Пьончан 2018 - обща тема

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот rhaegar » 24 фев 2018 10:59

Нищо им няма. Хой за шведския кърлинг. Още ме държи. :evil: :evil:

Tiberius написа:Фил Кесъл


Two Time Stanley Cup Champion Phil Kessel, да ме прощаваш.

Иначе Аманда донесе олимпийско злато на семейството, той ще се задоволи с трета Стенли за три години и те така.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот Tiberius » 24 фев 2018 11:04

Какво си се опитал да кажеш с този факт, който ми е ясен?
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот rhaegar » 24 фев 2018 11:26

Това му е пълното име. Поне в Питсбърг. :lol: Така ТРЯБВА да се използва. 8-)
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот Tiberius » 24 фев 2018 12:12

Ааа... това ли било. Като човек, който подкрепя Нешвил, ще си позволя да използвам краткото име, че пълното ми навява лоши спомени. :lol:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот rhaegar » 24 фев 2018 12:29

Tiberius написа:Ааа... това ли било. Като човек, който подкрепя Нешвил, ще си позволя да използвам краткото име, че пълното ми навява лоши спомени. :lol:


Аз съм фен на Тайтънс в NFL и имам симпатия към отборите от града, но не и в тоя финал конкретно. А играчите на Тайтънс няма как да си ги пропуснал в залата. Шест-седем грамадни идиоти, пиеха бири и мятаха риба. Скоро ще пускат и MLS отбор в Нешвил, ще има кой да подкрепям и там. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот Tiberius » 24 фев 2018 12:55

Сещам се! Големи образи са играчите на Тайтънс. Някъде след това започнах да следя НФЛ:lol:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10759
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот ivan56 » 24 фев 2018 13:42

Дет се вика съдба :lol: :lol:

Изображение
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 24 фев 2018 20:12

Надеждата ми беше в Янков, че ще вземе медал от ОИ, но уви!
:cry:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот 1982 » 24 фев 2018 20:35

Tiberius написа:Само привидно изглежда, че канадците са най-потърпевши от неучастието на играчите от НХЛ. Ако погледнеш основните лиги в Европа, ще забележиш, че в повечето водещи отбори има достатъчно количество канадци, които са основни играчи.


Те може да са основни играчи в европейските отбори, но са класи под канадците от Ен Ейч Ел ..... също както Европа е пълна с американски баскетболисти, които са водещи играчи в клубовете си, но са много далеч от класата на американците от НБА. Реално, този тим на Канада сигурно е 10-и някъде по класа от всички, които биха могли да сформират. :lol: :lol: :lol:

Иначе е така, че Русия е тотален фаворит в настоящата ситуация, КХЛ, второто по сила в света първенство, спря, за да могат играчите там да участват на олимпиадата. Не виждам как немците утре могат да им се противопоставят.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот 1982 » 24 фев 2018 20:45

ЦСКА _завинаги написа:Надеждата ми беше в Янков, че ще вземе медал от ОИ, но уви!
:cry:


Българските спортисти просто не могат да играят, когато към тях има очаквания. Това днес бе поредното потвърждение. Удървят се като кютюци. За тях е най-добре ако никой нищо не очаква от тях, даже ако може и никой да не ги гледа, да не се интересува от тях ...... просто нямам думи. Все едно отиват на заколение.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Зимни олимпийски игри ПьонгЧанг 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост