Бисери на коментаторите от БНТ

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот защо » 04 юли 2018 22:34

Тоя с каскета навремето, ама много навремето, преди поне десетина години пишеше едни кореспонденции в Спортала за баскетбол, тогава се подписваше "Иво Иванов, Канзас Сити", ако не го бъркам, ама стилът е същият и по физиономиа си прилича. В началото беше интересно, ама в един момент ми беше писнал, всяка мисъл беше украсена с две остроумия и се получаваше нещо като сладкиш, в който захарта е два пъти повече от брашното, а сладкишите бяха едни огромни, като монографии. И Нойзи, с неговите повърхностни дълбоки мисли, като вчера, когато анализираше народопсихологически първото полувреме и обясни, че англичаните са индивидуалисти, щото са католици и само Стърлинг не се вписвал в отбора, а колумбийците играели колективистичен футбол, щото били католици, взе да ми става досаден. Хем аз почти не им обръщам внимание. Нормалният начин да се предава спортно събитие е, коментаторите да говорят за мача, конкретно, кой е с топката, какво свири съдията, е в почивките да се правят анализи на играта, вицовете ние и сами си ги разказваме. Ама това не е по силите на тия хорица, които изглеждат като възпитаници на помощно училище, повтаряли по минимум два пъти всеки клас. Нямам предвид Нойзи и Иво Иванов, те са аматьори, попаднали там, за да забавляват, не са от тия, дето разбират играта, няма лошо, може и Ути да им набива по един тиган за по интересно, отвреме навреме.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот SilentKiller » 05 юли 2018 00:42

Тоя глупак Нойзи дори не знае, че англичаните не са католици, а протестанти (или по-точно се числят към англиканската църква) и неприязънта им към ирландците е именно на религиозна основа, защото ирландците са католици. Да наречеш англичаните - католици е същата обида като да наречеш сърбите - католици (т.е. че са като хърватите). :lol:

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот защо » 05 юли 2018 13:33

SilentKiller написа:Тоя глупак Нойзи дори не знае, че англичаните не са католици, а протестанти (или по-точно се числят към англиканската църква) и неприязънта им към ирландците е именно на религиозна основа, защото ирландците са католици. Да наречеш англичаните - католици е същата обида като да наречеш сърбите - католици (т.е. че са като хърватите). :lol:

Всъщност каза, че са протестанти и се различават от католиците колумбийци, ама и аз нещо съм се бил отплеснал, а може да е било подсъзнателна надежда и мен да ме поканят да коментирам нещо. :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Red_Pride
Мнения: 4047
Регистриран на: 24 юли 2009 11:04
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот Red_Pride » 07 юли 2018 09:53

Класическа класика :lol:
[rimg]https://dl.dropboxusercontent.com/u/31972793/androidbg/10628155_946991171983886_3440970175867167846_n.jpg[/rimg]

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот Warped » 07 юли 2018 10:19

защо написа:Тоя с каскета навремето, ама много навремето, преди поне десетина години пишеше едни кореспонденции в Спортала за баскетбол, тогава се подписваше "Иво Иванов, Канзас Сити", ако не го бъркам, ама стилът е същият и по физиономиа си прилича.

Той е, после беше и по Бтв.
Ангелов колкото и лош коментатор да е поне му се разбира и чува. Шпикера на мача Уругвай- Франция едвам фъфлеше, та иди го разбери. Не от всеки става коментатор, тия не го рабраха. И какво толкова правят всички тия "спортни журналисти" в БНТ, когато няма световно??? Струват ми се множко
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот Цецо Чука » 08 юли 2018 14:48

COVINI написа:Този мозАк вчера на първия осминафинал цял мач така и не научи да казва правилно имената на Мбапе и Сампаоли..


За БГ коментаторите очевидно е невъзможно да произнесат Мбапе, затова всички го наричат Ембапе.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

drizhelev1
Мнения: 271
Регистриран на: 25 ное 2010 19:37
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот drizhelev1 » 08 юли 2018 21:16

В Турция му викат точно Ембапе.
Последна промяна от drizhelev1 на 08 юли 2018 21:17, променено общо 1 път.
BORN TO RUN


Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот Цецо Чука » 08 юли 2018 22:58

drizhelev1 написа:В Турция му викат точно Ембапе.


Което доказва какво?
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост