СП: 27 юни от 17:00 Мексико - Швеция - 0:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: СП: 27 юни от 17:00 Мексико - Швеция

Мнениеот Mathias_Coureur » 27 юни 2018 13:10

Успех на Мексико в този мач и равен им стига , за да се класират на осминафинал! Прогноза за мача - 1:0!

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13850
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: СП: 27 юни от 17:00 Мексико - Швеция

Мнениеот Pichichi » 27 юни 2018 13:23

Вченият 1/8-на финалист Мексико пак ще е на 1/8 финал и този път в по-лекия поток така че може
да счупят каръка и да вземат да го минат тоя пуст 1/8 финал и после не се знае!

THE G.A.M.E
Мнения: 49994
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП: 27 юни от 17:00 Мексико - Швеция

Мнениеот THE G.A.M.E » 27 юни 2018 13:33

Мексиканците определено са с по приятният футбол.
Дори като са в дълбока защита, пак цъкат интензивно и винаги са готови да изригнат с някоя мълниеносна контра.
Докато шве'ците с човек в повече, нито една свястна контра срещу дойчовците... Пък когато се опитват да играят на постепенна атака, ми идва да си разбия главата в стената.
Искренно се надявам "Ацтеките" ( а те съвсем не са ми от любимците, просто чисто футболно пожелание ) да не направят някоя глупост и да класират скандинавските дървосекачи напред.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
atanas7510
Мнения: 556
Регистриран на: 19 ное 2008 09:58
Местоположение: ВАРНА БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: СП: 27 юни от 17:00 Мексико - Швеция

Мнениеот atanas7510 » 27 юни 2018 13:49

Мексиканците са ми по симпатични и ги предпочитам.Но Шведите са добри в защита и на статични положения, мача си е троен отвсякъде.


Потребителски аватар
THE_ALIEN
Мнения: 489
Регистриран на: 30 юли 2016 07:44
Контакти:

Re: СП: 27 юни от 17:00 Мексико - Швеция

Мнениеот THE_ALIEN » 27 юни 2018 15:37

Нека да има малко шарения и екзотика на елиминациите, в противен случай това ше замяза на европейско първенство :lol: ! Вамос Мехико :twisted: !

Stanimir_81
Мнения: 110
Регистриран на: 17 юни 2014 09:22
Контакти:

Re: СП: 27 юни от 17:00 Мексико - Швеция

Мнениеот Stanimir_81 » 27 юни 2018 15:38

Дания, Швеция, Швейцария - абсолютно куци евро отбори (към тях прибавям Чехия, Турция и Гърция, които - разгеле - ги няма сега). Така че, стискам палци за Мексико и Сърбия! :!:
Изобщо ми е на светофара, че някой си не харесвал сърбите, па обичал шведски тройки да му...нали.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: СП: 27 юни от 17:00 Мексико - Швеция

Мнениеот doktora25 » 27 юни 2018 16:48

Независимо от сгряващия бой, който хвърлиха на моите хора, Мексико с нищо не ме убедиха, че са по-добър отбор от Швеция. Колкото и някои да потриват ръце за 1/8-финал Бразилия-Германия, мисля че той няма да се състои или ако се състои ще бъде в "по-лекия поток". Твърдо подкрепям Швеция в мача и мисля че разполагат с всичко необходимо да вземат своето. Мексиканците имат добър вратар, но до там.

Нигерийците вчера страшно много ме ядосаха. Не е срамно че са по-слаби или че разполагат с по-ниска индивидуална класа. Но това че им взимаха от краката без нарушение от 10 топки 9, че не могат да надбягат нито веднъж съперниците си въпреки че са африканци, че не могат да си подадат повече от 2 точни паса и да се опитат да задържат поне малко топката на фона на проблемите и нервността на противника, не можах да го преглътна. Та родните ни футболисти дори играещи в тотално опълчение щяха по-добре да се представят. По всички тези показатели очаквам шведите да бъдат на другия полюс. Грамотна игра, с перфектен баланс между защитата и нападението, с максимално оползотворяване на физическите си преимущества. Да, Мексико нямат проблемите на Аржентина, но разликата в класите между тях и скандинавците е минимална.

Прогнози няма да давам, защото не ми върви.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: СП: 27 юни от 17:00 Мексико - Швеция

Мнениеот specter » 27 юни 2018 16:51

Не мисля, че Мексико ще изпуснат шведите. По-добър футбол играят, а и са доста по-технични от тях. Ще си влезнат сериозно в мача, а ако шведите тръгнат да се надиграват с тях, на контра може да им се случат доста неприятни неща. Германия и Южна Корея вече усетиха. На шведите единствените им шансове очаквам да дойдат от статични положения и корнери, въпреки че мексиканците (особено защитниците) като погледнах не им отстъпват кой знае колко ръстово. 2-0 е моята прогноза
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10916
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: СП: 27 юни от 17:00 Мексико - Швеция

Мнениеот ivan56 » 27 юни 2018 16:56

Грехота за футбола ще е скандинавските дървари да се класират за сметка на Мексико, единственият вариант който по бих приел е Швеция за сметка на турчалята от Германия 8-)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта