СП (1/8 финал): Франция - Аржентина - 4:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина - 4:3 FT

Мнениеот pomiqr272 » 01 юли 2018 13:51

Първото полувреме не дадоха дузпа за Аржентина. Гризман подсече Меси с двата крака. Аржентина са кръгла нула без Меси. Видя се срещу Испания. Треньорът им е пълно копие на Жадното.

Аржентина имаше отбор за световен шампион 2010, но наркомана го прецака. Мауриньо му беше изградил полузащита в Интер и остави Занети извън състава от завист заради любовта на публиката към него и Камбиасо. И държеше Самуел резера за сметка на Бурдисо :-D

Повечето им футболисти не стават за Лудогорец. Мисиджан е по-добър от Меса и Павон. Какъв е този национален отбор. Смях. Какъв е тоя Перез? Дяков ще го направи на кетчуп.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина - 4:3 FT

Мнениеот Tiberius » 01 юли 2018 14:13

botevplovdiveoe написа:Мбапе е впечатляващ,но нека не го превъзнасяме все още толкова.Помните ли Робиньо какво ги правеше на 20?След няколко години вече никой не го знаеше.Има доста хляб да изяде,за да бъде сравняван с Анри,Роналдо и тн.

Ние с Анри и Роналдо не можем да го сравняваме, но ти с Десподов можеш. :lol: :mrgreen:

botevplovdiveoe написа:Мбапе за мен е на нивото на Десподов,просто е ултра хайпнат от медиите :mrgreen:

Мбапе е на едно ниво с Десподов :( :o :shock: Разбирай ниво под Тошку Неделев, а за легенда като Божигол да не говорим. :lol: Хвала на такива форумни разбирачи и анализатори. :lol: :mrgreen:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10814
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина - 4:3 FT

Мнениеот ivan56 » 01 юли 2018 14:50

Tiberius написа:
botevplovdiveoe написа:Мбапе е впечатляващ,но нека не го превъзнасяме все още толкова.Помните ли Робиньо какво ги правеше на 20?След няколко години вече никой не го знаеше.Има доста хляб да изяде,за да бъде сравняван с Анри,Роналдо и тн.

Ние с Анри и Роналдо не можем да го сравняваме, но ти с Десподов можеш. :lol: :mrgreen:

botevplovdiveoe написа:Мбапе за мен е на нивото на Десподов,просто е ултра хайпнат от медиите :mrgreen:

Мбапе е на едно ниво с Десподов :( :o :shock: Разбирай ниво под Тошку Неделев, а за легенда като Божигол да не говорим. Хвала на такива форумни разбирачи и анализатори. :lol: :mrgreen:


:lol:
За тва ме кефи форума, тука може да прочетеш всякакви идиотии на различни колеги, които понякога могат да те накарат да смееш като луд в работното място, и колегите ти, да те гледат така :shock:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина - 4:3 FT

Мнениеот защо » 01 юли 2018 15:06

metodito написа:
Tiberius написа:
Сампаоли: Дори не съм си и помислял да си тръгна
Селекционерът на Аржентина Хорхе Сампаоли заяви, че не възнамерява да подава оставка като национален селекционер след отпадането на гаучосите от Мондиал 2018. Все още няма яснота дали от местната футуболна федерация ще вземат решение да освободят едностранно наставника. При уволнение, Сампаоли ще получи солидна финансова компенсация.
“Болезнено е, че си тръгваме от Мондиала след всички усилия, които положиха момчетата. Надявахме се, че ще стигнем по-напред, но се натъкнахме на тежък съперник. Това, разбира се, не е извинение. Не съм си и помислял да подавам оставка", каза след мача Сампаоли.

:lol: :lol: :lol: :mrgreen:


Този трябва да бъде съден на футболен трибунал! :evil: Нема такъв тапир!

Иначе Мбапе е маниакален футболист. Дано урусите не му счупят краката. И дано не отиде в Англия. Където краката му със сигурност ще бъдат счупени (Испания е неговото място)! Оставяйки настрана обаче Мбапе, за мен вчера имаше един титан за французите на терена - ПОГБА. Страхотно израстване на това момче. Черноработник, играещ единствено и само за отбора! В Юве имаше навика да си играе някаква си негова игра, но вероятно покрай Моу е пораснал в главата. Ако Мбапе не беше побъркал аржентинците, спокойно бих му дал MVP на мача.

Ако аржентинците не бяха паднали, нямаше да има никакви спорове, че играч на мача е ди Мария. Е, журналистите можеше и да не го забележат, както не забелязват и Погба, има си едни звезди, набелязани още преди първенството, явно и те са си звездите, каквото и да играят. Журналисти, кво да ги правиш. А Сампаоли всички го нарочихте за некадърник, а той направи от скромния Чили два пъти поред носител на Копа Америка, сега го няма, и чилийците ги няма на първенството. Има грешки, най-добрия си футболист го беше изтеглил на крилото, а основния проблем е, че прекалено залагаше на Меси и се опитваше да направи целия отбор по негов вкус. Все пак не бяха безпомощни вчера, отпаднаха от силен отбор. Аз, ако зависеше от мен, нямаше да бързам да го гоня само заради татуировките и предоверяването на Меси.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

botevplovdiveoe
Мнения: 826
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина - 4:3 FT

Мнениеот botevplovdiveoe » 01 юли 2018 17:29

ivan56 написа:
Tiberius написа:
botevplovdiveoe написа:Мбапе е впечатляващ,но нека не го превъзнасяме все още толкова.Помните ли Робиньо какво ги правеше на 20?След няколко години вече никой не го знаеше.Има доста хляб да изяде,за да бъде сравняван с Анри,Роналдо и тн.

Ние с Анри и Роналдо не можем да го сравняваме, но ти с Десподов можеш. :lol: :mrgreen:

botevplovdiveoe написа:Мбапе за мен е на нивото на Десподов,просто е ултра хайпнат от медиите :mrgreen:

Мбапе е на едно ниво с Десподов :( :o :shock: Разбирай ниво под Тошку Неделев, а за легенда като Божигол да не говорим. Хвала на такива форумни разбирачи и анализатори. :lol: :mrgreen:


:lol:
За тва ме кефи форума, тука може да прочетеш всякакви идиотии на различни колеги, които понякога могат да те накарат да смееш като луд в работното място, и колегите ти, да те гледат така :shock:


Тва,че си приел сравнението ми на Мбапе с неадекватника Десподов насериозно,въпреки че поста ми е последван от тролваща емотинка показва само,че трябва да започнеш курс за повдигане на коефициента на интелигентност,има и интересни книжки за деца със задачки,които могат да ти свършат добра работа.
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Франция - Аржентина - 4:3 FT

Мнениеот metodito » 02 юли 2018 00:05

защо написа:
metodito написа:
Tiberius написа:
Сампаоли: Дори не съм си и помислял да си тръгна
Селекционерът на Аржентина Хорхе Сампаоли заяви, че не възнамерява да подава оставка като национален селекционер след отпадането на гаучосите от Мондиал 2018. Все още няма яснота дали от местната футуболна федерация ще вземат решение да освободят едностранно наставника. При уволнение, Сампаоли ще получи солидна финансова компенсация.
“Болезнено е, че си тръгваме от Мондиала след всички усилия, които положиха момчетата. Надявахме се, че ще стигнем по-напред, но се натъкнахме на тежък съперник. Това, разбира се, не е извинение. Не съм си и помислял да подавам оставка", каза след мача Сампаоли.

:lol: :lol: :lol: :mrgreen:


Този трябва да бъде съден на футболен трибунал! :evil: Нема такъв тапир!

Иначе Мбапе е маниакален футболист. Дано урусите не му счупят краката. И дано не отиде в Англия. Където краката му със сигурност ще бъдат счупени (Испания е неговото място)! Оставяйки настрана обаче Мбапе, за мен вчера имаше един титан за французите на терена - ПОГБА. Страхотно израстване на това момче. Черноработник, играещ единствено и само за отбора! В Юве имаше навика да си играе някаква си негова игра, но вероятно покрай Моу е пораснал в главата. Ако Мбапе не беше побъркал аржентинците, спокойно бих му дал MVP на мача.

Ако аржентинците не бяха паднали, нямаше да има никакви спорове, че играч на мача е ди Мария. Е, журналистите можеше и да не го забележат, както не забелязват и Погба, има си едни звезди, набелязани още преди първенството, явно и те са си звездите, каквото и да играят. Журналисти, кво да ги правиш. А Сампаоли всички го нарочихте за некадърник, а той направи от скромния Чили два пъти поред носител на Копа Америка, сега го няма, и чилийците ги няма на първенството. Има грешки, най-добрия си футболист го беше изтеглил на крилото, а основния проблем е, че прекалено залагаше на Меси и се опитваше да направи целия отбор по негов вкус. Все пак не бяха безпомощни вчера, отпаднаха от силен отбор. Аз, ако зависеше от мен, нямаше да бързам да го гоня само заради татуировките и предоверяването на Меси.

Много неща смърдяха, свързани с Аржентина на това първенство. Първи мач - Игуаин не е титуляр, Дибала не е титуляр, Ди Мария не е титуляр. :shock: Меси на крилото? Същият Сампаоли обаче го помня от Севиля. За мен този човек е за освидетелстване. Продължавам да не поемам това с Чили. Освен някой да му е редил състава... :lol: Между другото гледах... Чили-Русия ли, не знам, но... тези имат страхотен нов отбор и ще са на следващото Световно според мен. Много са млади все още, но до тогава ще са ок.


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост