Берое - Дунав 18.09. 21:15ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90


Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Берое - Дунав 18.09. 21:15ч.

Мнениеот nitro77 » 14 сеп 2016 02:03

Сашо Димитров каза, че сме фаворити, при това изявени. Заради това няма да ви бием, а просто ще си поделим по една точка, както подобава на два града с почти еднакво население. 1:1, даже по-добре 2:2. Хем си оставаме с най-добрата защита, хем и с едно от най-добрите нападения в лигата. :lol:

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Берое - Дунав 18.09. 21:15ч.

Мнениеот korteneca » 14 сеп 2016 09:59

Според мен Дунав няма да загубят този мач, но никога нищо не се знае... Топка е, всичко е възможно. Аз предпочитам равенство между двата отбора... 8-)
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Берое - Дунав 18.09. 21:15ч.

Мнениеот FCD » 14 сеп 2016 10:55

Ние все някога ще направим първия си слаб мач и ще паднем. Дали ще е от Берое, Монтана или Левски, Господ знае. Но предпочитам да дадем трите точки на някой, който поне ги заслужава.

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Берое - Дунав 18.09. 21:15ч.

Мнениеот Вал » 14 сеп 2016 13:40

nitro77 написа:
Shadow_570 написа:Дано има голвое но да са 2 гола за берое в мрежичката на дунаф дано дано .Заслужаваме победата. Дунав няма да са лидер за дълго ще Капитолират за много кратко време 2 поредни загуби 2 хиксаи са КАПУТ и ще изпаднат на долу. Имат с левски след това май гости или домакини не знам. Маркитос и манга за 1-ви мач добре играха !! Манга и амркитос като козове ги ползваме аххаяко0 и охене дано получи картотека !

[offtopic]Моето момче, не е зле първо да поуспокоиш малко пръстите си, да организираш мисълта си и да си преговориш учебния материал по български език. Особено в разделите "Правопис" и "Пунктуация".[/offtopic] Да, имате предимството да сте домакини, но не ни превъзхождате с нищо в игрови план. А това за двете загуби и двата хикса може да се случи на всеки, включително и на Берое. Черно море преди мача с нас също бяха наперени, но вече имат две загуби и са в средата на таблицата. Литекс също бяха надменни, но всички видяха какво стана в неделя. И вие можете да глътнете дунавска вода, че после гостувате на оранжевите, които със сигурност ще са по-сработени, отколкото бяха в мача срещу нас и не е изключено също да ви хързулнат. Да не стане като в пословицата: "Който копае гроб другиму, сам пада в него". ;)


Берое задължително трябва да вземе този мач, че скоро идват срещите с преките конкуренти. Не можем да се гордеем с измъченото 1:0 срещу Г.Оряхавица. Ако оставят пак сам Като да покрива отскубнали се нападатели, да изнася топка и да гради атака ще ни бъде трудно.

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Берое - Дунав 18.09. 21:15ч.

Мнениеот nitro77 » 14 сеп 2016 14:47

Вал написа:
nitro77 написа:
Shadow_570 написа:Дано има голвое но да са 2 гола за берое в мрежичката на дунаф дано дано .Заслужаваме победата. Дунав няма да са лидер за дълго ще Капитолират за много кратко време 2 поредни загуби 2 хиксаи са КАПУТ и ще изпаднат на долу. Имат с левски след това май гости или домакини не знам. Маркитос и манга за 1-ви мач добре играха !! Манга и амркитос като козове ги ползваме аххаяко0 и охене дано получи картотека !

[offtopic]Моето момче, не е зле първо да поуспокоиш малко пръстите си, да организираш мисълта си и да си преговориш учебния материал по български език. Особено в разделите "Правопис" и "Пунктуация".[/offtopic] Да, имате предимството да сте домакини, но не ни превъзхождате с нищо в игрови план. А това за двете загуби и двата хикса може да се случи на всеки, включително и на Берое. Черно море преди мача с нас също бяха наперени, но вече имат две загуби и са в средата на таблицата. Литекс също бяха надменни, но всички видяха какво стана в неделя. И вие можете да глътнете дунавска вода, че после гостувате на оранжевите, които със сигурност ще са по-сработени, отколкото бяха в мача срещу нас и не е изключено също да ви хързулнат. Да не стане като в пословицата: "Който копае гроб другиму, сам пада в него". ;)


Берое задължително трябва да вземе този мач, че скоро идват срещите с преките конкуренти. Не можем да се гордеем с измъченото 1:0 срещу Г.Оряхавица. Ако оставят пак сам Като да покрива отскубнали се нападатели, да изнася топка и да гради атака ще ни бъде трудно.

То ние Горната ги бихме с 2:0 на същия стадион, и то с лекота. Но мач с мач не си приличат. Надявам се да стане добър мач и каквото топка покаже. :)

Потребителски аватар
Bojko Berojko
Мнения: 1015
Регистриран на: 22 сеп 2011 13:11
Контакти:

Re: Берое - Дунав 18.09. 21:15ч.

Мнениеот Bojko Berojko » 15 сеп 2016 09:12

nitro77 написа:Сашо Димитров каза, че сме фаворити, при това изявени. Заради това няма да ви бием, а просто ще си поделим по една точка, както подобава на два града с почти еднакво население. 1:1, даже по-добре 2:2. Хем си оставаме с най-добрата защита, хем и с едно от най-добрите нападения в лигата. :lol:


Ми какво да каже Сашо ,че сте аусайдери ли? Излизаме и Ви бием ,това е положението,все още не сте дорасли за нещо по-голямо,липсва и опит!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Берое - Дунав 18.09. 21:15ч.

Мнениеот FCD » 15 сеп 2016 12:51

Ми хубаво, излезте и ни бийте . Щом казваш... :)
Обаче самочувствието ви идва малко в повече сякаш. Не е ваша работа да оценявате за какво е пораснал Дунав и за какво не. Вие пък като сте пораснали до едни звездни висини... :mrgreen: Ние сме име както и вие и това, че ни нямаше в А група толкова време не отменя този факт. И то пък една А група беше. :mrgreen: По-големите знаят кой е Дунав и ще ви доставим истинска, неподправена, стопроцентова и вълнуваща конкуренция от сърце. ;)

Потребителски аватар
yuliyan_rs
Мнения: 51
Регистриран на: 12 авг 2016 13:04
Контакти:

Re: Берое - Дунав 18.09. 21:15ч.

Мнениеот yuliyan_rs » 15 сеп 2016 13:02

Bojko Berojko написа:
nitro77 написа:Сашо Димитров каза, че сме фаворити, при това изявени. Заради това няма да ви бием, а просто ще си поделим по една точка, както подобава на два града с почти еднакво население. 1:1, даже по-добре 2:2. Хем си оставаме с най-добрата защита, хем и с едно от най-добрите нападения в лигата. :lol:


Ми какво да каже Сашо ,че сте аусайдери ли? Излизаме и Ви бием ,това е положението,все още не сте дорасли за нещо по-голямо,липсва и опит!


Каква е тази глупост, че ни липсва опит, ти сериозно ли?!
Опитът е единственото нещо, с което превъзхождаме повечето отбори от елита. Този колектив е заедно от 2, а някои даже от 3 години! Минахме на парад през Б група, не виждам да правим нещо по-различно и сега. Бях на 99% от всичките домакински мачове миналия сезон, мисля че само на един не съм присъствал, така че знам какво може и как играе Дунав и някой да ми каже, че нямали опит, стига, това са глупости, наистина.
Ако ще загубим, то няма да е това причината, просто е много смешно като оправдание, при положение, че точно опита ни държи на това ниво в момента.
"От Дунав започва България"

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Берое - Дунав 18.09. 21:15ч.

Мнениеот FCD » 15 сеп 2016 14:07

yuliyan_rs написа:
Bojko Berojko написа:Ми какво да каже Сашо ,че сте аусайдери ли? Излизаме и Ви бием ,това е положението,все още не сте дорасли за нещо по-голямо,липсва и опит!

Каква е тази глупост, че ни липсва опит, ти сериозно ли?!
Опитът е единственото нещо, с което превъзхождаме повечето отбори от елита. Този колектив е заедно от 2, а някои даже от 3 години! Минахме на парад през Б група, не виждам да правим нещо по-различно и сега. Бях на 99% от всичките домакински мачове миналия сезон, мисля че само на един не съм присъствал, така че знам какво може и как играе Дунав и някой да ми каже, че нямали опит, стига, това са глупости, наистина.
Ако ще загубим, то няма да е това причината, просто е много смешно като оправдание, при положение, че точно опита ни държи на това ниво в момента.

Точно казано. Мога само да добавя, че много от футболистите ни са с доста опит в "А" група, така че това заклинание тотално увисва. Можем да загубим от Берое, ако нямаме ден, поради съдийски тесли, защото Венера, Земята и Марс са на една линия, но не и от липса на опит.


Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта