СП 2018: Сърбия - Швейцария - 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

chinaski
Мнения: 125
Регистриран на: 15 ное 2014 00:33
Контакти:

Re: СП 2018: Сърбия - Швейцария - 1:2 FT

Мнениеот chinaski » 23 юни 2018 12:08

Шумадийските псета са най-антибългарската и най-злобната нация изобщо, нищо наше няма у тях.
Аз по-скоро викам за тях срещу албанците по цивилизационни причини, но ми е невъзможно да им симпатизирам по принцип.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: СП 2018: Сърбия - Швейцария - 1:2 FT

Мнениеот hydetoshi » 23 юни 2018 12:19

botevplovdiveoe написа:Пожелавам само тежки разгроми за косовско-албанската сган носеща името Швейцария.Тия швейцарци имат ли изобщо малко себеуважение та търпят такава гавра със страната си...Тоя Шакири чак с калеври със знамето на Косово играе...

Ако погледнем малко по-философски на нещата,може да се каже,че отборът на САЩ е най-голямата "сган " която изобщо може да съществува. Можем да добавим отбора на Франция примерно,при Холандците също има доста хора от бившите колонии. Белгия също е нещо подобно. Така че е тъпо точно швейцарците да бъдат квалифицирани,като "сган".
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: СП 2018: Сърбия - Швейцария - 1:2 FT

Мнениеот specter » 23 юни 2018 12:42

Жалко за швейцарците, че са принудни да търпят такава гавра със страната им, но явно просто нямат футболисти, които дори да се доближават до нивото на Шакири и Джака основно. Жалка пропаганда в името на Косово се приложи от тия двамата, каквато изобщо няма място по футболните терени. И това всичко на гърба на Швейцария, но сами са си виновни. Не мога да си спомня обаче дали и преди са празнували по подобен начин гол, или само сега. Ако някой се сеща да сподели. И именно затова се чудя дали предварително са били решили, или са го направили под влиянието на емоции, ако сърбите са им викали от трибуните 90 минути едни не особено приятни скандирания, както си имат навик да го правят. Никой не защитавам, тези неща нямат място в тая игра. ФИФА да се стегне и да наложи наказание сега на всеки, който намеси политиката под една или друга форма в мача вчера.

Тъпо е, че така се измести фокусът от мача, който иначе беше страхотен. Отворен футбол и от двата отбора, надиграване през цялото време и много красиви изпълнения. Гледах сигурно 10 пъти повторението при ситуацията за дузпа на Митрович - може би съм 70 на 30, че трябваше да я свири. Но може съдията да се е заблудил от това, че на пръв поглед не изглеждаше много явно, а и Митрович също не им оставаше длъжен и си ги натискаше с лакти. Разбира се точно тук идва ВАР, но явно така са преценили. Минало вече
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: СП 2018: Сърбия - Швейцария - 1:2 FT

Мнениеот 1982 » 23 юни 2018 15:31

Джака беше по-откровен при заставането си пред журналистите: “Светът може да не знае за какво става въпрос, но питайте който и да е албанец. Направихме нещо историческо. Отбор, който дори не се класира на световното първенство, вкара два гола. Сърбия - Албания 1:2”, не скри чувствата си футболистът на Арсенал.


И ако след това скандално изказване, този мазен шиптър не бъде изритан от националния на Швейцария, както и не му бъде отнето гражданството даже, просто не знам ....... това е гавра не със Сърбия, а директно със Швейцария :!: :!: :!:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: СП 2018: Сърбия - Швейцария - 1:2 FT

Мнениеот specter » 23 юни 2018 15:51

1982 написа:
Джака беше по-откровен при заставането си пред журналистите: “Светът може да не знае за какво става въпрос, но питайте който и да е албанец. Направихме нещо историческо. Отбор, който дори не се класира на световното първенство, вкара два гола. Сърбия - Албания 1:2”, не скри чувствата си футболистът на Арсенал.


И ако след това скандално изказване, този мазен шиптър не бъде изритан от националния на Швейцария, както и не му бъде отнето гражданството даже, просто не знам ....... това е гавра не със Сърбия, а директно със Швейцария :!: :!: :!:


Това изказване почти сигурно е измислено и изобщо Джака не е казвал такова нещо. Четох, че нито една медия, която има акредитация за Световното не е цитирала такова изказване от него.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

THE G.A.M.E
Мнения: 50027
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП 2018: Сърбия - Швейцария - 1:2 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 23 юни 2018 16:22

В първият мач на съседите бях писал нещо за тях, не смятам да се повтарям. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: СП 2018: Сърбия - Швейцария - 1:2 FT

Мнениеот 1982 » 23 юни 2018 16:45

Сигурно и бутонката със знамето на спорната държавица е измислено ..... както и знаците с орлите след головете. :lol: :lol: :lol: :lol:

Всичко това е абсолютна гавра със самата Швейцария. Интересно ми е дали ще има реакция от тяхна страна.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10926
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: СП 2018: Сърбия - Швейцария - 1:2 FT

Мнениеот ivan56 » 23 юни 2018 16:49

1982 написа:Сигурно и бутонката със знамето на спорната държавица е измислено ..... както и знаците с орлите след головете. :lol: :lol: :lol: :lol:

Всичко това е абсолютна гавра със самата Швейцария. Интересно ми е дали ще има реакция от тяхна страна.


Сърбееш ми нещо :lol:
И едните и другите са същият хоЙ, цял мач сигурно от трибуните са им евали мамата на тия двамцата.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: СП 2018: Сърбия - Швейцария - 1:2 FT

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 23 юни 2018 17:04

Швейцарските фенове го замериха със сирене :mrgreen:
Изображение
Изображение Изображение

Потребителски аватар
stoper
Мнения: 135
Регистриран на: 05 юни 2008 12:38
Контакти:

Re: СП 2018: Сърбия - Швейцария - 1:2 FT

Мнениеот stoper » 23 юни 2018 17:22

Пука им на швейцарците за тия глупости. Те шси отпразнуват победата със сиренце и вино, пък Джака и Мака ако искат да хвръкнат на терена с тия крилца.


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта