СП (полуфинал): Хърватска - Англия - 1:1 FT (2:1 aet)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

ihtiandar
Мнения: 603
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Хърватска - Англия (11 юли - сряда)

Мнениеот ihtiandar » 10 юли 2018 20:12

[quote="metodito"]Още на осминафиналите написах, че това е най-силния отбор на Англия от Бекъм насам. Тогава и прогнозирах и финал Франция - Англия. Айде сега да видим ще ме е яд ли, че не сложих някой лев за такъв финал. :x[/quot
Аз пък още по-рано около 2-те мачове в групите писах ,че Англия е в слаб поток и е поне на полуфинал , а защо не и шампиони.Много глупости се пишат тука за дървари и т.н. Най-реалният финал ще е Англия - Белгия - най силното първенство.
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

ihtiandar
Мнения: 603
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Хърватска - Англия (11 юли - сряда)

Мнениеот ihtiandar » 10 юли 2018 20:12

Аз пък още по-рано около 2-те мачове в групите писах ,че Англия е в слаб поток и е поне на полуфинал , а защо не и шампиони.Много глупости се пишат тука за дървари и т.н. Най-реалният финал ще е Англия - Белгия - най силното първенство.
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

KingMessi
Мнения: 15
Регистриран на: 01 юли 2018 21:54
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Хърватска - Англия (11 юли - сряда)

Мнениеот KingMessi » 10 юли 2018 21:01

Предпочитам да спечели. Хърватия . Англия не ми харесва като отбор.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Хърватска - Англия (11 юли - сряда)

Мнениеот Sisi 1914 » 10 юли 2018 21:35

0-1
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18129
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Хърватска - Англия (11 юли - сряда)

Мнениеот kingofpop » 10 юли 2018 21:55

ihtiandar написа:Аз пък още по-рано около 2-те мачове в групите писах ,че Англия е в слаб поток и е поне на полуфинал , а защо не и шампиони.Много глупости се пишат тука за дървари и т.н. Най-реалният финал ще е Англия - Белгия - най силното първенство.


абе не ви ли е срам да говорите такива глупости верно :mrgreen:

последните 5-6 години само испански отбори вдигат ШЛ, какви доводи имате да наричате ВЛ най-силното първенство не знам....сметни щом Юнайтед с тоя отбор и с техния футбол там са втори значи тва е дъното
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2789
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Хърватска - Англия (11 юли - сряда)

Мнениеот matador1 » 10 юли 2018 23:04

ihtiandar написа:
metodito написа:Още на осминафиналите написах, че това е най-силния отбор на Англия от Бекъм насам. Тогава и прогнозирах и финал Франция - Англия. Айде сега да видим ще ме е яд ли, че не сложих някой лев за такъв финал. :x[/quot
Аз пък още по-рано около 2-те мачове в групите писах ,че Англия е в слаб поток и е поне на полуфинал , а защо не и шампиони.Много глупости се пишат тука за дървари и т.н. Най-реалният финал ще е Англия - Белгия - най силното първенство.


Да е, верно, от 2012 все английски отбори печелят ШЛ и ЛЕ :lol: :lol: :lol:

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Хърватска - Англия (11 юли - сряда)

Мнениеот rebel » 10 юли 2018 23:50

Успех на Англия срещу противните хървати

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9392
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: СП (полуфинал): Хърватска - Англия (11 юли - сряда)

Мнениеот bubka » 11 юли 2018 00:42

Утре (вече днес), ако някой има намерение да бие, да вземе да го направи в редовното време, поне да има сили да се противопостави на гадните франсета.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Хърватска - Англия (11 юли - сряда)

Мнениеот Warped » 11 юли 2018 08:46

Мощно за хърватите с хубавото вино, срещу дърварите от албиона с гадната им храна
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5485
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Хърватска - Англия (11 юли - сряда)

Мнениеот insaneboy1 » 11 юли 2018 13:16

Един финал Франция - Англия въобще не си заслужава да го гледам, защото няма как и двата противни отбора да загубят. Хърватите на финал са пътници но поне да отстранят англичаните.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост