СП 2018: 26 юни от 17:00 Австралия - Перу - 0:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3543
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2018: 26 юни от 17:00 Австралия - Перу

Мнениеот rebelheartous » 26 юни 2018 15:03

specter написа:Не знам как видя Египет да търси каквато и да е победа. Изглеждаха крайно незаинтересовани от тоя мач, вторият гол за СА беше показателен. Саудитите си я търсеха, да, и абсолютно заслужено победиха. Иран се бореше за класиране, а Мароко не ги гледах и не мога да дам мнение за тях. Бих предположил обаче, че се постараха да се докажат срещу такова име и да покажат, че притежават нужната класа да се надиграват с тях. Колкото за Перу - не мисля, че имат какво да доказват срещу Австралия точно, имайки предвид, че изгубиха важните им мачове, най-вече този с Дания. Ако играят пределно концентрирани и мобилизирани със сигурност ще вземат нещо, но ми е леко съмнително това.


Мароко не искаха да се надиграват с тях, а да се представят достойно на Световното и да спечелят нещо като точков актив или поне да вкарат голове. Без значение дали е Испания или Панама съперникът. Това да не е като в квартала, където мешаш 10 човека наведнъж, за да покажеш, че си world class. :lol:

Същата ще бъде целта и пред Перу, така че ще са 100% надъхани да победят. Не знам как може на някой да му хрумне, че в мач на световни футболни финали, които се провеждат веднъж на 4 години, даден отбор не би се напъвал да търси победа. Това е абсурдно мислене просто.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16849
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2018: 26 юни от 17:00 Австралия - Перу

Мнениеот Udoji90 » 26 юни 2018 19:07

И тук нищо неочаквано - спечели по-добрият тим, играещ и с по-малко напрежение. Много могат да съжаляват Перу, че изпуснаха Дания в първия мач. Определено им прилягаше втората позиция и според мен бяха способни да затруднят Хърватия на 1/8-финала. Основен конкурент са на Мароко за най-силен отпадащ отбор.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост