Бисери на коментаторите от БНТ

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот siniq_fen » 27 юни 2018 16:45

Снощи в "Кадър на деня" присъства голът на Меси, ама победният гол на Рохо го няма... е как да не се дразня?!

doktora25 написа:
siniq_fen написа:Да, на мен ми направи. Ама и Славков глупости говореше, много важно било Аржентина да бие, щото децата обожавали Меси. Ми да дават трофея на Меси, Роналдо и Неймар направо. Не понасям превъзнасянето по тия тримцата, направо ме влудява.
И аз не го понасям, но още не са станали "тримата". Чукай на дърво да не станат и недей всявай страх с такива предположения.


Абе... за съжаление май натам вървят нещата, ако не са още "трима". :mrgreen:
Само Левски!

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот ImmortaL_1000 » 27 юни 2018 19:56

siniq_fen написа:Снощи в "Кадър на деня" присъства голът на Меси, ама победният гол на Рохо го няма... е как да не се дразня?!

doktora25 написа:
siniq_fen написа:Да, на мен ми направи. Ама и Славков глупости говореше, много важно било Аржентина да бие, щото децата обожавали Меси. Ми да дават трофея на Меси, Роналдо и Неймар направо. Не понасям превъзнасянето по тия тримцата, направо ме влудява.
И аз не го понасям, но още не са станали "тримата". Чукай на дърво да не станат и недей всявай страх с такива предположения.


Абе... за съжаление май натам вървят нещата, ако не са още "трима". :mrgreen:


Естествено че няма го има де само той . Има и други футболисти на световното който са представят по добре от него . Футбола не е само Роналдо .
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот diplomat » 27 юни 2018 20:02

Да бе, кво ги гледат тия Неймар, Меси-Шмеси, Роналдо гея... Да пускат Божи86, ще им покаже какво означава професионален кючек, как със световна класа винаги намира най-наточените курви с топките си и по пример на Дон Диего Армандо Марадона - как чистото колумбийско превръща футбола в лесна играчка. :mrgreen:

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот защо » 28 юни 2018 23:12

Бе Нойзи, не че лошо коментира, ама каква му е връзката с футбола, освен че ако срещне духа на Трифон Иванов в полунощ на гробищата, духът ще побегне?
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот Warped » 29 юни 2018 11:52

защо написа:Бе Нойзи, не че лошо коментира, ама каква му е връзката с футбола, освен че ако срещне духа на Трифон Иванов в полунощ на гробищата, духът ще побегне?

Хвали се че ходи на мачове в Англия :lol: А и особено на мачове на Челси. Също така обича да цитира неща от постове от фейсбук, не негови естествено :)
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот Балкански Орел » 30 юни 2018 16:34

Какви са тези клоуни, които ги канят в това пробито студио.Бах неговата майка хабиби.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот matador1 » 01 юли 2018 13:04

Мексикото снощу много убедено твърдеше, че Уругвай след 1954 г. били вкарвали гол на директни елиминации само чрез Кавани и Суарес :lol: :lol: :lol: Пропусна още един куп имена обаче... ебаси... Уругвай почти винаги са си излизали от групата и далеч не само двама души са им вкарвали головете. Най-малкото как забрави Форлан през 2010 г.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16750
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот Udoji90 » 01 юли 2018 13:13

Само да не се окаже, че Ангелов ще коментира Бразилия - Мексико. Току-виж този път "ацтеките" цял мач ги наричал "Чили". :lol:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
COVINI
Мнения: 407
Регистриран на: 29 авг 2012 19:20

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот COVINI » 01 юли 2018 13:36

Този мозАк вчера на първия осминафинал цял мач така и не научи да казва правилно имената на Мбапе и Сампаоли.Нали уж телевизията майка е водеща сред другите,там всичките програмни директори и шефове в спортния отдел да кажат защо позволяват това дебилно държане на своите подчинени.
Лефскарче се нариииичам
Да паса обиииичам
След дрога тииичам
Буквара срииичам

Потребителски аватар
botevist_75
Мнения: 946
Регистриран на: 21 май 2013 19:48
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот botevist_75 » 01 юли 2018 14:16

На Ивайло Ангелов, трябва да дадат да коментира Швеция-Швейцария.Не че, за 90% от българите, не е едно и също :lol:
Иначе, спортните новини по БТВ ги чете едно ново коте... ;)


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта