оуен мисля на 18 години вкара един феноменален гол... Пак срещу Аржентина, и помня как тогава го сравняваха с Пеле и Марадона, еми ...

Няма как да си променя към момента мнението за играч, вкарал 2 гола срещу мега слаба защита. ;)
Не знам що някои хора държите всички да са на вашите разбирания и пристрастия.

Оуен спечели Златната топка, Игра... Струва ми се, че завиждаш на ПСЖ и Франция, че имат такъв играч. :mrgreen:



къв играч бе човек :mrgreen: Мбапе срещу Реал беше най-слабият играч на ПСЖ и двата мача.....
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина (30 юни)

Мнениеот diplomat » 30 юни 2018 21:24

kingofpop написа:къв играч бе човек :mrgreen: Мбапе срещу Реал беше най-слабият играч на ПСЖ и двата мача.....

Ужас, на 19 години за първи път играе срещу един от най-великите отбори в света и му е трудно да се справи с очакванията.... Направо нечувано и невиждано падение за този слаб футболист пхахахахахахаха. :lol: :roll:

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17325
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина - 4:3 FT

Мнениеот slash1912 » 30 юни 2018 21:27

На 19 трябва да е спечелил минимум едно световно,ШЛ и да има Златна топка,за да може форумните специалисти да го признаят.В същото време те на тази възраст са се чудили как да опънат някоя съученичка и откъде да намерят пари за татуировка и море :mrgreen:
Image


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост