Дунав - Монтана 16.10, 20:00, Разград

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1153
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Дунав - Монтана 16.10, 20:00, Разград

Мнениеот redhooligan » 13 окт 2016 14:01

Рутинна победа за Дунав. Монтана са много слаби този сезон и ще изпаднат на 99% . Златко вече не му се дават пари и ще чака мачовете във 2 лига за да може да припечели някой лев и 2018 да вкара отбора отново в А група. Всичко освен победа за Дунав би било голяма изненада.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
boti4eli
Мнения: 72
Регистриран на: 29 сеп 2015 18:17
Контакти:

Re: Дунав - Монтана 16.10, 20:00, Разград

Мнениеот boti4eli » 13 окт 2016 20:11

Победа на Дунав и то с разлика, че нашите както са зажаднели за голове :) Въпреки всичко трябва да се внимава, че ако михайловградчани се окопаят и се закучи... Пък и терена и времето се очакват да са тежки. Да не забравяме как взеха точка на ГерАна!

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Дунав - Монтана 16.10, 20:00, Разград

Мнениеот защо » 14 окт 2016 11:53

redhooligan написа:Рутинна победа за Дунав. Монтана са много слаби този сезон и ще изпаднат на 99% . Златко вече не му се дават пари и ще чака мачовете във 2 лига за да може да припечели някой лев и 2018 да вкара отбора отново в А група. Всичко освен победа за Дунав би било голяма изненада.

Виждам, че си пиеш ракията със Златко, ама явно не си приказва с тебе, та да ти кажа аз, че тая година Монтана е с най-големия си бюджет, поне за това хилядолетие.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Дунав - Монтана 16.10, 20:00, Разград

Мнениеот nitro77 » 14 окт 2016 19:39

защо написа:
redhooligan написа:Рутинна победа за Дунав. Монтана са много слаби този сезон и ще изпаднат на 99% . Златко вече не му се дават пари и ще чака мачовете във 2 лига за да може да припечели някой лев и 2018 да вкара отбора отново в А група. Всичко освен победа за Дунав би било голяма изненада.

Виждам, че си пиеш ракията със Златко, ама явно не си приказва с тебе, та да ти кажа аз, че тая година Монтана е с най-големия си бюджет, поне за това хилядолетие.

Винаги ми е било чудно защо, въпреки приличния бюджет, вече втори пореден сезон Монтана оре дъното без изгледи да излезе оттам. Ние със сигурност сме с по-малък бюджет, може би дори най-малкия в лигата, но пък при нас резултатите са видими, както е популярно да се казва напоследък. Защо, наистина?

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Дунав - Монтана 16.10, 20:00, Разград

Мнениеот защо » 15 окт 2016 11:06

nitro77 написа:Винаги ми е било чудно защо, въпреки приличния бюджет, вече втори пореден сезон Монтана оре дъното без изгледи да излезе оттам. Ние със сигурност сме с по-малък бюджет, може би дори най-малкия в лигата, но пък при нас резултатите са видими, както е популярно да се казва напоследък. Защо, наистина?

Ми не знам как са в сравнение с другите откъм бюджета, ама откъм футболисти не са като претендент за нещо повече. :lol: Явно новите попълнения ще трябва да ги поизчакаме малко, в най-добрия случай. То да се направи отбор в Монтана е и по-скъпо, отколкото в някоя по-популярна дестинация, виж последния пример с треньора. Говориха с няколко човека и накрая назначиха техническия директор, щото си е местен и няма по-големи претенции, отколкото са му възможностите. Сега ще има шанса да си оправдае селекцията. :mrgreen:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1153
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Дунав - Монтана 16.10, 20:00, Разград

Мнениеот redhooligan » 16 окт 2016 19:40

защо написа:
redhooligan написа:Рутинна победа за Дунав. Монтана са много слаби този сезон и ще изпаднат на 99% . Златко вече не му се дават пари и ще чака мачовете във 2 лига за да може да припечели някой лев и 2018 да вкара отбора отново в А група. Всичко освен победа за Дунав би било голяма изненада.

Виждам, че си пиеш ракията със Златко, ама явно не си приказва с тебе, та да ти кажа аз, че тая година Монтана е с най-големия си бюджет, поне за това хилядолетие.


Ами не си пия ракията с него, но е до болка познат на тези които разбират от футбол какво прави този човек. Само заблудените не могат да го разберат. Или ще ми кажеш че това е някакво съвпадения да играят 1-2 сезона после в Б и после пак в елитната. Няма значение от бюджета, той ще си го направи по единия или другия начин.
С този отбор си пере паричките и това го доказа преди няколко години когато Стилиян искаше да купи отбора и да направи хубав терен както на стадиона така и поди стената, но защо ли Злати не го продаде като е толкова футболен човек.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Дунав - Монтана 16.10, 20:00, Разград

Мнениеот LSFC 1914 » 16 окт 2016 21:09

Дунав са много зле.

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Дунав - Монтана 16.10, 20:00, Разград

Мнениеот Skywalker » 16 окт 2016 22:00

Ако Монтана не бяха останали с човек по-малко половин час преди края, Дунав щяха да видят точка през крив макарон.

Klaatu
Мнения: 368
Регистриран на: 01 сеп 2009 12:12
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Дунав - Монтана 16.10, 20:00, Разград

Мнениеот Klaatu » 16 окт 2016 22:32

Картоните са част от играта, а изгонването беше напълно заслужено. Дунав игра по-добре, но не успя да спечели.

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Дунав - Монтана 16.10, 20:00, Разград

Мнениеот nitro77 » 17 окт 2016 22:50

През първото полувреме объркахме тактиката и изпълнителите, но с влизането на Шопов в 40 минута обликът на Дунав изцяло се промени. Самир Аясс не беше готов за игра и трябваше той да излезе при първата смяна, а не Раденцов. Заслужена точка за Монтана, с оглед на феноменалното представяне на Христо Иванов. Късметът покри и двата отбора при няколко ситуации, така че резултатът е резонен.


Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта