Защо отмениха гола на Верея?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Защо отмениха гола на Верея?

Мнениеот IvailoRz » 27 фев 2017 19:59

peliforewer написа:
IvailoRz написа:Да питам аз онзи философ по-горе, да обясни как Лудогорец е влязъл в А гр , че явно и там има някаква конспирация ? По времето когато бяхме в Б група все още живеех в Разград и не пропусках мач на стадиона . Моите спомени са че бяхме много по класни от всички съперници и особено втория полусезон спечелихме безапелационно първенството и си заслужихме мястото в А група за разлика от 3-4 отбора тая година . Искам да чуя и конспиративната теория каква е ?!

...През сезон 2009/10 Разград 2000 на няколко пъти разменя лидерската позиция с Доростол Силистра в течение на надпреварата. В крайна сметка първото място се решава в последния кръг, когато Зелено-белите губят в Силистра и пропускат шанса си за промоция. [4] Но първоначалните съмнения, че Б група няма да може да бъде попълнена единствено от Доростол[5] в крайна сметка се потвърждават и Разград 2000 също се включва в по-горното ниво, като името на тима е променено на Лудогорец 1945 [6]....
Много добре знам събитията. Дори бях на този последен мач в Силистра . И къде е проблема ,че след като Миньор Раднево отказаха участие ,поканиха втория в таблицата в Б група ? А бре мори,дори Домусчиев още не беше спонсор на отбора тогава бе ! Играхме с местни момчета..

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Защо отмениха гола на Верея?

Мнениеот bsz1916 » 27 фев 2017 20:35

143 коментара за един неправилно отменен гол , който дори няма отношение към крайния резултат ???!!!! Освен това почти липсват такива от фенове на потърпевшия отбор , а са основно от такива на 2 други отбора ( единият вече несъществуващ ) който винаги са биле най-толерирани от съдиите . Само припомням че при много по-фрапираща грешка на двубоя Верея- Дунав , която реши и крайния изход на мача , почти липсваха коментари от феновете на тези 2 отбора . Припомням това не за да оправдавам съдията , а просто да подчертая че коментарите не са в подкрепа на ощетените в този мач наши съграждани от Верея , а просто да се използва случая да се джавка срещу отборът на Лудогорец , който нито е имал нужда от този съдийски подарък , нито го е искал , а и съвсем не е най-толерираният отбор в първенството .

peliforewer
Мнения: 9296
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Защо отмениха гола на Верея?

Мнениеот peliforewer » 27 фев 2017 20:47

IvailoRz написа:
peliforewer написа:
IvailoRz написа:Да питам аз онзи философ по-горе, да обясни как Лудогорец е влязъл в А гр , че явно и там има някаква конспирация ? По времето когато бяхме в Б група все още живеех в Разград и не пропусках мач на стадиона . Моите спомени са че бяхме много по класни от всички съперници и особено втория полусезон спечелихме безапелационно първенството и си заслужихме мястото в А група за разлика от 3-4 отбора тая година . Искам да чуя и конспиративната теория каква е ?!

...През сезон 2009/10 Разград 2000 на няколко пъти разменя лидерската позиция с Доростол Силистра в течение на надпреварата. В крайна сметка първото място се решава в последния кръг, когато Зелено-белите губят в Силистра и пропускат шанса си за промоция. [4] Но първоначалните съмнения, че Б група няма да може да бъде попълнена единствено от Доростол[5] в крайна сметка се потвърждават и Разград 2000 също се включва в по-горното ниво, като името на тима е променено на Лудогорец 1945 [6]....
Много добре знам събитията. Дори бях на този последен мач в Силистра . И къде е проблема ,че след като Миньор Раднево отказаха участие ,поканиха втория в таблицата в Б група ? А бре мори,дори Домусчиев още не беше спонсор на отбора тогава бе ! Играхме с местни момчета..

....През 2010 г. Кирил Домусчиев напуска ЦСКА и отделя средства за ПФК Лудогорец (Разград), като закупува няколко играчи.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Защо отмениха гола на Верея?

Мнениеот Кашчей » 27 фев 2017 20:55

peliforewer написа:
IvailoRz написа:
peliforewer написа:
IvailoRz написа:Да питам аз онзи философ по-горе, да обясни как Лудогорец е влязъл в А гр , че явно и там има някаква конспирация ? По времето когато бяхме в Б група все още живеех в Разград и не пропусках мач на стадиона . Моите спомени са че бяхме много по класни от всички съперници и особено втория полусезон спечелихме безапелационно първенството и си заслужихме мястото в А група за разлика от 3-4 отбора тая година . Искам да чуя и конспиративната теория каква е ?!

...През сезон 2009/10 Разград 2000 на няколко пъти разменя лидерската позиция с Доростол Силистра в течение на надпреварата. В крайна сметка първото място се решава в последния кръг, когато Зелено-белите губят в Силистра и пропускат шанса си за промоция. [4] Но първоначалните съмнения, че Б група няма да може да бъде попълнена единствено от Доростол[5] в крайна сметка се потвърждават и Разград 2000 също се включва в по-горното ниво, като името на тима е променено на Лудогорец 1945 [6]....
Много добре знам събитията. Дори бях на този последен мач в Силистра . И къде е проблема ,че след като Миньор Раднево отказаха участие ,поканиха втория в таблицата в Б група ? А бре мори,дори Домусчиев още не беше спонсор на отбора тогава бе ! Играхме с местни момчета..

....През 2010 г. Кирил Домусчиев напуска ЦСКА и отделя средства за ПФК Лудогорец (Разград), като закупува няколко играчи.


Сега кажи как Домусчиев е купил играчи по време на затворен трансферен прозорец, през 2010-а, защото човекът пише за сезон 2009-2010!!!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Защо отмениха гола на Верея?

Мнениеот PSvilenov » 28 фев 2017 01:27

LSFC 1914 написа:
гражданин от село написа:
PSvilenov написа:
LSFC 1914 написа:Напълно редовен гол беше отменен на Верея. Домус ага така ли ще прави 10 поредни титли? Само ще помоля модераторите да не изтриват темата.


Нас какво ни интересува борбата за титлата при положение , че сме застрашени за извън топ 4 даже ? :?

Случаят е принципен въпрос, който за един отбор е вече рецедив от години спрямо всички отбори в първенството ни и няма нищо общо с моментното ви състояние.


PSvilenov, колегата ти е отговорил на въпроса. Тук не става въпрос за това дали Левски е извън играта, а за тенденциозното съдийство спрямо Лудогорец. Колко още такива подаръци ще има за тези от Разград? Мисля, че всички отбори в ППЛ трябва да бойкотират това първенство, но все пак за това се искат топки в гащите.

Разбрах ви , но коментарът ми имаше съвсем различна насока . Нека се интерпретирам - мисля , че е ясно дори на тези дето не следят футбол , че Лудогорец ги подпират . Всички знаем как си взеха първата титла преди 6 години . Тези неща са ясни , а ситуацията е такава , че левскарите изобщо няма смисъл да се ядосваме по тези отсъждания . Дори да ги нямаше , не заслужаваме титла , но това е друга тема

KellyB
Мнения: 1548
Регистриран на: 14 май 2008 20:32

Re: Защо отмениха гола на Верея?

Мнениеот KellyB » 28 фев 2017 17:07

1Neutralen написа:Къде ги тия други подаръци в полза на Лудогорец че нещо не се сещам?


Колко нагъл трябва да бъдеш и да напишеш това?! Трябва ли да ти припомням още първият ви мач в А група, когато кристално чист гол на Локо Пд не беше признат заради измислена засада? Или поредица каратистки изпълнения на Моци и Дяков, плюнките на капитана ви срещу противникови играчи? За толкова години 2-3 дузпи срещу Лудогорец, в същото време червени картони за противника за "неправилно дишане" - няма да ми стигне времето да изброявам по минути и мачове...

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Защо отмениха гола на Верея?

Мнениеот bsz1916 » 28 фев 2017 17:24

KellyB написа:
1Neutralen написа:Къде ги тия други подаръци в полза на Лудогорец че нещо не се сещам?


Колко нагъл трябва да бъдеш и да напишеш това?! Трябва ли да ти припомням още първият ви мач в А група, когато кристално чист гол на Локо Пд не беше признат заради измислена засада? Или поредица каратистки изпълнения на Моци и Дяков, плюнките на капитана ви срещу противникови играчи? За толкова години 2-3 дузпи срещу Лудогорец, в същото време червени картони за противника за "неправилно дишане" - няма да ми стигне времето да изброявам по минути и мачове...

А не е ли много нагло , точно фенове на най-толерирания отбор - Левски да говорят за съдиите ? А днес какво трябваше да отсъди съдията - дузпа за Левски или Нарушение на Лукин ? Ако има отбор , който този сезон има основание да се оплаква от тенденциозно съдийство - това е единствено Дунав -Русе . Признавам че и нашата победа с 4:0 в Разград , макар и заслужена според показаното на терена , дойде след 2 грешки на Никола Попов в наша полза , довели до резултат 2:0 и човек повече до края на мача .

Потребителски аватар
1Neutralen
Мнения: 1822
Регистриран на: 08 апр 2010 20:34
Местоположение: САЩ
Контакти:

Re: Защо отмениха гола на Верея?

Мнениеот 1Neutralen » 28 фев 2017 21:23

KellyB написа:
1Neutralen написа:Къде ги тия други подаръци в полза на Лудогорец че нещо не се сещам?


Колко нагъл трябва да бъдеш и да напишеш това?! Трябва ли да ти припомням още първият ви мач в А група, когато кристално чист гол на Локо Пд не беше признат заради измислена засада? Или поредица каратистки изпълнения на Моци и Дяков, плюнките на капитана ви срещу противникови играчи? За толкова години 2-3 дузпи срещу Лудогорец, в същото време червени картони за противника за "неправилно дишане" - няма да ми стигне времето да изброявам по минути и мачове...


Ти можеш ли да четеш? Казах от началото на този сезон. Ако трябва да се връщаме назад във времето то тогава може цяла книга да се напише за съдииските аванти в полза на твоя отбор.

Dani Kiki
Мнения: 764
Регистриран на: 13 дек 2009 13:57
Контакти:

Re: Защо отмениха гола на Верея?

Мнениеот Dani Kiki » 28 фев 2017 23:52

1Neutralen написа:
KellyB написа:
1Neutralen написа:Къде ги тия други подаръци в полза на Лудогорец че нещо не се сещам?


Колко нагъл трябва да бъдеш и да напишеш това?! Трябва ли да ти припомням още първият ви мач в А група, когато кристално чист гол на Локо Пд не беше признат заради измислена засада? Или поредица каратистки изпълнения на Моци и Дяков, плюнките на капитана ви срещу противникови играчи? За толкова години 2-3 дузпи срещу Лудогорец, в същото време червени картони за противника за "неправилно дишане" - няма да ми стигне времето да изброявам по минути и мачове...


Ти можеш ли да четеш? Казах от началото на този сезон. Ако трябва да се връщаме назад във времето то тогава може цяла книга да се напише за съдииските аванти в полза на твоя отбор.


Ами сядай да пишеш, но тогава ще разбереш (ако имаш нещо в главата си) какво е отбор с история като Ботев, Левски, Локо Пд, ЦСКА... Дори мачовете на Локо ГО и Дунав са много по-емоционални, отколкото на твоето измислено фирмено отборче със съдийските аванти...
realno: Бройчо сега се оплаква като клиент изпуснал евтино олио? :)


Върни се в “Верея”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост