СП 2018: Иран - Португалия - 1:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6862
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: СП 2018: Иран - Португалия от 21:00 на 25.06.

Мнениеот veni__85 » 25 юни 2018 23:09

stoper написа:
veni__85 написа:Уругвай са най- ощетени от решението на съдията да не изгони Роналдо.

Да го изгони? Защо? Ти виждаш удар ли?

Да.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5485
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: СП 2018: Иран - Португалия от 21:00 на 25.06.

Мнениеот insaneboy1 » 25 юни 2018 23:11

JimBeam написа:
kingofpop написа:
JimBeam написа:
kingofpop написа:
Tiberius написа:Нека реването да започне сега. :lol:


е чак пък реване......то беше ясно, че Гела няма да го изгонят...едва ли някой е учуден


Ти няма ли да спреш да го наричаш гела? Няма ли модератори да вземат мерки защото при теб това е системно нарушение на правилата? Щом модераторите ще си траят и аз вече започвам да викам дребният на Меси.


хаха е ти като обида ли го приемаш това към него....той сам си признава, че слага по 1 кофа гел на главата си не виждам какво обидно има към него в това...така съм свикнал :mrgreen:


Не ми е приятно да чета такива неща към футболисти и не само към Роналдо. Хората са го написали в правилата и не знам защо ти подминават коментарите и не ти направят забележка.

9. Забранява се изписването на имена на футболисти и отбори, по неправилен начин, който цели обиждане на съответния футболист или клуб и е с цел демонстрация на неуважение и провокация.


аз доста често виждам да се пише тук джуджето, което ми звучи доста по-обидно от гела
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: СП 2018: Иран - Португалия - 1:1 FT

Мнениеот Red_Neck » 25 юни 2018 23:12

[offtopic]Срамно ли е да носиш гел,.... или да си нисък? ;)
Някои тук заради Крис влизат голи в банята :)[/offtopic]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: СП 2018: Иран - Португалия от 21:00 на 25.06.

Мнениеот hydetoshi » 25 юни 2018 23:12

stoper написа:
veni__85 написа:Уругвай са най- ощетени от решението на съдията да не изгони Роналдо.

Да го изгони? Защо? Ти виждаш удар ли?

Ако няма удар защо ще му показва изобщо картон? При такава ситуация Уругвайците могат да подадат контестация и Роналдо да бъде наказан "по запис",макар в мача "по запис" да не беше наказан.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: СП 2018: Иран - Португалия - 1:1 FT

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 25 юни 2018 23:12

Tiberius написа:Португалците не ги гледайте как са играли в групата. Големите отбори се стремят да минат леко групата и след това в елиминационната фаза показват истинската си същност. Португалия е отбор, който се нагажда според съперника и това се видя на Европейското първенство. ;)

Че те бяха на няколко сантиметра от отпадане срещу Иран...остава да им е била такава стратегията :lol: Групата се получи много яка, а доста хора предварително я бяха отписали. Ясно, че Испания и Португалия са по-класните отбори и може би логично продължиха, но трябваше да хвърлят много усилия и то не само днес. Да не забравяме как игра Мароко срещу Португалия. А и Иран по своя си начин изпоти здраво испанците.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16898
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2018: Иран - Португалия - 1:1 FT

Мнениеот Udoji90 » 25 юни 2018 23:17

Те Португалия вярно, че играха толкова, колкото да минат напред, ама същото си важи и за Уругвай. Общо взето доста сходства има между двата отбора и ще бъде чудо, ако някой бие убедително. Продължения там ми изглеждат много вероятни. Иначе да, групата не се очакваше да бъде толкова завързана, но аз имах известни надежди и предчувствия за това, съответно останах доволен от драматизма до последно. Язък само за Мароко - реално май си бяха най-добрият отбор от 4-те, а останаха последни.
Последна промяна от Udoji90 на 25 юни 2018 23:18, променено общо 1 път.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
stoper
Мнения: 135
Регистриран на: 05 юни 2008 12:38
Контакти:

Re: СП 2018: Иран - Португалия от 21:00 на 25.06.

Мнениеот stoper » 25 юни 2018 23:18

veni__85 написа:Да.

Пффф. Ако Роналдо беше паднал при такова бутане, сега всички щяхте да се изсипете в темата възмутени от поведението му на госпожичка. Сега обаче сте тръдо решени, че е пребил момчето. Хах.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: СП 2018: Иран - Португалия от 21:00 на 25.06.

Мнениеот slash1912 » 25 юни 2018 23:20

hydetoshi написа:
slash1912 написа:Не му беше ден днес на Роналдо.Португалците се натресоха на Уругвай и като нищо могат да изхвръкнат от първенството.

Гаранция- един от Уругвай или Португалия излита на 1/8 финала ;)

Има голяма вероятност да си прав :)
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44168
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: СП 2018: Иран - Португалия от 21:00 на 25.06.

Мнениеот rhaegar » 25 юни 2018 23:21

slash1912 написа:
hydetoshi написа:
slash1912 написа:Не му беше ден днес на Роналдо.Португалците се натресоха на Уругвай и като нищо могат да изхвръкнат от първенството.

Гаранция- един от Уругвай или Португалия излита на 1/8 финала ;)

Има голяма вероятност да си прав :)


Не го вярвам аз. :lol: :lol: :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: СП 2018: Иран - Португалия - 1:1 FT

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 25 юни 2018 23:23

Udoji90 написа:Те Португалия вярно, че играха толкова, колкото да минат напред, ама същото си важи и за Уругвай. Общо взето доста сходства има между двата отбора и ще бъде чудо, ако някой бие убедително. Продължения там ми изглеждат много вероятни. Иначе да, групата не се очакваше да бъде толкова завързана, но аз имах известни надежди и предчувствия за това, съответно останах доволен от драматизма до последно. Язък само за Мароко - реално май си бяха най-добрият отбор от 4-те, а останаха последни.

Аз си мисля, че има голяма разлика. Мореплавателите се измъкваха от издънка и в трите си мача, докато Уругвай не трепна нито за секунда и контролираше всичко без да си усложняват живота ни най-малко. Разбира се в 1/8 финала излизат на чисто и всичко започва от нулата. По-интересно щеше да ми е да видя Коста срещу Годин и Хименес :lol: , но пък прогнозата ми за финал щеше да рухне още сега...
Изображение Изображение


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост