Бисери на коментаторите от БНТ

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот ivan56 » 01 юли 2018 15:10

Нойзи е един от малкото които я разбират тази пуста игра с топчето, другият който ми харесва на мен е оня пич с каскета и Павел Колев
Другите начело с Вуцан са без коментар, вчера се чудих кой е този комикс герой приличащ на самурай, а той Бърканичков :lol:

Нойзи: Забавно слаби(за Аржентина) :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот THE G.A.M.E » 02 юли 2018 12:03

ivan56 написа:Нойзи: Забавно слаби(за Аржентина) :mrgreen:
Ми прав е човека, слабички са, но поне са забавни за гледане. :lol:

Испания, например, хем са слаби, хем и досадни за гледане. :lol: :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

botevplovdiveoe
Мнения: 826
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот botevplovdiveoe » 02 юли 2018 13:38

”Испания има нужда от нападател като Фернандо Йеро” :mrgreen:
КАУЗА КОЛЕЖА!

ihtiandar
Мнения: 586
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот ihtiandar » 02 юли 2018 18:17

Ивайло Ангелов -Мексикото , не знам кой го е излъгал , че става за коментатор.Тоя човек прави страшно много лапсуси , по-скоро е за някое комедийно шоу.
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

Потребителски аватар
Бисер Шматков
Мнения: 170
Регистриран на: 08 окт 2012 22:57
Местоположение: непостоянно, но по принцип София
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот Бисер Шматков » 03 юли 2018 09:27

Мисля, че един от коментаторите беше нарекъл националите на Панама "каналджиите". Разбирам основанията му, но си признавам, че се позасмях, защото веднага ме накара да си представя съмнителни лица, занимаващи се с непочтен бизнес.
България през розови очила!

http://www.youtube.com/watch?v=AuA3T9Mh2OE

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот hydetoshi » 04 юли 2018 18:41

защо написа:Бе Нойзи, не че лошо коментира, ама каква му е връзката с футбола, освен че ако срещне духа на Трифон Иванов в полунощ на гробищата, духът ще побегне?

Не знам,какъв е Нойзи. По-скоро мога да предположа ,че е приятел на някой ,който е в кръговете там около коментаторите на Диема,с който си пият бирата докато гледат мачове. Та от Диема-хоп в БНТ. То по тази логика и мен да ме поканят ,ама аз бира не пия и нямам приятели в Диема.
Иначе, не знам този същия Нойзи ,колко години вече го канят в тези студия,е как не се намери един ДА МУ КАЖЕ,че не трябва на всеки 5 секунди да казва КАК ДА КАЖА. Ужасна паразитна фраза. Наистина,никой ли не е обърнал внимание,че казва това по 40-50 пъти на мач?
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13760
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот Red_Neck » 04 юли 2018 19:22

Нойзи и Каскета са белите лястовици в студиата :)
Велизар и Владо те преспиват, малкият Вуцан се мята от тема в тема, а останалото нема го коментирам.... Ееееееех, Ели, ... къде си да вкараш 2-3 гола с 8-сантиметрови токчета в студиото? :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот rhaegar » 04 юли 2018 19:25

Мен каскета ме дразни с опитите си да говори български на английски. Иначе на фона на останалите "експерти", двамата с Нойзи са глътка свеж въздух.

Яд ме е, че не канят вече Илия Груев. Преди години често гостуваше в студията на Диема и направо изпъкваше с разбиране на играта.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот Балкански Орел » 04 юли 2018 21:37

На мен тоя английски националист "с каскета" ми е супер противен, гаден и гнусен.Винаги се облича в английски стил, много често с насрана английска значка.А и както казаха, нарочно се опитва да говори български с някакъв извратен английски акцент и използва много английски чуждици.Рядко противен тип, не го знам с кво се занимава и за какво се бори и си нямам на идея за какво е цветарка в много студиа в България и то не само на тема футбол, скапаняка грозен.
[center]Levski & Lazio[/center]


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта