СП 2018: Германия - Мексико - 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: СП 2018: Германия - Мексико - 0:1 FT

Мнениеот hydetoshi » 17 юни 2018 20:14

И все пак.....През 2010 Испания загуби на старта от Швейцария но след това спечели турнира. Така че е рано да се отписват германците.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17346
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: СП 2018: Германия - Мексико , 17.06. от 18:00

Мнениеот slash1912 » 17 юни 2018 20:14

insaneboy1 написа:
slash1912 написа:Най-добрия вратар в света с гол в близкия ъгъл :o Резервата в ПСЖ Дракслер,разкарващия фланелката в Арсенал Йозил и недоразумението Мюлер-с тия момци няма да стигнат доникъде.

Ти не си сериозен да обвиняваш Нойер за този гол. :lol:

Браво на Мексико. Много яко. Сега Германия втори и да се падат на Бразилия. Ама не се знае Мексико дали ще успее да спечели срещу затворени противници като Корея и Швеция.

Ако беше Кариус на вратата щеше да е разбираемо.Можеше да се намеси по-добре,щом е най-добрия.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: СП 2018: Германия - Мексико - 0:1 FT

Мнениеот rebel » 17 юни 2018 20:18

Той Линекер отдавна го е казал, играят 22 -ма и накрая печелят германците. Обаче и ако швеците ги тряснат, няма обратен път назад.

nghcvth
Мнения: 3540
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: СП 2018: Германия - Мексико - 0:1 FT

Мнениеот nghcvth » 17 юни 2018 20:21

Браво на Мехико. Голям мач изиграха. Накрая наистина се дръпнаха назад, но това беше логично развитие на мача. Изпуснаха доста шансове през първото полувреме, че и през второто имаха няколко положения да си решат мача. Много слаб мач на Йошуа Кимих, който или оставяше зоната си като магистрала или беше надиграван от мексиканците. Не му беше и оказана никаква помощ от хората пред него.
Не знам дали Нойер е виновен за гола, но е някак несправедливо спрямо Тер Щеген, че не е титуляр.
Към треньора на "ацтеките" имам една забележка- не извади Чичарито, който им закопа няколко добри шанса с лошата си техника, а после на контраатаките не направи нищо.

Пожелавам на мексиканците успех и занапред и най- после да успеят да се промъкнат в крайните фази на турнира, след като винаги нещо съвсем малко не им достига да направят крачката.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6775
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: СП 2018: Германия - Мексико - 0:1 FT

Мнениеот icko65 » 17 юни 2018 20:21

Щастлив съм че Германия загуби..Заслужено.Превъзходни от Мексико.Начело с най-добрия- вратаря Очоа.Тоя пич е е..и сигурния.Една топка не боксира.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: СП 2018: Германия - Мексико - 0:1 FT

Мнениеот Mathias_Coureur » 17 юни 2018 20:25

Сега Мексико има два мач бола за класиране на 1/8 финал - срещу Южна Корея и Швеция.

botevplovdiveoe
Мнения: 826
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: СП 2018: Германия - Мексико - 0:1 FT

Мнениеот botevplovdiveoe » 17 юни 2018 20:28

Мексико няма да има проблем с Корея,а вероятно ще удари и Швеция.Все пак те паднаха и от нашите звезди :lol:
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: СП 2018: Германия - Мексико - 0:1 FT

Мнениеот Tiberius » 17 юни 2018 20:28

matador1 написа:
Tiberius написа:Мексиканчетата дори ги порязаха, имаше дузпа за тях. ;)


Факт. Имаше дузпа за Мехико. + е чудно, че Чичерито не фвака сам на празна врата. Реално си беше 0:3 като резултат и щеше да си е окей. Иначе предполагам българските запалянковци масово умират от кеф, че Германия падна, все пак соц-а така ги е учил.

Аз не съм живял през соца и смятам, че всеки човек може да говори само за себе си. Лично аз НЕ се зарадвах на загубата на Германия, а на победата на Мексико. Не, че мексиканците са ми някакви любимци. Просто тези момчета изораха терена за тази победа. Раздадоха се максимално и победиха своя многократно по-класен и по-именит съперник. Според мен това заслужава уважение.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16756
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2018: Германия - Мексико - 0:1 FT

Мнениеот Udoji90 » 17 юни 2018 20:32

Чудесн мач на Мексико и заслужена победа. Преди почивката бяха по-опасният отбор и заслужено те вкараха първи. След нея сякаш прекалено се прибраха, а реално можеше на контра да вкарат още голове. Все пак на практика не допуснаха чисто положение пред вратата си. Германия все още може да станат шампиони - Испания преди 8 години също започнаха със загуба от Швейцария. Тогава обаче иберийците все пак успяха да спечелят групата си, а сега Мексико стават сериозен фаворит за първото място и ако го вземат, Германия доста вероятно ще срещнат Бразилия, а с тях ще е трудно. Честно казано не смятам, че Бундестимът ще има проблеми с Швеция и Реп. Корея. Да, знае се, че по традиция от последните СП играят трудно във втория си мач, но пък имаше и традиция да печелят първия, която сега се наруши, та очаквам да се наруши и другата. "Ацтеките", както вече казах, са сериозен фаворит за спечелване на групата, за което ще им стигнат 4 точки от следващите 2 мача. Ако го постигнат, най-после може да им се открие шанс да преминат тоя пуст 1/8-финал, което искрено им пожелавам.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: СП 2018: Германия - Мексико - 0:1 FT

Мнениеот rhaegar » 17 юни 2018 21:00

Tiberius написа:Аз не съм живял през соца и смятам, че всеки човек може да говори само за себе си. Лично аз НЕ се зарадвах на загубата на Германия, а на победата на Мексико.


Аз съм живял 3 години само, ама си се зарадвах на загубата на дойчовците като пич. Няма национален отбор, който да ненавиждам повече. Испания се доближава, ама те поне ми бяха симпатични, когато бяха неудачници в края на 90-те и началото на нулите.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта