Верея-Ч.море-21 юли от 18:45 часа

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Верея-Ч.море-21 юли от 18:45 часа

Мнениеот sandi74 » 15 юли 2017 21:45

Верея излиза като абсолютен фаворит срещу трупата на Гонзо от Каварна на кокетния стадион в квартал "Кольо Ганчев" в първото си домакинство за новото първенство.Спарингчето ще се проведе в петък 21 юли от 18:45 часа.

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Верея-Ч.море-21 юли от 18:45 часа

Мнениеот Дидо » 15 юли 2017 23:14

Черн море са си фаворити от всякъде освен за нищо не вдяващи от тази проста игра футболчето,и за лаиците от Чирпан.
Гонзо ще ви смачка и даже песен ще пее,когато стане факт ще очаквам да се извиниш на всички фенове на футбола в Бълагрия и да кажеш,че нищо не разбираш от тази толкова проста игра.
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети


Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Верея-Ч.море-21 юли от 18:45 часа

Мнениеот Кролик » 17 юли 2017 15:09

sandi74 написа:Верея излиза като абсолютен фаворит срещу трупата на Гонзо от Каварна на кокетния стадион в квартал "Кольо Ганчев" в първото си домакинство за новото първенство.Спарингчето ще се проведе в петък 21 юли от 18:45 часа.


Пич, тъща ти да не е от Варна, че толкова ни мразиш ?

Мача е Х2 според мен..
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2544
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Верея-Ч.море-21 юли от 18:45 часа

Мнениеот Iceberg » 17 юли 2017 21:48

Кролик написа:
sandi74 написа:Верея излиза като абсолютен фаворит срещу трупата на Гонзо от Каварна на кокетния стадион в квартал "Кольо Ганчев" в първото си домакинство за новото първенство.Спарингчето ще се проведе в петък 21 юли от 18:45 часа.


Пич, тъща ти да не е от Варна, че толкова ни мразиш ?
Мача е Х2 според мен..


Той просто, ей тъй си мрази.. всички! В душичката му е втъкано да се заяжда и дразни наред. :!: А, ако правилно си налучкал Кролик, явно Сандито има много тъщи! ;) Аве, Сандьо си е Сандьо, не му обръщайте внимание.. ;)
И аз виждам нещата Х2. Дано момчетата ни излязат със самочувствие и покажат потенциала си, защото го имат повече от домакините. А също и да успеят да използват тази неувереност, нервност, разочарование, отчаяние дори, които се получават в играчите, когато в даден клуб има финансова нестабилност, забавяне и неизплащане на заплати и други такива! Един ранен или поне първи гол за нас в мача може да се окаже решаващ. Не допуснем ли глупава грешка в защита и играем ли си играта, мисля ще надделеем. Да видим все пак, защото Ильо е доказал, че е биткаджия, че не се предава така лесно и че чува петлите. Най-малкото ще ги подреди правилно и ще налучка най-точната тактика. Не се и съмнявайте, че с наличните си футболисти ще опита да се противопостави на макс и няма да има и грам подценяване или пък сантименти. Успех на моряците в този мач, а на Илиян в следващите с отбора му. ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Верея-Ч.море-21 юли от 18:45 часа

Мнениеот Sole » 18 юли 2017 23:44

Добре,че е Сандито ,че да изпълнява ВРИД фен на Верея :)

Вълчан
Мнения: 4261
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Верея-Ч.море-21 юли от 18:45 часа

Мнениеот Вълчан » 24 юли 2017 20:16

Един от кандидатите за изпадане....жалко че ще развалят и не дотам доброто име на Илиев. :)


Върни се в “Верея”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта