Световно първенство по футбол 2018 - Русия

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Кой ще спечели световната титла

Анкетата завърши на 14 юни 2018 13:08

Бразилия
18
21%
Франция
6
7%
Германия
16
18%
Испания
9
10%
Англия
1
1%
Аржентина
16
18%
Белгия
0
Няма гласове
Португалия
2
2%
Исландия
14
16%
Друг
5
6%
 
Общо гласове: 87

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Световно първенство по футбол 2018 - Русия

Мнениеот diplomat » 04 юли 2018 00:34

Udoji90 написа:Впрочем, днес мачът Швеция - Швейцария, който предварително беше нарочен за уж скучен (включително и аз имах подобни очаквания), ми хареса доста повече от другия. Имаше динамика, имаше непрекъснати атаки в двете посоки, нямаше накъсване на играта, нямаше груби нарушения, нямаше предпазливи първи минути на проучване, нямаше и особено бавене от шведите в края. За сметка на това късният мач си беше някаква корида в 5/6 от времето, което се дължи най-вече на "кафеджиите". И в двете срещи отпадна отборът, за който бях, но като цяло заслужено.
И вчера отпаднаха двата тима, за които бях. Мексико заслужено, Япония не чак толкова, ама и за Белгия не може да се каже, че не заслужаваха победата. Общо взето кофти, че един от двата трябваше да си отиде.

Аз бях тотално шокиран от поведението на Колумбия. :shock: Абсолютно нищо против не съм имал някога срещу тях, даже някои от играчите им винаги са ми харесвали. От много време не ми се беше случвало отношението на отбор да ме изкара извън нерви, направо бях готов да хвърлям покъщнина през прозореца, ако бяха паднали накрая англичаните. :lol:

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Световно първенство по футбол 2018 - Русия

Мнениеот SilentKiller » 04 юли 2018 00:38

Кво са се справили с организацията, пълна анархия е с феновете в градовете и билетите, ама всичко се покрива от държавната пропаганда на гнома. :lol:

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16755
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Световно първенство по футбол 2018 - Русия

Мнениеот Udoji90 » 04 юли 2018 00:45

diplomat написа:
Udoji90 написа:Впрочем, днес мачът Швеция - Швейцария, който предварително беше нарочен за уж скучен (включително и аз имах подобни очаквания), ми хареса доста повече от другия. Имаше динамика, имаше непрекъснати атаки в двете посоки, нямаше накъсване на играта, нямаше груби нарушения, нямаше предпазливи първи минути на проучване, нямаше и особено бавене от шведите в края. За сметка на това късният мач си беше някаква корида в 5/6 от времето, което се дължи най-вече на "кафеджиите". И в двете срещи отпадна отборът, за който бях, но като цяло заслужено.
И вчера отпаднаха двата тима, за които бях. Мексико заслужено, Япония не чак толкова, ама и за Белгия не може да се каже, че не заслужаваха победата. Общо взето кофти, че един от двата трябваше да си отиде.

Аз бях тотално шокиран от поведението на Колумбия. :shock: Абсолютно нищо против не съм имал някога срещу тях, даже някои от играчите им винаги са ми харесвали. От много време не ми се беше случвало отношението на отбор да ме изкара извън нерви, направо бях готов да хвърлям покъщнина през прозореца, ако бяха паднали накрая англичаните. :lol:

Аз пък Англия никога не съм ги харесвал, но на черното бяло не мога да кажа. Колумбия тотално разочароваха днес и с играта си, и с поведението си спрямо съперника и съдията. Само за Оспина ме е яд сега. Не само заради това, че е играч на Арсенал, ами и хвана посоката на 5-те дузпи, а спаси само 1. Което пак беше на път да стигне за неговия отбор, ама Урибе и Бака се изс*аха върху усилията му.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Световно първенство по футбол 2018 - Русия

Мнениеот insaneboy1 » 04 юли 2018 01:12

Бразилия, Франция, Уругвай, Белгия.

От този поток ще е победителят то е ясно:

Бразилия за момента ми изглеждат по-зрял отбор и доста балансиран. Имат и треньор очевидно тъй като виждам че не се хвърля веднага в атака и не оголва в защита а много умно изиграва мачовете без да предприема неоправдани рискове.

Франция - още са мъгла дали не са прехвалени защото да победиш тази Аржентина не е нещо особено а го направиха след доста груби грешки на аржентинците и при това допусната цели 3 гола. Мисля си че ще видят проблеми срещу Уругвай и ще ми е много интересно ако получат гол как ще реагират срещу подредена защита а не срещу разграден двор както беше в преден мач.

Белгия - играят може би най-атрактивният футбол до момента с бързи къси пасове и много движение и скорост. Но в защита са доста неубедителни. Тоя Вертонген хич не ми вдъхва доверие както и тези около него. Лукаку във важен мач го брой за нещо като игуаин. Бразилия би трябвало да се справи с тях.

Уругвай - скрит фаворит но някак си мисля че нямат отбора и силите за финал. Имат най-добрата двойка централни защитници може би. Имат и страхотно дуо в атака (а може и да са без Кавани) но останалата част от отбора им не е на нужното ниво за спечелване на турнира. Мисля си че полуфинал им е макса.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Световно първенство по футбол 2018 - Русия

Мнениеот diplomat » 04 юли 2018 01:22

Струва ми се, че много ги прехвалвате защитниците на Уругвай. Годин на няколко пъти го минаха като малка гара в мачовете, особено в последните 15-20 минути на двубоите изглежда много тромав и уморен. Даже 33-годишният Роналдо го размина като нищо, но точно сгъстената отбрана покрива тези недостатъци на Годин. Ще видим, очертават се страхотни 1/4-финали. :)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Световно първенство по футбол 2018 - Русия

Мнениеот Red_Neck » 04 юли 2018 09:15

Udoji90 написа:Само за Оспина ме е яд сега. Не само заради това, че е играч на Арсенал, ами и хвана посоката на 5-те дузпи, а спаси само 1. Което пак беше на път да стигне за неговия отбор, ама Урибе и Бака се изс*аха върху усилията му.

Ботушарите биха много по-добри дузпи. Дори изпълнението на Хендо беше на ниво.
Така и не разбрах причината оня паляк на вратата да тръска горната греда преди всеки удар, ама му се получи :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Световно първенство по футбол 2018 - Русия

Мнениеот JackPackage » 04 юли 2018 10:48

Деба, за малко "its coming home" да си я пеят в автобуса към летището ботушарите :lol: :mrgreen:
Пореден посредствен мач от тях и продължават да имат 1 гол с Панама от игра и всичкото друго е след корнери и дузпи, оня бастун ще стане голмайстор само с дузпите - закривай тоя отбор :lol:

На всичкото отгоре симулираха и искаха още поне 2 дузпи бритиш хомосекшуълите :x
Оня бастун ако не беше се опитал да счупи гредата при 4-ата дузпа на Колумбия и китката на Оспина ако не беше мека при дузпата на Дайър можеше да има драма, ама не стана деба....сега ще видим срещу швеЦите, които по презумпция са силни на статични и не би трябвало да пуснат гол от корнер ония островни клетници каква ще я свършат - пак на дузпи освен да се надяват :lol:

Годин бил слаб и го минавали като малка гара :mrgreen: :mrgreen:
Годин и след 2г пак ще е по-добър от всеки един защитник във ВЛ :!:
Хора, спрете да гледате Диема, че ви влияе много зле деба :mrgreen:

Форца Свериге! :twisted:
Изображение
Изображение
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Световно първенство по футбол 2018 - Русия

Мнениеот Warped » 04 юли 2018 10:55

Оууу йеа :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Световно първенство по футбол 2018 - Русия

Мнениеот SilentKiller » 04 юли 2018 11:30

Той Хари Кейн като нищо да стане голмайстор на Англия за всички времена само от дузпи ! :lol:

П.П. Но да не бъдем толкова критични де...Стоичков на СП 1994 стана голмайстор със 6 гола, като само 2 бяха от игра, другото дузпи и пряк свободния срещу Германия (иначе майсторско изпълнение). :roll:


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта