СП (групова фаза): Англия - Белгия - 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия - 0:1 FT

Мнениеот metodito » 29 юни 2018 07:12

Еми ще видим. Като поддръжник на Уругвай, ще го гледам като безпристрастен фен. Чудя се още дали да не сложа някой лев...

Над 2.5/3.5... нещо такова...

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6478
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия (28 юни от 21:00)

Мнениеот Alexx » 29 юни 2018 08:35

Kalts написа:Теглят жребия четвъртък вечер, добавят още 1 почивен ден и после почват да играят първи тези, които са имали най-много почивка. Не е невъзможно ;)


Направо 10 дни почивка да дадат и световното да продължи цяло лято?

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия - 0:1 FT

Мнениеот sandi74 » 29 юни 2018 09:18

Ботушарите от Албиона са айрян без мляко,демек чиста и натурална гола вода.Срещу Панама е едно,срещу Тунис голям зор и много късмет а срещу резервите на Белгия не знаеха на кой свят се намираха.Снощи се опитаха да спукат топката многократно но дори и това не им се получи.Време е да си стягат багажа и да си събират куфарите,стига са се излагали в братска Русия.

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2968
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия - 0:1 FT

Мнениеот JimBeam » 29 юни 2018 18:21

kingofpop написа:
metodito написа:
kingofpop написа:
smoothc написа:Белгия отиват в т.нар. шампионски поток, което на хартия е по-коварно, но явно хората са решили да трепят всичко наред и ич не им дреме кой е насреща. Браво! Така трябва да е, показва че в този отбор има висок дух и шампионски манталитет!
Неслучайно съм ги прогнозирал, че ще играят на финала и ще го спечелят.
Жалко за пропуска на Рашфорд, искаше ми се да вкара, но пропиля златен шанс.

p.s.Kingofpop, замина ти прогнозата Белгия-Бразилия финал. Сърди се на Янузайката :P


Белгия няма да им е леко.....трябва да минат през Бразилия + Франция/Аржентина/Португалия/Уругвай + финалът, за да стигнат до титлата...3 много тежки мача, но да видим.....все още очаквам Бразилия да вземе титлата :mrgreen: сигурно ще метнат Белгия с дузпи....аз си пожелавам 1/4 финала Меси да бие Гела и после Меси-Неймар на 1/2 финала :mrgreen:


Според мен Месито беше дотук. Францията имат отново много добър отбор. Смятай един Фекир е резерва. Ако Аржентина излязат с Меси, Дибала, Агуеро, Ди Мария и Банега титуляри, нямаше да съм толкова сигурен в това, което казвам, но явно този треньор е пълен идиот. И в Севиля беше идиот, и тук засега е идиот. Нямам понятие как е постигнал това с Чили.


франсетата са прехвалени не знам къде го виждате тоя добър отбор :mrgreen: :mrgreen: само Гризман и Канте са си световна класа....Защитата им не е нищо особено, Дембеле и Мбапе не ги търси в толкова големи мачове имат още много да ядат....Погба е ясен, изобщо отборът им е супер млад и неопитен и очаквам Аржентина да си ги изхвърли, ама да видим....не забравяй и Меси и публиката.....както на всеки мач на Гаучосите досега на турнира и тук 90 % ще са латиноси и аржентинци така че.....


Разбирам че си фен на Меси и виждаш нещата по различно, ама щом състава на Франция бих прехвален както трябва да кажем за този на Аржентина напълнен с куп играчи от отбори от Аржентина? Дай като сочим единият с пръст да погледнем какво има и от другата страна, а не да вървим насляпо като коне с капаци.


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта