СП 2018: Полша - Колумбия - 0:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: СП 2018: Полша - Колумбия - 0:3 FT

Мнениеот SilentKiller » 24 юни 2018 23:12

Хърватското първенство е по-слабо и от нашето, но съм забелязал че талантите, които излизат като на конвейер от школите (най-вече Динамо Загреб, но и още 1-2 клуба) ги правят национали горе долу в последната си година престой в хърватското първенство преди да направят някой трансфер в солиден европейски отбор. Лука Модрич беше още в Динамо Загреб когато изигра първите си мачове за националния, Манджукич и още няколко други също.

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6860
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: СП 2018: Полша - Колумбия - 0:3 FT

Мнениеот veni__85 » 24 юни 2018 23:15

Японците ще вземат поне точка от тази Полша. Дори в последния мач поляците ще са смазани психически и ще са още по-слаби.
Ако Япония спечели тази група, а примерно Колумбия остане втора, в другата група "борбата" за второто място ще е още по- жестока.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: СП 2018: Полша - Колумбия - 0:3 FT

Мнениеот doktora25 » 24 юни 2018 23:19

Заслужена победа на Колумбия и справедлив резултат. Безобразен избор на схема и стартов състав от Навалка. Разбирам че Глик не е в оптимално здравословно състояние и че треньорът искаше да предприеме промени предвид трагичното представяне в миналата среща, но да излезеш с 3-4-3 срещу отбор, перфектен на контраатаки, закотвяйки Пишчек в защитата и пускайки в атака "крила" пълни анонимници, които изобщо не знаят за какво става въпрос и оставяйки на пейката най-полезните ти играчи Гросицки, Куба и Милик, оставили сериозен отпечатък на миналото европейско и в квалификациите, граничи с лудост и безразсъдство. Няма да обвинявам Левандовски, защото той поне се опитваше да направи нещо и не беше солидарен с посредствеността в играта на съотборниците си. Англичаните ако срещнат Колумбия на 1/8-финалите големи ядове ще берат. Приятна игра от страна на южноамериканците и те са единственият отбор от региона, който бих подкрепял по-нататък в турнира. Дано Хамес вкара поне 2-3 гола.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: СП 2018: Полша - Колумбия - 0:3 FT

Мнениеот SilentKiller » 24 юни 2018 23:23

Ако на пресконференцията има бг журналист да запита Навалка, а той да доложи - Защо не пуска звездата на Лудогорец Яцек Горалски, и не смята ли че това е основната причина за отпадането. :lol:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16865
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2018: Полша - Колумбия - 0:3 FT

Мнениеот Udoji90 » 24 юни 2018 23:29

Горалски в този мач игра 90 мин. ;)
Иначе не ми се сбъдна прогнозата за 4 отбора с по 4 точки, но така съм дори по-доволен. Един отбор има в тази група, който ми е антипатичен, и точно той си замина първи. В последните години поляците за мен са доста надценявани и сега се видя, че не са нищо особено. Надявам се Япония да се възползват от удобната ситуация и да продължат в елиминациите. Измежду Колумбия и Сенегал одобрявам който и да е от двата.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: СП 2018: Полша - Колумбия - 0:3 FT

Мнениеот SilentKiller » 25 юни 2018 00:06

Верно ли ? А стига бе, явно съм доста пиян тая вечер... :lol:

chinaski
Мнения: 125
Регистриран на: 15 ное 2014 00:33
Контакти:

Re: СП 2018: Полша - Колумбия - 0:3 FT

Мнениеот chinaski » 25 юни 2018 00:44

Жалко за Полша, чудесна държава и потресаващ национален отбор.

Треньорът на Полша не знам какво си въобразяваше с тая офанзивна тактика. Буквално му разказаха играта. С адекватен треньор поляците спокойно можеха да минат тая група и да отпаднат на осминафинал или максимум на четвъртфинал. Първия мач сенегалците не можаха да ги разкостят тотално, понеже те толкова си и могат, но сега се видя колко е смешно да излизаш с трима защитници срещу класен и техничен отбор като Колумбия, оставяйки половината си читави халфове на пейката.

Евала на Давинсон Санчес. Беше буквално най-слабият играч в целия първи кръг, но сега се стегна. Куадрадо беше също доста зле първия мач, с много грешни отигравания за малкото време, за което игра, но сега показа какво може. Фалкао не е този, който беше едно време, но не е болка за умиране.

Очаквам третия мач Колумбия да убие Сенегал. Другият мач е неизвестна работа. Поляците може да се сринат тотално, а може и да играят добре, понеже няма да има никакви очаквания към тях. Но ако пак тръгнат с трима защитници, дори и с Глик, няма да им е лесно, японците са бързи и комбинативни.

botevplovdiveoe
Мнения: 831
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: СП 2018: Полша - Колумбия - 0:3 FT

Мнениеот botevplovdiveoe » 25 юни 2018 01:44

Мачът на истината ще е Колумбия - Сенегал.Съмнява ме хитрият и бърз отбор на Япония да изпусне питомното срещу неадекватната Полша.
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6860
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: СП 2018: Полша - Колумбия - 0:3 FT

Мнениеот veni__85 » 25 юни 2018 07:24

SilentKiller написа:Верно ли ? А стига бе, явно съм доста пиян тая вечер... :lol:

Даже жълт картон си изкара.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: СП 2018: Полша - Колумбия - 0:3 FT

Мнениеот modor » 25 юни 2018 08:29

Изображение 8-)
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта