СП 2018: Англия - Панама - 6:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6862
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: СП 2018: Англия - Панама - 6:1 FT

Мнениеот veni__85 » 24 юни 2018 18:41

matador1 написа:
chiphead написа:
hydetoshi написа:
chiphead написа:Само - да помоля колегите от форума - недейте да пишете "тия и ние щяхме да ги биеме" - щото нас ни няма в нито една от групите - демек - няма как да ги биеме ...

Не знам даже - дали ще се класираме за следващият път при 48 - с тия наш'те чалгари ...

Ние няма да се класираме,защото увеличението на бройката е за сметка на отборите от Африка и Азия,а не на тези от Европа. Разбирай,че ще се увеличат мачовете тип Англия-Панама 6:1.


Не, баце ... ние няма да се класираме заради чалга културата, а не заради Африка и Азия ... Тва ми беше мисълта ...


Чуваш ли се? България няма да се класира дори да вдигнат с 50% европейската квота.

Последното европейско беше с 24 отбора, ние не бяхме сред тях. Това е горе-долу 50% , така, че си прав.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16898
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2018: Англия - Панама - 6:1 FT

Мнениеот Udoji90 » 24 юни 2018 20:50

В тази група мачовете от последния кръг ще се изиграят последни, тоест ще са ясни всички други 14 участника в елиминациите и точните потоци. Та в този ред на мисли, ако действително второто място праща в наглед по-лесен поток, може да има някои доста забавни неща на мача Англия - Белгия. Не само може да играят за допускане на голове, ами и да си просят картони, защото при равенство това ще е следващият критерий. Иначе очаквано тази група се оказа най-ясната.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: СП 2018: Англия - Панама - 6:1 FT

Мнениеот SilentKiller » 24 юни 2018 20:50

Англия си става директно един от основните фаворити за купата след подобна продукция. А шлифованият от Пеп диамант Джон Стоунс заслужава място в отбора на първенството. 8-)

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9368
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: СП 2018: Англия - Панама - 6:1 FT

Мнениеот bubka » 24 юни 2018 21:49

Udoji90 написа:В тази група мачовете от последния кръг ще се изиграят последни, тоест ще са ясни всички други 14 участника в елиминациите и точните потоци. Та в този ред на мисли, ако действително второто място праща в наглед по-лесен поток, може да има някои доста забавни неща на мача Англия - Белгия. Не само може да играят за допускане на голове, ами и да си просят картони, защото при равенство това ще е следващият критерий. Иначе очаквано тази група се оказа най-ясната.


Не мисля, че ще се стигне до там. Играят след това с отборите от група H, а там е пълно мазало. Всички отбори са с много изравнени сили, само Колумбия на хартия изглеждат по-силни. Според мен едва ли ще тръгнат да правят магарии само да играят срещу Япония, а не Сенегал примерно или Колумбия, няма с какво да ги отличиш един от друг по сила освен с различен стил на игра, който може да се вижда по-удобен или неудобен за Белгия или Англия. Ноооо...... има нещо друго. 1G/2H играе с 1E/2F, а 1E потенциално е Бразилия. Ето тук може да е голямата сметка. 2-я от тази група Англия/Белгия потенциално ще е с Мексико на четвъртфинал. Предполага се, че Мексико ще са първи и ще играят с Швейцария, но може и европейците да бият, във всички случаи това е по-добре от Бразилия. Разбира се има вероятност Бразилия да са втори, а и немците не се знае. Но както казваш това е последен мач от първата фаза, всички други ще са ясни, така че според мен ще си правят сметки с кой потенциално могат да играят на четвъртфинал и ще им е все едно за осминафинал Япония, Сенегал или Колумбия (Полша засега изглежда ще отпадне).
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16898
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2018: Англия - Панама - 6:1 FT

Мнениеот Udoji90 » 24 юни 2018 22:02

Да, и аз пропуснах да уточня, че като говорех за потоци, нямах предвид 1/8-финала с отбор от група Н, а следващите кръгове и евентуален сблъсък с Германия/Бразилия. Не, че и Мексико не могат да бият Англия/Белгия де. Но пък нека видим първо развръзката в групите на Бразилия и Германия и дали евентуално няма да се разминат.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта