СП 2018: Бразилия - Швейцария - 1:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: СП 2018: Бразилия - Швейцария - 1:1 FT

Мнениеот insaneboy1 » 17 юни 2018 23:31

KOPScousers написа:Фирмино направи повече от Жезус за 10 минути отколкото надцененото цигане за 80. Не знам какво толкова вижда Тите в тоя и защо продължава да го налага като титуляр. Не знам, просто Бразилия бяха единствения отбор, от който очаквах сериозна игра и силно начало на Мондиала, а те също като Франция, Германия, Аржентина и т.н. тръгнаха много слабо. Французите поне биха, което е плюс при всички положения. Интересното е, че този път от много време насам няма изявен фаворит и всички отбори са колебливи, което дава сериозни предпоставки за равностойно Световно, което ще бъде спечелено от най-малко слабия отбор. Дано това е Бразилия. :oops:

Аржентина показа най-голямо желание да спечели мача от всички фаворити. С неспирен натиск през абсолютно целия мач. Но там не им достигнаха футболна креативност, класа, а и доза шанс да пробият автобуса и да вземат 3-те точки. Нито Франция, нито Германия и Бразилия показаха такова желание и през голяма част от мача се разхождаха. Обаче от всички фаворити положението на Аржентина е най-трудно и тези изгубени две точки могат да ги лишат от продължаване напред още в групите.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: СП 2018: Бразилия - Швейцария - 1:1 FT

Мнениеот LSFC 1914 » 17 юни 2018 23:34

insaneboy1 написа:
KOPScousers написа:Фирмино направи повече от Жезус за 10 минути отколкото надцененото цигане за 80. Не знам какво толкова вижда Тите в тоя и защо продължава да го налага като титуляр. Не знам, просто Бразилия бяха единствения отбор, от който очаквах сериозна игра и силно начало на Мондиала, а те също като Франция, Германия, Аржентина и т.н. тръгнаха много слабо. Французите поне биха, което е плюс при всички положения. Интересното е, че този път от много време насам няма изявен фаворит и всички отбори са колебливи, което дава сериозни предпоставки за равностойно Световно, което ще бъде спечелено от най-малко слабия отбор. Дано това е Бразилия. :oops:

Аржентина показа най-голямо желание да спечели мача от всички фаворити. С неспирен натиск през абсолютно целия мач. Но там не им достигнаха футболна креативност, класа, а и доза шанс да пробият автобуса и да вземат 3-те точки. Нито Франция, нито Германия и Бразилия показаха такова желание и през голяма част от мача се разхождаха. Обаче от всички фаворити положението на Аржентина е най-трудно и тези изгубени две точки могат да ги лишат от продължаване напред още в групите.


Ако някой отписва Исландия това означава, че не разбира от футбол. Така че не правете драми за равенството на Аржентина.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: СП 2018: Бразилия - Швейцария - 1:1 FT

Мнениеот Sardukar » 18 юни 2018 00:00

Бразилия има много потенциал. Ха, та дори не пуснаха Дъглас Коста, който направи ФЕНОМЕНАЛЕН завършек на сезона. Грехота е да не влиза поне като резерва за поне 20минути...


ПП Ривалдо беше първия футболист, който смени черните бутонки с друг цвят - бели. Да, преиграваше на моменти, както винаги са правили, правят и ще правят доста от бразилските играчи. Да, това на световното беше мега тъпо. Но аз си спомням и какво той направи, когато спечели златната топка. Спомням си, че всеки мач, в който го гледах ми доставяше емоции. Страхотен футболист!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

На линия
Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18011
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП 2018: Бразилия - Швейцария - 1:1 FT

Мнениеот kingofpop » 18 юни 2018 00:04

няма такива играчи като Ривалдо и Роналдо вече......уникални....Роналдо нямаше кой да го спре като беше 120 кила и след като счупи крак също ги влачеше :mrgreen: при него нямаше форми, стратегии, схеми, контузии, време за приспособяване, климатични условия и т.н., той винаги като играеше, където и да играеше, доставяше удоволствие....не случайно хората го нарекоха Феномена
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: СП 2018: Бразилия - Швейцария - 1:1 FT

Мнениеот diplomat » 18 юни 2018 00:09

Sardukar написа:Бразилия има много потенциал. Ха, та дори не пуснаха Дъглас Коста, който направи ФЕНОМЕНАЛЕН завършек на сезона. Грехота е да не влиза поне като резерва за поне 20минути...


ПП Ривалдо беше първия футболист, който смени черните бутонки с друг цвят - бели. Да, преиграваше на моменти, както винаги са правили, правят и ще правят доста от бразилските играчи. Да, това на световното беше мега тъпо. Но аз си спомням и какво той направи, когато спечели златната топка. Спомням си, че всеки мач, в който го гледах ми доставяше емоции. Страхотен футболист!

Разбирам, че ти е огромен любимец. Аз не коментирам негативно качествата му, те са пределно ясни на всички, които го помнят. Просто за мен има истински паралел между Неймар и Ривалдо относно това, което им пречи най-много: характерът и мисленето. Ривалдо можеше да постигне много повече и да се доближи дори до иначе недостижимия Феномено - Роналдо, когото само контузиите го спряха да остане в историята като най-добрия футболист.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП 2018: Бразилия - Швейцария , 17.06. от 21:00

Мнениеот matador1 » 18 юни 2018 01:00

veni__85 написа:
matador1 написа:Това световно е баси троленето. Що за мач пък беше това... Бразилия не игра нищо второто полувреме. Сърбия първи в групата към момента... Утре следват само скучни мачове... толкова скучно стана, че човек остава да се надява на... Англия да разчупят нещата, което е... абе... все тая...

matador1
Re: СП 2018: Бразилия - Швейцария , 17.06. от 21:00
Мнение17 юни 2018 20:00

Ако чесовникарите не изненадат някак Бразилия тоя "мондиал" го отписвам. Страшна скука и глупост е до сега.

Последно какво искаше от този мач?


Някаква интрига.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: СП 2018: Бразилия - Швейцария - 1:1 FT

Мнениеот Red_Neck » 18 юни 2018 01:04

Неймар е изключително надарен футболист, който играе като разглезено и презадоволено хлапе. Ако бях на мястото на тренера, щях да го сменя в 30-тата минута за назидание.
Неймар имаше изключителната възможност и късмет да играе в отбор, в който винаги имаше лидер да му шока канчето. След напускането на Барса е тотален потрес, а явното му неуважение към съперниците е адски дразнещо.
Тоя ще излезе по-голям мангал от Балотели :)

Световното е супер, но като гледам колко са дръпнали всички ми става жал са нашите футбалери.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: СП 2018: Бразилия - Швейцария - 1:1 FT

Мнениеот защо » 18 юни 2018 01:05

ImmortaL_1000 написа:Хм силните отбори за сега след дънят,а слабите се просперират . Да не би това световно да ги спечели някой не толкова фаворит. Нещо такова намирисва. :mrgreen: :lol:
А този мач беше добре. Бразилия не се издъни толкова.

Е, вече не е като преди 50 години, когато малките не бяха гледали истински футбол даже и по телевзията, сега знаят за какво става въпрос, имат самочувствие, а на елиминациите нещата си идват на мястото.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

chinaski
Мнения: 125
Регистриран на: 15 ное 2014 00:33
Контакти:

Re: СП 2018: Бразилия - Швейцария - 1:1 FT

Мнениеот chinaski » 18 юни 2018 01:46

Съдията много грозно прецака бразилците. Очаквам ги да се сринат в някакъв момент в елиминациите, на четвъртфинал или полуфинал, но тук вината не беше тяхна

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: СП 2018: Бразилия - Швейцария - 1:1 FT

Мнениеот Groucho » 18 юни 2018 01:52

Udoji90 написа:Бразилците меко казано не ги харесвам, ама тоя изравнителен гол за мен не беше редовен.

Бускетс направи същото нещо оня ден при втория гол на Испания срещу Португалия.

Слаба Бразилия. Дано сърбите продължат напред от тая група.


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост