Къде са медалите?!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

KrilatoKebapche
Мнения: 2
Регистриран на: 04 апр 2015 21:53
Контакти:

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот KrilatoKebapche » 13 авг 2016 19:23

ами на колегата постнал темата мога да му дам безплатен съвет да ходи да гледа олимпиада по математика и физика по щом му е толкова интересна. Физическият спорт е друго предизвикателство и нормалните страни инвестират в него за да се представят добре, както е било от хилядолетия. Зрелището си е зрелище. Респект към интелекта на хората, които се представят забележително на научните олимпиади, но работата е малко "кон за кокошка".

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот 1982 » 13 авг 2016 19:23

защо написа:
1982 написа:
защо написа:Той и Гришо сатана тенисист без подкрепа от държавата, с парите, които семейството му можеше да отдели за подготовка. А когато вече нямаше нужда, държавата му даде. И в спорта е същото - поредния пример за това, за което говорим в темата.


Айде бе ??!

https://www.24chasa.bg/Article/5262161

Близо 600 000 лева е получил в периода 2009 - 2015.

п.п.: а, ако е нямал нужда, защо ги е взел ??!

Ми ето, като е почнал да печели добре от тениса и държавата е рекла да се включи.


Абе, 2009-а, 2010-а, примерно, едва ли е печелел чак толкова много.

Има и друго, срещу тези почти 600 000, които е взел от България, той й отвръща с едно тотално пренебрежение и показва арогантност.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот Tommi » 13 авг 2016 19:38

До този момент нашите спортисти са абсолютни туристи в Рио. :) Това са фактите. Никой дори не се доближи до медал.
А как да се разпределя държавният харчлък е много дълга тема. И не може да се стигне до единодушие.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

lans22
Мнения: 65
Регистриран на: 11 авг 2015 20:03
Контакти:

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот lans22 » 13 авг 2016 20:30

Голеадоре мой вика..... Ей не се научихте да общувате нормално в нета и това си е.Или целта ти е да се заяждаш с някой ей така ,по дефолт?
По темата.Ако знаеш отговора на въпроса направо го давай.Щото е безмислено аз да питам как Кралев може да спре Гришо от ОИ,а ти да ми отговаряш с въпрос.Ако не знаеш отговора просто не пиши безмислени постове.

ДА ТИ КАЖЕМ ЛИ КАК?
ЗА ДА УЧАСТВА НА ОЛИМПИАДЕС, който и да е тенисист требва да има минимум едно /1/ участие за националниа си отбор за КУПА ДЕЙВИС.
ТА, кралев заповедва гришо да има 0 /НУЛА/ участиа за купа дейвис, резва му парите до 0 /НУЛА/ ИИИИИ......... нема участие на олимпиадес!
КРАЛЕВ Е ФИГУРА ОТ КОЯТО ЗАВИСИ, ЗА РАЗЛИКА ОТ ГРИШО-СЕЛФИТО.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот Player » 13 авг 2016 20:41

С какво ще се различава живота ни, ако някой вземе или не вземе медал? Ще спестим стотици хиляди лева ако сме капо, което не е лошо, защото и без това се трошат големи суми в тази страна за глупости. Сигурно някой кениец като вземе медал на дълго бягане и ще им стане живота по-добър в Кения или обратното в някоя подредена и богата страна. Спорта стана политика и много пари, а не сме в състояние да се мерим с най-големите. Не сме цъфнали и вързали, че да харчим пари за да си чешем егото. Като могат да си го позволят американци, британци, китайци и руснаци да си го правят. Без нерви и спокойно трябва да се приемат провалите на спортистите ни. Мен повече може да ме дразни дупка по улицата, отколкото да сме без медал на Олимпиада. Основните стълбове на една страна са образование и здравеопазване. Ако това е на ниво, всичко друго ще се нареди, че дори и спорта накрая.

kolop
Мнения: 15
Регистриран на: 07 авг 2016 21:46

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот kolop » 13 авг 2016 20:46

kabov написа:този палячо дето е министър на спорта да си обира крушите , тази дебил знае ли че има олимпиада , такъв срам не сме брали никого , за 4 години само краде , а за спорта няма нищо , една площадка няма построена , прстъпници , съсипаха България

+1

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот hristo1306 » 13 авг 2016 21:18

Споко, ще имаме медал ! И той ще бъде спечелен от едно "Българче" родено, тренирало и израстнало на село ! За срам на "прословутите" школи за високо спортно майсторство в София ! В България е така едни крадат / София/, други произвеждат и се мъчат да съществуват ! Колко е похарчила България за "високите постижения" В Рио на нашите олимпийци ? Нека накрая да се направи един анализ, например колко са похарчените пари за отбора на Илияна Раева и колко пари са се "отронили от сърцето" на федерацията за боксовия отбор "Априлци" - от село Бояджик ! Даже не знам, дали личния треньор на Даниел Асенов - Димитър Мутафов, един от малкото кадърни боксови специалисти присъства на олимпиадата в треньорския щаб ?

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот GOLEADOR » 13 авг 2016 22:06

lans22 написа:Голеадоре мой вика..... Ей не се научихте да общувате нормално в нета и това си е.Или целта ти е да се заяждаш с някой ей така ,по дефолт?
По темата.Ако знаеш отговора на въпроса направо го давай.Щото е безмислено аз да питам как Кралев може да спре Гришо от ОИ,а ти да ми отговаряш с въпрос.Ако не знаеш отговора просто не пиши безмислени постове.

ДА ТИ КАЖЕМ ЛИ КАК?
ЗА ДА УЧАСТВА НА ОЛИМПИАДЕС, който и да е тенисист требва да има минимум едно /1/ участие за националниа си отбор за КУПА ДЕЙВИС.
ТА, кралев заповедва гришо да има 0 /НУЛА/ участиа за купа дейвис, резва му парите до 0 /НУЛА/ ИИИИИ......... нема участие на олимпиадес!
КРАЛЕВ Е ФИГУРА ОТ КОЯТО ЗАВИСИ, ЗА РАЗЛИКА ОТ ГРИШО-СЕЛФИТО.

Значи спира Гришо,но Пиронкова минава.Както казах,няма как да спреш някой който сам си е извоювал правото да играе на ОИ!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

haslesa123
Мнения: 4
Регистриран на: 03 юли 2016 16:04
Контакти:

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот haslesa123 » 13 авг 2016 22:12

1988 година 10-тият в класацията за спортист на годината е бил олимпийски златен медалист,а спортиста на 1 място за 2015 е с четвърто място от световно първенство. Погледнете какви спортисти сме имали https://www.youtube.com/watch?v=7Pu9D484Y0s и какви са сега , и не са виновни само парите , защото доста държави с по малко възможности са сред медалистите. България била малка държава, искам да престанете с тези глупости , защото България е в средата по територия в света и примерно Македония,Словения,Швейцария и Австрия общо са колкото територията на България, а и вече има медалисти от страни които са големи колкото игрището ми зад блока. Големият проблем е че в България треньори ,или ако има те не стават за нищо или методиките им на работа са като от 50-сетте години.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот ShooterMan » 14 авг 2016 01:40

Проблемът е комплексен, но не е само в тривиалните глупости за базите и парите. Преди бази ли имаше или парите бяха много? Не.....но имаше ЦЕЛИ!!! Разликата е в целите - който ги има - успява, който ги няма -е турист и нищо повече. От 100 олимпиеца наши 100 ще кажат "отивам за достойно представяне", което олицетворява и тренирането му 4 години и всичко. Така не се става медалист, а още по-малко шампион. Днес Майкъл Фелпс спечели сребро, не можа да вземе 23 злато, сигурно му е втръснало да му слагат златото на врата, но умря от яд...защото винаги има една цел - 1вото място, докато нашите са просто туристите на Олимпиадата. Не обиждам никого, но това показват и аз това отчитам - туристи и нищо повече. 4 години никой не ги е натискал за резулати, 4 години никой не иска от тях медали и логично са тъпаните на Олимпийските игри. Същите като футболистите.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Рио 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта