СП 2018: Мач номер 1 : Русия - Саудитска Арабия - 5:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6851
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: СП 2018: Мач номер 1 : Русия - Саудитска Арабия - 5:0 FT

Мнениеот veni__85 » 14 юни 2018 20:26

YANTRA_FOREVER написа:Мисля си, че няма как Египет да отблежи толкова срещу КСА, но пък очаква да бият Русия в директния мач. Ясно, че е рано за сметки, но се видя, че саудитите едва ли ще се надскочат, а руснаците изглеждат една идея по-добре от КК и ЕП благодарение на младите таланти, които са включили в състава си. Без да броя Кутепов, който имаше възможността да се пласира грешно в 2-3 ситуации и успя :lol:

Ако преди последните мачове на Египет им трябва голова разлика да се класират за сметка на Русия , това ще означава ,че Уругвай вече ще се бъдат класирали и с " радост" ще помогнат на домакина давайки им 1 точка.
Египет дори да вкарат 8, няма да има значение. Както преди 20 години испанците вкараха 6 гола в последния си мач,но отпаднаха.
Ако утре Египет не вземе поне точка ще трябва да бият руснаците , за да се класират.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13806
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: СП 2018: Мач номер 1 : Русия - Саудитска Арабия - 5:0 FT

Мнениеот Pichichi » 14 юни 2018 20:31

Значи Черишев играе във Виляреал и когато не е контузен е горе долу титуляр. Освен това е играл за Реал Мадрид! Освен това се очаква един от основните им нападатели да премине в гранд: Юве, Челси примерно. Отделно националите им си играят на ниво в ШЛ с руските си клубове. Това относно сравнението м/у наще путьовци и руснаците. Относно мача с него домакините почти се класираха за следващата фаза!

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: СП 2018: Мач номер 1 : Русия - Саудитска Арабия - 5:0 FT

Мнениеот защо » 14 юни 2018 20:34

YANTRA_FOREVER написа:Мисля си, че няма как Египет да отблежи толкова срещу КСА, но пък очаква да бият Русия в директния мач. Ясно, че е рано за сметки, но се видя, че саудитите едва ли ще се надскочат, а руснаците изглеждат една идея по-добре от КК и ЕП благодарение на младите таланти, които са включили в състава си. Без да броя Кутепов, който имаше възможността да се пласира грешно в 2-3 ситуации и успя :lol:

Рашаните смачкаха Саудитите със сила и борба в средата, същото ще е и с Египет, просто такива отбори, които залагат на техниката няма да имат шанс срещу тях, когато са домакини, така ми се струва. Е, не говорим за Бразилия или Испания, Португалия, ама за Египет важи.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП 2018: Мач номер 1 : Русия - Саудитска Арабия - 5:0 FT

Мнениеот kingofpop » 14 юни 2018 20:34

Аз изобщо не вярвам, че Египет ще падне утре....имат силен отбор, а урусите не ми изглеждат във форма
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: СП 2018: Мач номер 1 : Русия - Саудитска Арабия - 5:0 FT

Мнениеот защо » 14 юни 2018 20:37

hydetoshi написа:Голямо очакване да почне Световното,но първия мач не ми хареса. Арабите много слаби. Руснаците при по-силен противник само ще цъкат около наказателното ,без да могат да стигнат до вратата. Нямаше я атмосферата,която да кара въздуха да "мирише" на Световно.

Мачът си беше много добър, а и разгромът се оформи накрая. То па не може първият мач да е като финала, а и нема да е интересно.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13806
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: СП 2018: Мач номер 1 : Русия - Саудитска Арабия - 5:0 FT

Мнениеот Pichichi » 14 юни 2018 20:38

Египет ще се напъват да играят футбол и ще срещнат уругвайската рутина и тактическа грамотност. 1:0 за Уругвай!

nghcvth
Мнения: 3538
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: СП 2018: Мач номер 1 : Русия - Саудитска Арабия - 5:0 FT

Мнениеот nghcvth » 14 юни 2018 20:40

Не очаквах арабите да са чак толкова зле. Очертава се отново да са боксова круша. Хубава победа за Русия, предвид неубедителното представяне в контролите, а и резултатът (разликата) бе неочакван за мен. Контузията на Дзагоев е лоша новина преди решителните мачове в групата.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

botevplovdiveoe
Мнения: 826
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: СП 2018: Мач номер 1 : Русия - Саудитска Арабия - 5:0 FT

Мнениеот botevplovdiveoe » 14 юни 2018 21:04

Арабелите бяха на ниво Витоша Бистрица.Тая група ще е много завързана,аз лично смятам,че руснаците ще имат проблеми срещу Египет особено ако играе Салах,защитниците им са ветерани,но пък напред показаха хубави неща.Уругвай на хартия имат много по-силен отбор от останалите,но знае ли се...утре ще видим какво ще направят.
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: СП 2018: Мач номер 1 : Русия - Саудитска Арабия / 14.06 - 18:00

Мнениеот Pragmatichen » 14 юни 2018 22:26

insaneboy1 написа:Толкова слаб отбор на световно не знам дали е имало. Колко елементарни пасове сгрешиха и пратиха топката в тъч. Те не могат една атака да изградят. И на всичкото отгоре смятат да разширяват световното до 48 отбора.

Хазарт, бе, братче, нали хазарт трябва да има, тия betting компании, нали от това се издържат.
А покрай тях и цели федерации.
Колкото повече пълнеж, по-лесно ще стават врътките, повече мачове и повече "изненади".
На всеки е ясно, че Панама или Перу световен няма да станат, ама далавери могат да врътнат...
Затова и от следващото СП, участниците от 32 ще станат 48, което си е 50% отгоре.
Ще има да гледаме Коста Рика - Китай 3:3 или Еквадор - Нова Зеландия 3:4 и ще се кефим :lol:
Истината е, че целият свят е полудял за пари...
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: СП 2018: Мач номер 1 : Русия - Саудитска Арабия - 5:0 FT

Мнениеот Pragmatichen » 14 юни 2018 22:33

hydetoshi написа:Голямо очакване да почне Световното,но първия мач не ми хареса. Арабите много слаби. Руснаците при по-силен противник само ще цъкат около наказателното ,без да могат да стигнат до вратата. Нямаше я атмосферата,която да кара въздуха да "мирише" на Световно.


+1, абсолютно споделям мнението ти!
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта