СП (групова фаза): Англия - Белгия - 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия - 0:1 FT

Мнениеот ImmortaL_1000 » 28 юни 2018 23:14

Англия са слаб отбор който ще отпаднат на осминафинал . :) Видя се че ги мързи да играят .
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия - 0:1 FT

Мнениеот smoothc » 28 юни 2018 23:15

Белгия отиват в т.нар. шампионски поток, което на хартия е по-коварно, но явно хората са решили да трепят всичко наред и ич не им дреме кой е насреща. Браво! Така трябва да е, показва че в този отбор има висок дух и шампионски манталитет!
Неслучайно съм ги прогнозирал, че ще играят на финала и ще го спечелят.
Жалко за пропуска на Рашфорд, искаше ми се да вкара, но пропиля златен шанс.

p.s.Kingofpop, замина ти прогнозата Белгия-Бразилия финал. Сърди се на Янузайката :P

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия (28 юни от 21:00)

Мнениеот защо » 28 юни 2018 23:16

NOMER14 написа:Дано да видим и двата отбора на финала. Това ще е тържество на Премиерлигата.

Тъмното дело е в полза на Швеция. А Англия се нахендриха в техния поток.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13758
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия - 0:1 FT

Мнениеот Red_Neck » 28 юни 2018 23:24

Не гледах мача, много ли съм пропуснал? :)

Ако белгийците са го играли, респект!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия - 0:1 FT

Мнениеот smoothc » 28 юни 2018 23:30

Ако белгийците са го играли, респект!

Щом са били, значи са играли.
Сега сериозно, да, играха и то много по-ангажирано и адекватно в сравнение с англичаните.
Фелайни например изигра силен двубой, смачка ги в средата, Янузай вкара уникален гол.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия - 0:1 FT

Мнениеот kingofpop » 28 юни 2018 23:50

smoothc написа:Белгия отиват в т.нар. шампионски поток, което на хартия е по-коварно, но явно хората са решили да трепят всичко наред и ич не им дреме кой е насреща. Браво! Така трябва да е, показва че в този отбор има висок дух и шампионски манталитет!
Неслучайно съм ги прогнозирал, че ще играят на финала и ще го спечелят.
Жалко за пропуска на Рашфорд, искаше ми се да вкара, но пропиля златен шанс.

p.s.Kingofpop, замина ти прогнозата Белгия-Бразилия финал. Сърди се на Янузайката :P


Белгия няма да им е леко.....трябва да минат през Бразилия + Франция/Аржентина/Португалия/Уругвай + финалът, за да стигнат до титлата...3 много тежки мача, но да видим.....все още очаквам Бразилия да вземе титлата :mrgreen: сигурно ще метнат Белгия с дузпи....аз си пожелавам 1/4 финала Меси да бие Гела и после Меси-Неймар на 1/2 финала :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия - 0:1 FT

Мнениеот smoothc » 29 юни 2018 00:11

Белгия няма да им е леко

Така е, но според мен ключова новина за тях е, че имат много балансирани резерви(не че и другите нямат, но сякаш в по-малка степен), които имат класата да променят евентуален негативен развой.

botevplovdiveoe
Мнения: 826
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия - 0:1 FT

Мнениеот botevplovdiveoe » 29 юни 2018 01:24

Белгия единственото,което може да ги спре е,че са Белгия.Тия футболисти ако бяха Германия,Бразилия,Италия,Аржентина и тн. щяха да станат СШ на ход.
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия - 0:1 FT

Мнениеот metodito » 29 юни 2018 04:46

kingofpop написа:
smoothc написа:Белгия отиват в т.нар. шампионски поток, което на хартия е по-коварно, но явно хората са решили да трепят всичко наред и ич не им дреме кой е насреща. Браво! Така трябва да е, показва че в този отбор има висок дух и шампионски манталитет!
Неслучайно съм ги прогнозирал, че ще играят на финала и ще го спечелят.
Жалко за пропуска на Рашфорд, искаше ми се да вкара, но пропиля златен шанс.

p.s.Kingofpop, замина ти прогнозата Белгия-Бразилия финал. Сърди се на Янузайката :P


Белгия няма да им е леко.....трябва да минат през Бразилия + Франция/Аржентина/Португалия/Уругвай + финалът, за да стигнат до титлата...3 много тежки мача, но да видим.....все още очаквам Бразилия да вземе титлата :mrgreen: сигурно ще метнат Белгия с дузпи....аз си пожелавам 1/4 финала Меси да бие Гела и после Меси-Неймар на 1/2 финала :mrgreen:


Според мен Месито беше дотук. Францията имат отново много добър отбор. Смятай един Фекир е резерва. Ако Аржентина излязат с Меси, Дибала, Агуеро, Ди Мария и Банега титуляри, нямаше да съм толкова сигурен в това, което казвам, но явно този треньор е пълен идиот. И в Севиля беше идиот, и тук засега е идиот. Нямам понятие как е постигнал това с Чили.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия - 0:1 FT

Мнениеот kingofpop » 29 юни 2018 06:41

metodito написа:
kingofpop написа:
smoothc написа:Белгия отиват в т.нар. шампионски поток, което на хартия е по-коварно, но явно хората са решили да трепят всичко наред и ич не им дреме кой е насреща. Браво! Така трябва да е, показва че в този отбор има висок дух и шампионски манталитет!
Неслучайно съм ги прогнозирал, че ще играят на финала и ще го спечелят.
Жалко за пропуска на Рашфорд, искаше ми се да вкара, но пропиля златен шанс.

p.s.Kingofpop, замина ти прогнозата Белгия-Бразилия финал. Сърди се на Янузайката :P


Белгия няма да им е леко.....трябва да минат през Бразилия + Франция/Аржентина/Португалия/Уругвай + финалът, за да стигнат до титлата...3 много тежки мача, но да видим.....все още очаквам Бразилия да вземе титлата :mrgreen: сигурно ще метнат Белгия с дузпи....аз си пожелавам 1/4 финала Меси да бие Гела и после Меси-Неймар на 1/2 финала :mrgreen:


Според мен Месито беше дотук. Францията имат отново много добър отбор. Смятай един Фекир е резерва. Ако Аржентина излязат с Меси, Дибала, Агуеро, Ди Мария и Банега титуляри, нямаше да съм толкова сигурен в това, което казвам, но явно този треньор е пълен идиот. И в Севиля беше идиот, и тук засега е идиот. Нямам понятие как е постигнал това с Чили.


франсетата са прехвалени не знам къде го виждате тоя добър отбор :mrgreen: :mrgreen: само Гризман и Канте са си световна класа....Защитата им не е нищо особено, Дембеле и Мбапе не ги търси в толкова големи мачове имат още много да ядат....Погба е ясен, изобщо отборът им е супер млад и неопитен и очаквам Аржентина да си ги изхвърли, ама да видим....не забравяй и Меси и публиката.....както на всеки мач на Гаучосите досега на турнира и тук 90 % ще са латиноси и аржентинци така че.....
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта