СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот Groucho » 02 юли 2018 23:03

Хубав мач. Браво на японците - играха смело, открито и с много техника. Япония не спечели заради разликата във физическия ръст. Азиатците бяха като деца в сравнение с белгийците. Япония загуби, защото изпълни наивно последния корнер. Трябваше да разиграят късо до флагчето и да изчакат продълженията. Вместо това те напълно безсмислено центрираха топката, сякаш някой в синьо можеше да спечели въздушен двубой.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот hydetoshi » 02 юли 2018 23:03

И не спирам да се питам: А нашите национали,дали гледат тези мачове? А ако ги гледат,какво ли си мислят? Или стават още по-комплексирани и нещастни.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония (2 юли)

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 02 юли 2018 23:04

Harbinger написа:Жалко :( E аз съм доволен от япончетата...днеска много хубаво играха и най ми хареса, че и при едно на нула не спряха да атакуват и да търсят гола=) А и видях още един наказателен удар в стил Хонда :)
А тука някои спецове, та 3 на нула, 4 на нула Все едно играят срещу Андора, а не на елиминации на Световно :lol:
Добър мач.

Изключително точно казано. Много хора живеят в миналото и си говорят за твърди фаворити, лесни мачове и т.н.. Те отборите като Белгия, Германия и подобни все по-трудно бият убедително традиционно по-слабите отбори в Европа (май само Сан Марино и Гибралтар в момента могат да бъдат побеждавани редновно без никакви усилия и с големи резултати), ама ще мачкат тука без проблем Япония, защото преди 30 години са били слаби.
Белгия си е много силен отбор, ако не беше - нямаше да обърне мача.
Изображение Изображение

THE G.A.M.E
Мнения: 50003
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония (2 юли)

Мнениеот THE G.A.M.E » 02 юли 2018 23:04

veni__85 написа:Японците сами се биха, вместо да чакат продължения и дузпи , тръгнаха напред все едно нямат автобуси за паркиране.
Японска му работа.
Дори и във войните скачат 1 срещу 3... Не се научиха, че има и такова нещо, като отбрана. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18106
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот kingofpop » 02 юли 2018 23:04

Бразилия ще отнесе тия белгийци....много са тромави отзад...шансът е Мартинез да си върне Боята, Компани винаги е контузен кво ми го пуска не знам :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

те Белгия и тренер нямат............

Неймар ще продължи с головете и форума ще се депресира :oops:

Браво на Япония
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13849
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот Red_Neck » 02 юли 2018 23:05

Нинджите малко се превъзбудиха в края.... къде бяха тръгнали? Тва да не им е Мортал комбат? :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот Unforgiven_M » 02 юли 2018 23:05

Pichichi написа:Не знам Фелаини ама един случаен късметлийски гол направи обрата. Добре че не се беше остригал Вертонген че направи този случаен гол.
:mrgreen:


Абсолютно вярно. Те до преди този гол не знаеха къде са белгийците.

[offtopic]Сега салатата, която направих за продълженията какво да я правя?[/offtopic]

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот specter » 02 юли 2018 23:06

Страхотен мач се получи. Белгийците си заслужават класирането напред, но и Япония показаха на всички, че не са случаен отбор и играят хубав футбол. Обаче... да ти вкарат такъв нелеп гол в последните секунди на мача показва тотална липса на опит в такива ситуации. Няма как да имаш корнер 30-40 секунди преди края на мача и да го изиграеш по такъв начин - центриране, което по начало си е обречено поради ръстовото предимство на белгийците, да не говорим, че Куртоа с неговите 2 метра и без да скача си я хваща тая. Освен това насреща имаш един отбор, който само това и чака - да хване някой на контра и все пак половината играчи да се изнесат за корнера...
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16877
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот Udoji90 » 02 юли 2018 23:07

Много съм разочарован. Японците стояха доста добре на терена и не се виждаше как ще изпуснат мача, ако не беше нелепият гол за 1-2. После стана вече твърде трудно, а и в последните секунди по-скоро трябваше да разиграят, а не Хонда да центрира, при положение че са късаци и нямаха шанс.
Белгия все пак показаха по-добро лице, отколкото в предишните турнири. С Вилмотс този мач твърдо си го губеха и нямаше да успеят да създадат толкова положения. И все пак все още ми изглеждат надценени в някаква степен.
Не знам, бесен съм просто в момента. Бих бил много щастлив, ако имаше как и Бразилия, и Белгия да отпаднат, ама няма как...
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

KingMessi
Мнения: 15
Регистриран на: 01 юли 2018 21:54
Контакти:

Re: СП (1/8 финал): Белгия - Япония - 3:2 FT

Мнениеот KingMessi » 02 юли 2018 23:08

Лол какъв мач само за миг си помислих че Белгия отпаднаха от тия. Но пък Белгия обърнаха мача само за 30 минути .след втория гол сякаш Япония нямаха самочувствие и почнаха да грешат и от там стана обрата .


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост