Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Рио 2016- обща тема

Мнениеот Warped » 08 авг 2016 10:26

БНТ продължават да не дават интересни неща. Очаквано САЩ води в класирането по медали но след леката атлетика може да не вземат повече злато
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: Рио 2016- обща тема

Мнениеот Kamisha » 08 авг 2016 10:34

Илиев,без да се асоциирам с плюещите Гришо :lol: Ноле стигна върха след като спечели през юни ''Ролан Гарос'' и направи Голям Шлем в рамките на 12 месеца :!: Последва спад,ранно отпадане на ''Уимбълдън'',а на олимп.турнир той се изявява като Бразилия във футболните турнири на игрите :lol: ,ако мога тъй да се изразя :) Имам предвид нулева успеваемост за Ноле!
Като казах Бразилия - как мислите само на волейбол,само на футбол или и в двамата спорта ще берат ядове?
P.S.: Бразилия-Ирак 0:0 :lol: :lol: :lol:
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13873
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Рио 2016- обща тема

Мнениеот Pichichi » 08 авг 2016 10:45

Феоновете в Бразилия са поискали Марта да замени Неймар в отбора им!
:lol: :lol: :lol:
:mrgreen:

Изображение
Последна промяна от Pichichi на 08 авг 2016 13:56, променено общо 1 път.

toristo
Мнения: 288
Регистриран на: 30 мар 2015 12:41
Контакти:

Re: Рио 2016- обща тема

Мнениеот toristo » 08 авг 2016 11:55

iliev72 написа:Много бих се радвал на изявените "корифеи" е тениса които вчера плюха по Григор днес да ми обяснят защо още в първият кръг Новак Джокович (номер 1 в ATP) отпадна от Дел Потро(номер 144 в ATP)

По тяхната логика Джокович вече е приключил не само с големия, но и малкия тенис :lol:
Направо да се отказва и да цъка с Макенроу и Бекер по турнири за ветерани :lol:

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: Рио 2016- обща тема

Мнениеот matador » 08 авг 2016 12:00

Kamisha написа:
GOLEADOR написа:Браво на хърватите.Чадърчето в последната секунда ще пази Гасол от слънцето в Бразилия. ;)


Не знам дали гледа през каква драма премина Хърватия преди да изхвърли жабарите от Олимпиадата след успех с продължение на финала насред Торино /разбирай олимп.квалиф.турнир там/ и сега пак бият,при това не кой да е,а европейския шампион и среберън медалист от Бейдзин и Лондон.Принципно като симпатизант на кръвния им враг Сърбия,от 2002 насам,никак не ме радват ''кроатите'',но шапки долу за Боян Богданович и компания :!:
Иначе Испания са отвратителен отбор и са противни на всеки неутрален запалянко с техните симулации (puke) !!!
Жалко за моите любимци големият брат Гасол и адаша Миротич,които бележат 45 точки с/у 35 на останалите им 8 съотборници !!! Все пак и Пау Гасол знае как да носи победата с чадърче в посл.секунди,тъй че по-лекинко с насмежоването /подигравките/ конкретно с/у него ;) - https://www.youtube.com/watch?v=31ZkVuQs-J0 :!:
Относно Косово - с тези сме в група в квалификациите за Евробаскет 2017 и,ако Веззенков и компания не ги бият 2 пъти ...направо не знам ! Не,че нашите пияници ще хванат ръка в компанията на Словения и Украйна,ама все пак...Споделете кой им е донесъл златния медал и в каква дисциплина ;)
П.С.: Благодарение на Чилич и дел Потро олимпийският турнир по тенис на корт,лично за мен,приключи преди да е започнал :shock: :(

Аз не очаквам две победи като гости ще е много трудно.Последните години в Балканската Лига отборите от Косово побеждават Българските отбори по 15-20 точки разлика :| На иначе златният медал спечели Майлинда Келменди в джудо.

nghcvth
Мнения: 3594
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Рио 2016- обща тема

Мнениеот nghcvth » 08 авг 2016 12:59

Джокович и от Дамир Джумхур да падне, пак ще е на светлинни години пред хасковското недоразумение. 8-)

А на "специалиста" Илиев, щом толкова обича да вади статистика, нека види дали Дел Потро случайно и той няма титла от УС Оупън, какви са постиженията на аржентинеца и защо аджеба е на 144-о място. Между другото, аз точно на него ще стискам палци на този турнир след отпадането на Ноле. Иначе, загубата на Джоко в първи кръг си е издънка, аз оправдания няма да търся.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

gabaton
Мнения: 2
Регистриран на: 07 авг 2016 21:39

Re: Рио 2016- обща тема

Мнениеот gabaton » 08 авг 2016 14:09

тези американци само с хапчета и инжекции ли се хранят , като гледам как падат рекордите по плуване все ми е на ума,че са чисти , но за тях допинг правилото не важа, ебаси опорочената олимпиада , като прибавиш и некомпетентните коментатори от канал 1 и направо ти се отщява да гледаш

Потребителски аватар
Federer91
Мнения: 1060
Регистриран на: 10 мар 2009 15:32
Местоположение: Винаги от печелившата страна
Контакти:

Re: Рио 2016- обща тема

Мнениеот Federer91 » 08 авг 2016 14:41

gabaton написа:тези американци само с хапчета и инжекции ли се хранят , като гледам как падат рекордите по плуване все ми е на ума,че са чисти , но за тях допинг правилото не важа, ебаси опорочената олимпиада , като прибавиш и некомпетентните коментатори от канал 1 и направо ти се отщява да гледаш


Нищо, че световните рекорди паднаха от шведка, унгарка, британец и четири австралийки. Двойка получаваш този път драги.

Потребителски аватар
Federer91
Мнения: 1060
Регистриран на: 10 мар 2009 15:32
Местоположение: Винаги от печелившата страна
Контакти:

Re: Рио 2016- обща тема

Мнениеот Federer91 » 08 авг 2016 14:42

Иначе, защо идиотите от БНТ дават само записи... Сигурно дори и с 10 канала пак ще намерят начин да не предават състезания на живо. Нямам думи...

Потребителски аватар
Nuro
Мнения: 138
Регистриран на: 05 авг 2010 16:10
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Рио 2016- обща тема

Мнениеот Nuro » 08 авг 2016 14:46

Дано поне пуснат квалификациите на стрелбата в 15:00. Антон Ризов ще стреля


Върни се в “Рио 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост