Пьончан 2018 - обща тема

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15504
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот fcb_bg » 25 фев 2018 10:21

1982 написа:
fcb_bg написа:Точно руснак да зоби, дето ги следят като луди? Точно руснак да зоби за медал, при положение, че никой не е очаквал изобщо медали от целия отбор, освен от хокеистите и жените фигуристки? И баси!!! Да зобиш в кърлинга?! Ай стига бе!


Не, бе, не е зобил, пак има световен заговор, целият свят трепери от руския кърлинг ....... интересно как допуснаха руснаците да вземат няколко медала вече, не можаха ли и там да им спретнат подобен сценарий ??!

Вече се оливате в опитите да се изкарате жертва ...... всеизвестно е, че от времето на СССР още по вашите земи се зоби като за последно.

Проверяваш за Путин под леглото всяка вечер, нали?
Допингът в кърлинга и бобслея дава неоценими предимства. Особено минимални количества мелодоний в кърлинга... Само ше кажеш ли как?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43752
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот rhaegar » 25 фев 2018 10:29

rhaegar написа:Ако германците приберат злато в хокея и то се окаже решаващо за крайната битка с Норвегия, ще е цирк. :lol:


Без малко така да стане. Титлата на Бьорген обаче се оказа решителна.

Норвегия за малко да достигне квотата, поставена преди игрите-40 медала. Прибират се с 39.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15504
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот fcb_bg » 25 фев 2018 10:38

NOMER14 написа:
fcb_bg написа:Пяха си химна, дисквалификация веднага!

Немецът на вратата - Уникален! Поздравления за отбора им!

Доста намусени физиономии от официалните лица, само Третьяк сияееше. Иначе вратарчето не разбра как му ги вкара Гусев.

вратаря ако е клекнал на леда, цяло чудо си е, ако не вкараш от добра позиция. Инак още в началото почнах да беснея - свириха 4 мин наказание, аз се чудя кво става, като видях в реално време как германецът пробва да избие зъбите на съотборника си със стика. И вече натопорчиха наказанието и то 4мин. А в края на мача с Канада, имаше подобно нарушение на германец, дори по-чисто нарушение, защото не беше при такова единоборство за шайбата. Но реферите си затраяха, ся 4 мин...
Да се мусят там и да си завират 5-те кръга в политкоректните задници.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22309
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот NOMER14 » 25 фев 2018 10:49

rhaegar написа:
rhaegar написа:Ако германците приберат злато в хокея и то се окаже решаващо за крайната битка с Норвегия, ще е цирк. :lol:


Без малко така да стане. Титлата на Бьорген обаче се оказа решителна.

Норвегия за малко да достигне квотата, поставена преди игрите-40 медала. Прибират се с 39.

Никой не им е виновен на германците - прецакаха си и трите щафети в биатлона.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43752
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот rhaegar » 25 фев 2018 11:31

А, хич не ми е зор за тях. И тия медали са им много.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот Tiberius » 25 фев 2018 12:31

Жалко за германците! Играха изключително в този турнир (главно в елиминационната фаза), но накрая опита и класата на руснаците си казаха тежката дума. Айде след тази драма някой да ми каже, че олимпийският турнир по хокей не си е струвал. Супер си беше турнира, а отсъствието на играчите от НХЛ само го направиха по-равностоен. Премията на германските хокеисти трябва да бъде, като за олимпийска титла. В моите очи те са шампиони.
Заслужен успех на Олимпийските Атлети от Русия! А и до някъде се радвам за тях, особено за играчи като Датцюк и Ковалчук. А и не ми хареса цялото политизиране на тази Олимпиада. Винаги съм смятал, че политиката няма място в спорта. Хората гледат спорт за да се забавляват, а не да се натоварват с някакви странични неща. Място за политика няма и в тази тема, но това не попречи на двата враждуващи лагера да кръстосат шпаги в нея. Няма спасение и за едните, и за другите. :lol:
Нека някой, който е следил по-задълбочено представянето на нашите спортисти направи пълен анализ на участието им на тази Олимпиада. Искам да видя позитиви единствено за представянето на Сани Жекова. Много ми допада, като жена, състезател и човек. Ако имаше по-адекватни условия за работа можеше да направи нещо повече от достойно представяне. ;)
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10759
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот ivan56 » 25 фев 2018 12:57

Очаквано представяне на нашите състезатели, като за мен лично изненадата е Алберт Попов с 28 място на гигантският слалом.
Много добро постижение.
Пълно разочарование от мъжкият биатлон.
Саня постигна според мен максимума, слабо представяне на Радо, ама тази година нещо не е във форма.
Другите си бяха чисти туристи, но си е постижение, че са се класирали на ОИ при дережето на базата за зимните спортове в България.
Специално за зимните спортове си мисля, че трябва финансирането да се насочи в два три спорта максимум. И да се търсят чуждестранни треньори и технически екип.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

nghcvth
Мнения: 3503
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот nghcvth » 25 фев 2018 15:20

Отличен финал на хокея, достоен за последния ден на Олимпиадата. Германците бяха на път да спечелят, но и руснаците не се дадоха до последния момент, а в продълженията беше въпрос на време кога ще вкарат.

Герой на Олимпиадата- Естер Ледецка.

За нашето представне- едно 6-о място на Жекова и 14-о на Зографски са единствените неща, които си струва да се отбележат. Останалите или не оправдаха очакванията, или им пречеше заговорът на илюминатите срещу тях (Анев) или просто толкова си могат. Поредно постно представане за България на Олимпиада, ще става и по- зле.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот Thurman Murman » 25 фев 2018 19:12

Интересува ме дали някъде ги има качени хокейните мачове? Или поне някои от тях?

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот Tiberius » 25 фев 2018 19:48

Да, от този сайт:
http://720pier.ru/viewforum.php?f=49
И други спортове може да си теглиш от него
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.


Върни се в “Зимни олимпийски игри ПьонгЧанг 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта