Верея-Ботев-12 март от 17:30 часа

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Верея-Ботев-12 март от 17:30 часа

Мнениеот Plovdivskia Grand » 11 мар 2018 20:37

Аз също смятам , че "Ради" Терзиев и Серкан нямат качества да бъдат титуляри в "Ботев" Пловдив :idea: ! Също така твърдя, че ръководството през "зимния" трансферен прозорец не успя да надгради отбора! Бризола щом никой не го иска, трябваше да бъде "разкаран" срещу 2 заплати компенсация и да бъдат привлечени Васко Шопов и Венци Бенгюзов . Така ,че ...пак едва събираме футболисти за попълване на групата от 18 футболисти/до болка познато/.Някой да има съмнения , че не съм Ботевист ?

Потребителски аватар
sss1912
Мнения: 384
Регистриран на: 03 окт 2017 11:26
Контакти:

Re: Верея-Ботев-12 март от 17:30 часа

Мнениеот sss1912 » 11 мар 2018 21:08

Plovdivskia Grand написа:Аз също смятам , че "Ради" Терзиев и Серкан нямат качества да бъдат титуляри в "Ботев" Пловдив :idea: ! Също така твърдя, че ръководството през "зимния" трансферен прозорец не успя да надгради отбора! Бризола щом никой не го иска, трябваше да бъде "разкаран" срещу 2 заплати компенсация и да бъдат привлечени Васко Шопов и Венци Бенгюзов . Така ,че ...пак едва събираме футболисти за попълване на групата от 18 футболисти/до болка познато/.Някой да има съмнения , че не съм Ботевист ?

Според тук изявяващите се капацитети не си Ботевист.Никъде не виждам да превъзнасяш лицето Киров и мъдреците в ръководството ни.Така постъпвали "истинските ботевисти".Сега сериозно-за Бризола съм съгласен,а за надграждане след Нова година беше задължително да се направи.Незабавно трябва да се поднови договора на Димов,защото по изпитаната схема на Генев и Панов ще изпуснем и него.

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Верея-Ботев-12 март от 17:30 часа

Мнениеот Mirosvel » 11 мар 2018 22:03

sss1912 написа:
nib написа:
Гледайте да не изпуснете Николай Киров

Няма такава опасност, освен той ако не тръгне на някъде за повече пари.
А що се отнася за Серкан и Терзиев се справят повече от добре в последните мачове (пък и има ли от резервите алтернатива).
sss1912 явно има някакви лични причини да пише тъпотии.

Иначе за мача-1X2

Позна,имам лични причини-обичам си отбора и ненавиждам нагаждачи,мързеливци,лъжци и мишоци.За алтернативи-аз ли взех в отбора Алваро и Бризола(с 8000 евро заплата),Пиргов ще играе само когато Терзиев или Пламен отсъстват?Тъпотии ли е ,че отбора издъхва физически и без никаква тактическа подготовка,а караме на мускули и се надяваме Неделев,Лъчо,Ндонгала,Афонсо да "измислят" нещо?


Николай Киров на става за Ботев. 99 г. Берое му вкараха 5 гола на старта на шампионата след завръщане от долните дивизии. И в отчаянието се молеше за смяна, но тренера не го смени! Абе, не става Белия!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Верея-Ботев-12 март от 17:30 часа

Мнениеот miro_rz » 12 мар 2018 18:11

Както би се изразил Санди за гола на Паоло , евала , машала , аферим ! :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Верея-Ботев-12 март от 17:30 часа

Мнениеот luxorus » 12 мар 2018 19:08

Toзи мач е абсолютно тото
I'M BLIND!IMPRESS ME!

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Верея-Ботев-12 март от 17:30 часа

Мнениеот TNT » 12 мар 2018 19:18

Mirosvel написа:Там по роднинск а линия Верея ще полегне на Ботев, за да може после Ботев да ляга на Лудогорец, а да скача на останалите. Който не знае Караманджуков е кум на собственика на Верея Галин Михайлов. Голям смях било в редовния сезон, когато Верея биха Лудогорец. Лудите знаят, че нещата са уредени и не се напъват, Лудогорец обаче нищо не били казали на Верея, щото си мислели, че се разбира от самосебе си. И после викове и крясаци по офисите от сорта -Вий кво правите? И отговора - Ама вий нищо не казахте! Така, че сега са си го казали изрично. Който има мангизи да слага смело на двойката за Ботев!

:mrgreen: Каква уникална футболна драма драги зрителЕ. :lol: :mrgreen: Коеф. през деня беше 2,4 за победа на Ботев.Малко преди започване на мача стана 1,8.И за да бъде екшъна ( коефицента) пълен Муратли поведоха с 2-0. :mrgreen: В момента резултата е 2-4 :o ооооо чудо нечувано :lol: :lol:

пп Жалко,че няма кой да дръпне шалтера на тая корумпирана,тотаджийска пародия наречена бг футбол!!! ЗАКРИВАЙ!!!
Между другото тия мишоци от Муратли ще се мъчат да "пуснат кръв" само на Берое и Левски :idea:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
Show Must Go On
Мнения: 965
Регистриран на: 04 ное 2009 20:46

Re: Верея-Ботев-12 март от 17:30 часа

Мнениеот Show Must Go On » 12 мар 2018 22:07

sss1912 написа:
Plovdivskia Grand написа:Аз също смятам , че "Ради" Терзиев и Серкан нямат качества да бъдат титуляри в "Ботев" Пловдив :idea: ! Също така твърдя, че ръководството през "зимния" трансферен прозорец не успя да надгради отбора! Бризола щом никой не го иска, трябваше да бъде "разкаран" срещу 2 заплати компенсация и да бъдат привлечени Васко Шопов и Венци Бенгюзов . Така ,че ...пак едва събираме футболисти за попълване на групата от 18 футболисти/до болка познато/.Някой да има съмнения , че не съм Ботевист ?

Според тук изявяващите се капацитети не си Ботевист.Никъде не виждам да превъзнасяш лицето Киров и мъдреците в ръководството ни.Така постъпвали "истинските ботевисти".Сега сериозно-за Бризола съм съгласен,а за надграждане след Нова година беше задължително да се направи.Незабавно трябва да се поднови договора на Димов,защото по изпитаната схема на Генев и Панов ще изпуснем и него.


Много поздрави от Киров физкултурника :idea:
п.п. - Нещо за Акрапович ще кажеш ли??? :?:

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Верея-Ботев-12 март от 17:30 часа

Мнениеот Plovdivskia Grand » 13 мар 2018 08:19

Момченце,не се прави на интересен :idea:.Спомни си "играта"на отбора до гола на Жоао Пауло :oops: !Всичко приключи добре но...една голяма "обица"на ухото трябва да сложим и това нещо да не се повтаря!!!Само "Ботев"!

Потребителски аватар
Show Must Go On
Мнения: 965
Регистриран на: 04 ное 2009 20:46

Re: Верея-Ботев-12 март от 17:30 часа

Мнениеот Show Must Go On » 13 мар 2018 15:02

Plovdivskia Grand написа:Момченце,не се прави на интересен :idea:.Спомни си "играта"на отбора до гола на Жоао Пауло :oops: !Всичко приключи добре но...една голяма "обица"на ухото трябва да сложим и това нещо да не се повтаря!!!Само "Ботев"!


"Извинявай бате"

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Верея-Ботев-12 март от 17:30 часа

Мнениеот Plovdivskia Grand » 13 мар 2018 15:46

Да си жив и здрав/без кавички/ :lol: !


Върни се в “Верея”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта