СП 2018: Полша - Сенегал - 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП 2018: Полша - Сенегал - 1:2 FT

Мнениеот matador1 » 19 юни 2018 20:18

drizhelev1 написа:
matador1 написа:Изключително приятен за наблюдаване отбор на Сенегал, както в квалификациите. Може би ще бият Япония и имат шанс за първото място в глупата, което дава надежда, че Африка ще има представител на елиминациите и може би ще срещне Англия.

Ти да не подкрепяш черните мангусти? То не , че и Англичаните не се напълниха с такива.


За сега не мисля, че подкрепям който и да е в мач, който дори не е ясно дали ще се състои, но за мен Сенегал заслужаваше повече победата от апатичните поляци. Те също са ми от предпочитаните отбори, но просто не играха. Харесвам африканските отбори, особето тия които се раздават. Това е много футболен континет с лош късмет. Ако звездите им играеха за собствените си нации... поне няколко купи щяха да отидат в Африка. На второ място решението на някои наистина добри играчи да играят за бедните си родини е достойно за уважение. Една такава победа дава много надежда на беден народ. До голяма степен силен африкански отбор е много по-трудно да има... от силен български например. Можем само да се учим от отбори като Сенегал.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: СП 2018: Полша - Сенегал , 19.06. от 18:00

Мнениеот doktora25 » 19 юни 2018 20:32

JimBeam написа:С какво точно те е ядосал Левандовски?

Че за поредна година бе пълна нула през пролетта в ШЛ, изглеждаше немотивиран и този път нямаше извинения от рода на контузии и т.н. На фона на това изразява категорично желание да смени клубната си принадлежност, говори чрез мениджъра си и се е насочил към Реал. Не го прави и за пръв път и гледа ако това е невъзможно да изнудва за пари. Едно е сигурно вече обаче, че с него Байерн няма как да прогресира и най-добре е да си тръгне възможно най-скоро. Ако продължи с такова представяне на световното, това няма да е много лесно за съжаление.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: СП 2018: Полша - Сенегал , 19.06. от 18:00

Мнениеот rhaegar » 19 юни 2018 20:42

Tiberius написа:
rhaegar написа:Нианг? Е тука си профукаха шансовете Сенегал.

Не позна! М'байе Нианг е играч на мача!


Значи е бил ужасен мач. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2572
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: СП 2018: Полша - Сенегал , 19.06. от 18:00

Мнениеот rmfan5 » 19 юни 2018 20:44

doktora25 написа:
JimBeam написа:С какво точно те е ядосал Левандовски?

Че за поредна година бе пълна нула през пролетта в ШЛ, изглеждаше немотивиран и този път нямаше извинения от рода на контузии и т.н. На фона на това изразява категорично желание да смени клубната си принадлежност, говори чрез мениджъра си и се е насочил към Реал. Не го прави и за пръв път и гледа ако това е невъзможно да изнудва за пари. Едно е сигурно вече обаче, че с него Байерн няма как да прогресира и най-добре е да си тръгне възможно най-скоро. Ако продължи с такова представяне на световното, това няма да е много лесно за съжаление.


Икардки и Кейн са досто по-добри варианти за нас че и по-млади.
Левандовски ако направи добро световно може да му вземете хубави пари,обаче пролетта определено му падна цената.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

nghcvth
Мнения: 3540
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: СП 2018: Полша - Сенегал - 1:2 FT

Мнениеот nghcvth » 19 юни 2018 20:50

Радвам се за Сенегал, още един отбор да натрие носа на горделивите европейци, след като в първите дни само печелеха. Пък и хората победиха без Мане да направи нещо особено. Групата става страшно интересна и се надявам африканците да я преминат.

Полша, след Саудитска Арабия, е най- слабият и безличен отбор на първенството след първите мачове. Ужасно много сгрешени елементарни подавания, доста загубени единоборства, нула креативност, сериозни грешки. С подобна игра като нищо ще паднат (или поне няма да бият) от практичните японци, а ако на Колумбия и потръгне може да ги качат на разлика.

Напълно се солидаризирам с Доктора за Левандовски. Има големи претенции кой да се привлича, щял да напуска. Какво имаме насреща- Евро 2016- кръгла нула, мачовете на Байерн с Реал (най- важните за отбора)- абсолютно незабележим, днес го забелязах няколко пъти, като спореше със съдията. Ами, прощавай, ама това не ти е Армения, Казахстан, Хамбург и така нататък да шибаш голове на конвейр. Страшен лидер.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП 2018: Полша - Сенегал - 1:2 FT

Мнениеот smoothc » 19 юни 2018 20:58

Поздравления за Сенегал. Очаквах, че няма да загубят, представиха се много добре като за първи двубой, а Полша от своя страна определено разочароваха.
Интригата в групата нарасна двойно след малко изненадващата победа на Япония срещу Колумбия, така че оставащите 4 мача ще бъдат буквално на живот и смърт.
Аз лично бих искал Сенегал и Колумбия да продължат напред.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17347
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: СП 2018: Полша - Сенегал , 19.06. от 18:00

Мнениеот slash1912 » 19 юни 2018 21:36

doktora25 написа:
JimBeam написа:С какво точно те е ядосал Левандовски?

Че за поредна година бе пълна нула през пролетта в ШЛ, изглеждаше немотивиран и този път нямаше извинения от рода на контузии и т.н. На фона на това изразява категорично желание да смени клубната си принадлежност, говори чрез мениджъра си и се е насочил към Реал. Не го прави и за пръв път и гледа ако това е невъзможно да изнудва за пари. Едно е сигурно вече обаче, че с него Байерн няма как да прогресира и най-добре е да си тръгне възможно най-скоро. Ако продължи с такова представяне на световното, това няма да е много лесно за съжаление.


Алчния поляк прави същите номера,както на Дортмунд преди да дойде при вас.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16758
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2018: Полша - Сенегал - 1:2 FT

Мнениеот Udoji90 » 19 юни 2018 23:08

Общо взето мачът си беше равностоен, но отборът, който допусна груби грешки, заслужено загуби. Доволен съм, защото най-после някой африкански отбор постигна положителен резултат в турнира. Освен това поляците никога не съм ги харесвал особено и макар че в последните години са стабилни и понякога играят приятен футбол, някак ми се струва, че на моменти биват надценявани. Днес явно повлия липсата на Глик, но честно казано и в нападение не направиха почти нищо интересно. Групата доста се завързва, защото двата на хартия по-слаби тима спечелиха мачовете си. Аз лично няма да се учудя на развой, при който всичките отбори да завършат с по 4 точки. :roll:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП 2018: Полша - Сенегал - 1:2 FT

Мнениеот matador1 » 19 юни 2018 23:29

Udoji90 написа:Общо взето мачът си беше равностоен, но отборът, който допусна груби грешки, заслужено загуби. Доволен съм, защото най-после някой африкански отбор постигна положителен резултат в турнира. Освен това поляците никога не съм ги харесвал особено и макар че в последните години са стабилни и понякога играят приятен футбол, някак ми се струва, че на моменти биват надценявани. Днес явно повлия липсата на Глик, но честно казано и в нападение не направиха почти нищо интересно. Групата доста се завързва, защото двата на хартия по-слаби тима спечелиха мачовете си. Аз лично няма да се учудя на развой, при който всичките отбори да завършат с по 4 точки. :roll:


Полша по принцип на мен ми харесват. Имат интересен "стил". Хем груба сила, хем... не. Могат да бъдат динамично, но днес бяха ужасно апатични... сякаш изобщо не им се играеше...

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: СП 2018: Полша - Сенегал - 1:2 FT

Мнениеот SilentKiller » 20 юни 2018 00:16

Левандовски е станал абсолютна карикатура! Ще се радвам Реал да изсипят 100млн. евро за него и да гледаме Бензема 2 следващия сезон, което ще значи нов дубъл или требъл за Барса! :lol: :mrgreen:


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта