Левски - Дунав 02.10. 17:45

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Левски - Дунав 02.10. 17:45

Мнениеот nitro77 » 26 сеп 2016 23:38

Второ дерби на върха за Дунав след мача с Черно море преди месец. След загубата от Ботев, дунавци ще са амбицирани да си върнат първото място, а и срещу отбор като Левски всички играят пределно мобилзирани. От друга страна Левски победи в шест поредни мача, но не показва игра, с която може да претендира за първото място. Напрегнат сблъсък, в който всякакви прогнози за лесна победа на Левски с оглед домакинството и историята на сблъсъците между двата тима, могат да бъдат разбити.
Моята лична прогноза е победа за Дунав с 2:1. Ботев ни победиха, тъй като разполагат с бързи и технични футболисти, каквито в Левски не виждам. Ако успеем да обезвредим Адениджи и съдиите, няма да имаме проблем в този мач.


GoingDown
Мнения: 236
Регистриран на: 13 ное 2008 15:23
Контакти:

Re: Левски - Дунав 02.10. 17:45

Мнениеот GoingDown » 26 сеп 2016 23:53

6:0 за Левски. На тея Дунав най-добрия играч им е Огнянов ахахахаа... 2 на Тунде, 1 Нар, 3 Аниете. За пореден път съдията ще ни реже, ама нормално все пак играем в дришата лига.

ПС: А Дунав каква игра показва, че не ми е ясно?? Много си повярвахте, ще ви боли доста.

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Левски - Дунав 02.10. 17:45

Мнениеот FCD » 26 сеп 2016 23:57

GoingDown написа:6:0 за Левски. На тея Дунав най-добрия играч им е Огнянов ахахахаа... 2 на Тунде, 1 Нар, 3 Аниете. За пореден път съдията ще ни реже, ама нормално все пак играем в дришата лига.

ПС: А Дунав каква игра показва, че не ми е ясно?? Много си повярвахте, ще ви боли доста.

Ние не сме Локо ГО, нито Нефтохимик. ;)

Потребителски аватар
yuliyan_rs
Мнения: 51
Регистриран на: 12 авг 2016 13:04
Контакти:

Re: Левски - Дунав 02.10. 17:45

Мнениеот yuliyan_rs » 27 сеп 2016 00:03

GoingDown написа:6:0 за Левски. На тея Дунав най-добрия играч им е Огнянов ахахахаа... 2 на Тунде, 1 Нар, 3 Аниете. За пореден път съдията ще ни реже, ама нормално все пак играем в дришата лига.

ПС: А Дунав каква игра показва, че не ми е ясно?? Много си повярвахте, ще ви боли доста.


Пижо, май вие много си повярвахте, ние се борим да останем в лигата, не заявяваме шампионски амбиции с ялова игра като вас, много е тежко и много боли, когато паднеш от високо, а вас това ви чака, всичко хубаво ви пожелавам, но много слаба игра, много ялов отбор, без добра игра, какво хубаво видяхте в играта на отбора си?! Отговори ми, след като си махнеш сините очила, ако беше един неутрален привърженик на бг футбола, какво притежава Левски, което да ги направи фаворити за титлата, та ако не от нас, следващия кръг ЦСКА-София (или Литекс, не ги знам кои са вече) ще ги приземи. Толкова слаб Левски, с толкова големи амбиции не съм виждал в скоро време, казвам ти го без лоши чувства, не летете на високо, че после боли ;)
"От Дунав започва България"

GoingDown
Мнения: 236
Регистриран на: 13 ное 2008 15:23
Контакти:

Re: Левски - Дунав 02.10. 17:45

Мнениеот GoingDown » 27 сеп 2016 00:18

yuliyan_rs написа:
GoingDown написа:6:0 за Левски. На тея Дунав най-добрия играч им е Огнянов ахахахаа... 2 на Тунде, 1 Нар, 3 Аниете. За пореден път съдията ще ни реже, ама нормално все пак играем в дришата лига.

ПС: А Дунав каква игра показва, че не ми е ясно?? Много си повярвахте, ще ви боли доста.


Пижо, май вие много си повярвахте, ние се борим да останем в лигата, не заявяваме шампионски амбиции с ялова игра като вас, много е тежко и много боли, когато паднеш от високо, а вас това ви чака, всичко хубаво ви пожелавам, но много слаба игра, много ялов отбор, без добра игра, какво хубаво видяхте в играта на отбора си?! Отговори ми, след като си махнеш сините очила, ако беше един неутрален привърженик на бг футбола, какво притежава Левски, което да ги направи фаворити за титлата, та ако не от нас, следващия кръг ЦСКА-София (или Литекс, не ги знам кои са вече) ще ги приземи. Толкова слаб Левски, с толкова големи амбиции не съм виждал в скоро време, казвам ти го без лоши чувства, не летете на високо, че после боли ;)


11 мача без загуба, не ни мислете. Пожелавам ви да играете в първата 6ца. А отбора на литекс няма как да ни разкрие споко не ни мисли :)

А по темата дефанзивно няма по-добър отбор от нас в България, за нападението трябва класа но нямаме парите на дришата и гела :)

Потребителски аватар
отец Онуфри
Мнения: 329
Регистриран на: 21 сеп 2014 10:57
Контакти:

Re: Левски - Дунав 02.10. 17:45

Мнениеот отец Онуфри » 27 сеп 2016 00:32

Битка между отбори с корави защити и едва ли ще валят голове. Все пак играем на Герена, затова очаквам пестелива победа с 1 гол разлика.


Image

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Левски - Дунав 02.10. 17:45

Мнениеот FCD » 27 сеп 2016 01:08

Това е по-реалистично очакване, което може да се приеме сериозно. Единственото ви предимство на теория е домакинството на Герена. Аз по същата причина очаквам минимална победа за Дунав с 0:1. :mrgreen:
Ако отборът е възстановен и играе отново играта си, всичко може да се очаква в този мач. Все пак играят първият и вторият във временното класиране, а не Карлово и Сливо поле. :)

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Левски - Дунав 02.10. 17:45

Мнениеот nitro77 » 27 сеп 2016 01:17

GoingDown написа:6:0 за Левски. На тея Дунав най-добрия играч им е Огнянов ахахахаа... 2 на Тунде, 1 Нар, 3 Аниете. За пореден път съдията ще ни реже, ама нормално все пак играем в дришата лига.

ПС: А Дунав каква игра показва, че не ми е ясно?? Много си повярвахте, ще ви боли доста.


Феновете на Морето, ЦСКА-София и Берое също бяха надменни и арогантни, но им свихме сармите. Само бултрасите бяха коректни и премерени в изказванията си и отборът им успя да ни победи. При това с игра, а не като вас - със засади, дузпи и автоголове. Така че малко по-кротко го раздавайте. Ние нямаме какво да губим в този мач, но вие - да, и то много.

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: Левски - Дунав 02.10. 17:45

Мнениеот Red thunderstorm » 27 сеп 2016 01:31

ПФК Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) 0:0

Има ли недоволни? :)


Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта