СП (групова фаза): Англия - Белгия - 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия (28 юни от 21:00)

Мнениеот hydetoshi » 28 юни 2018 13:38

Сетих се още нещо. Ако Англия не искат да са първи,какъв им беше зора да бият Панама с 6:1 ?
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Kalts
Мнения: 83
Регистриран на: 18 юли 2008 23:01
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия (28 юни от 21:00)

Мнениеот Kalts » 28 юни 2018 13:49

hydetoshi написа:Сетих се още нещо. Ако Англия не искат да са първи,какъв им беше зора да бият Панама с 6:1 ?


Англичаните се напъваха само докато изравнят головата разлика на Белгия и после спряха. Причината според мен е за да имат контрол над събитията преди последния мач. Да могат да си избират дали да играят за първото място...

Пълен фарс е наистина този предварителен жребий. Трябва да се тегли свободно след групите и това е... Може пак да си е дирижиран първи срещу втори, не виждам какъв им е проблема...

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия (28 юни от 21:00)

Мнениеот rebel » 28 юни 2018 14:45

Kalts написа:
hydetoshi написа:Сетих се още нещо. Ако Англия не искат да са първи,какъв им беше зора да бият Панама с 6:1 ?


Англичаните се напъваха само докато изравнят головата разлика на Белгия и после спряха. Причината според мен е за да имат контрол над събитията преди последния мач. Да могат да си избират дали да играят за първото място...

Пълен фарс е наистина този предварителен жребий. Трябва да се тегли свободно след групите и това е... Може пак да си е дирижиран първи срещу втори, не виждам какъв им е проблема...

Какъв жребии след групите,??? И кога ще се играят мачовете като Русия игра в понеделник а Англия , Белгия , Япония в четвъртък, та кога да се играят после мачовете в събота ли? Това не е шампионска лига дето се играят мачове през седмица.

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43884
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия (28 юни от 21:00)

Мнениеот rhaegar » 28 юни 2018 15:06

rebel написа:Какъв жребии след групите,??? И кога ще се играят мачовете като Русия игра в понеделник а Англия , Белгия , Япония в четвъртък, та кога да се играят после мачовете в събота ли? Това не е шампионска лига дето се играят мачове през седмица.


Що ве, някой осминафинал виждаш изигран ли? Вечерта след последния мач се тегли един жребий за 1/8 финалите и готово. Нека си ги разделят пак на първи срещу втори, ама да не е тоя цирк. От години третите мачове в групите на всяко първенство са пародия, даже тука е добре, че ще са само 2 такива.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Kalts
Мнения: 83
Регистриран на: 18 юли 2008 23:01
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия (28 юни от 21:00)

Мнениеот Kalts » 28 юни 2018 15:10

Теглят жребия четвъртък вечер, добавят още 1 почивен ден и после почват да играят първи тези, които са имали най-много почивка. Не е невъзможно ;)

кристи3
Мнения: 368
Регистриран на: 06 дек 2008 14:51
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия (28 юни от 21:00)

Мнениеот кристи3 » 28 юни 2018 15:53

Това с почивните дни си е проблем (и то не маловажен), защото при жребий след груповата фаза може да се паднат да играят отбор, играл предния ден, с отбор играл преди 4 дни, което би дало сериозно предимство на почивалия по-дълго врмеме тим. Предполагам, това е основната причина да няма жребий, а първенството да е организирано в потоци след груповата фаза. Избрано е по-малкото зло в случая.
Аз подкрепям плана на Гриша Ганчев за възраждането на ЦСКА

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия (28 юни от 21:00)

Мнениеот hydetoshi » 28 юни 2018 16:00

кристи3 написа:Това с почивните дни си е проблем (и то не маловажен), защото при жребий след груповата фаза може да се паднат да играят отбор, играл предния ден, с отбор играл преди 4 дни, което би дало сериозно предимство на почивалия по-дълго врмеме тим. Предполагам, това е основната причина да няма жребий, а първенството да е организирано в потоци след груповата фаза. Избрано е по-малкото зло в случая.

Според мен няма по-голямо зло от уговорените мачове.
Тук се обсъжда нещо ей така "на крак". Ако се седне и се мисли сериозно по въпроса винаги може да се намери решение.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия (28 юни от 21:00)

Мнениеот organzata » 28 юни 2018 16:30

Не е нужен никакъв жребий след групите,а просто редуциране на участниците,а не тяхното увеличение на 48!Ако ги няма тия........Панама,Тунис,С.Арабия и други подобни футболни "титани" няма,и да има предпоставка,за подобни тънки сметки!

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1805
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия (28 юни от 21:00)

Мнениеот locke » 28 юни 2018 17:46

Като стане с 48 отбора въобще няма да го гледам :lol:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия (28 юни от 21:00)

Мнениеот rebel » 28 юни 2018 17:59

rhaegar написа:
rebel написа:Какъв жребии след групите,??? И кога ще се играят мачовете като Русия игра в понеделник а Англия , Белгия , Япония в четвъртък, та кога да се играят после мачовете в събота ли? Това не е шампионска лига дето се играят мачове през седмица.


Що ве, някой осминафинал виждаш изигран ли? Вечерта след последния мач се тегли един жребий за 1/8 финалите и готово. Нека си ги разделят пак на първи срещу втори, ама да не е тоя цирк. От години третите мачове в групите на всяко първенство са пародия, даже тука е добре, че ще са само 2 такива.

Ами осминафиналите почват в събота и ако се паднат Белгия-Аржентина или Русия-Япония какво става? Това че Белгия -Англия и Дания - Франция са трети мачове, какво са виновни отборите. тези мачове можеше и да са първи или втори. Преди време бяха 6 групи и третия се натискаше да играе. Какъвто и формат да се измисли винаги ще има мачове за здраве. На последното европейско единия поток беше железен , другия ала-бала. Ми така се случи. Иначе и аз съм за жребии след груповата фаза , ама тогава първенството ще се играе до август.


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта