СП 2018: Сърбия - Швейцария - 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: СП 2018: Сърбия - Швейцария - 1:2 FT

Мнениеот doktora25 » 24 юни 2018 09:26

Първо, в политическия спор Сърбия - Косово съм твърдо на страната на Сърбия. Второ, действията на голмайсторите на Швейцария не им правят чест. Оттам нататък обаче сръбските футболисти, медии, почитателите им трябва час по-скоро да престанат да мислят и да говорят за това, да хабят време и енергия за оправдания, да коментират неотсъдената дузпа. Вместо това по най-бързия начин трябва да насочат цялото си внимание как да спукат медийния балон наречен Бразилия и да бъдат максимално концентрирани, мобилизирани и надъхани. Подчовеци като Неймар не заслужават да стъпват върху свещената руска земя, да се наслаждават на красотата на руската природа и жени, да дишат източноевропейския въздух, напоен с история и героични подвизи. Трябва да бъде изпратен незабавно да продава маймунджулъци у тях си или в харема на някой шейх.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: СП 2018: Сърбия - Швейцария - 1:2 FT

Мнениеот 1982 » 24 юни 2018 09:29

Ванка, че то тук срамът не е за сърбите, не знам какво сърбеене виждаш, позорът е за страната, чийто цветове защитават уж. Даже вече се чуват и доста недоволни отзиви там от тази гавра, явно все още има хора с чест и достойнство в Швейцария.

Май дори не за пръв път се случва това, ами и по-рано са показвали неуважение към страната, за която играят.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП 2018: Сърбия - Швейцария - 1:2 FT

Мнениеот matador1 » 24 юни 2018 18:18

Ми... аз не мисля така. Косово си е албанска земя. Там живеят предимно хора с албанско самосъзнание, станалото е някакъв шовинизъм и див консерватизъм. Сърби не са останали в Косово, защо да живеят албанците в чужда държава... защо да учат сръбски, да са принудени да говорят на сръбски, да познават сръбската история и т.н.

Всичко това обаче няма място в спорта. Политиканите да си политиканстват.

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: СП 2018: Сърбия - Швейцария - 1:2 FT

Мнениеот SilentKiller » 24 юни 2018 21:19

Не виждам защо се вдигна толкова шум за нищо. Ако някой българин го направи това играещ за друг национален отбор, сигурно всички ще изпаднете във възторг. :lol:
То щото при сърбите (и играчи и фенове) не сме виждали политически лозунги и жестове на терена през годините що се отнася до Косово и други подобни неща. Даже бяха насъскали феновете на Локомотив Москва преди няколко години да издигнат плакати с политическо съдържание за Косово и да обиждат цял мач гостуващия албански отбор (в мач от Лига Европа мисля че беше 2015г.). Сърбите сами са си виновни за загубата на Косово (още по Титово време), но да не обръщаме темата на политика, толкова по въпроса.


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост