Дунав (Русе) - Черно море (Варна) [27.08. 17:00]

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Черно море (Варна) [27.08. 17:00]

Мнениеот КироВарна » 28 авг 2016 19:24

FCD написа:
ivan56 написа:Дано най- накрая се намери журналист с ташаци и пита "европееца" що така бе Кире, тикаш хората като животни в тоя клозет?

И Кирето нали знаеш какво ще му отговори? "Ти олигофрен ли си, къде видя животни?" И ще го натири, че не иска да разговаря повече с него. :lol:
Проблемът е, че цялото ни БФС е цъфнало и вързало и отдавна е прецъфтяло. Боби каза, че не е виновен за нищо и че той от 20 години не играел футбол. А де? Кой е виновен тогава за всички тези административни и футболни неразбории? Не ни ли пратиха те извън Русе и Варна, при все че първи копки на стадионите дори още няма? И не е ли този проблем само една производна на главния такъв?

Проблемът е,че в шибаната ни държава никой не мисли!!!Няма да засягам унищожаването на икономиката и селското стопанство,които са основните недомислия!!!Говоря само за вчерашния мач!!!Ако беше мача между Монтана и Славия,където имало 15-16 зрители,от които един славист...проблемът щеше да е по малък!!!Но мач между близките по разстояние градове Русе и ВАРНА,провеждащ се по пътя между тях,на 50 км от едните и на 150 км от другите.....при положение,че феновете са ентусиазирани,защото отборите са на първо и второ място!!!Можеше да се очаква и се очакваше,че ще е сравнително добре посетен!!!И вместо да седне някой и да помисли,всичко беше свършено про форма!!!Сега ние и да умуваме,битият бит....а добре,че само бити имаше!!!Намекът не е сексуален,просто можеше да стане много по-лошо,защото нещата доста се нажежиха!!!Чувал съм,че турците имали една поговорка,която гласяла:"Да му имам на българина акъла,дето после му идва!"Мисля,че Разград е добро място да помислим над тази доста правдива шега!!!

Потребителски аватар
boti4eli
Мнения: 72
Регистриран на: 29 сеп 2015 18:17
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Черно море (Варна) [27.08. 17:00]

Мнениеот boti4eli » 28 авг 2016 20:00

greenpeak написа:
nitro77 написа:
nitro77 написа:
greenpeak написа:Какви провокации? Просто си казвам мнението за мача.

Нещо невярно ли съм написал? Или съм излъгал за Будинов или Огнянов?

Будинов : http://uk.soccerway.com/players/mirosla ... ov/139468/

Огнянов : http://uk.soccerway.com/players/anton-ognyanov/129397/


Няма проблем. Надявам се наистина да дойдеш в Разград да видиш как некадърниците Будинов и Огнянов вкарват на любимия ти отбор. Предлагам да оставим изводите и заклинанията за след мача. Другарю.

Ама съм добър в прогнозите, а? ;) Че и Димов като бонус. :)
Тотални "некадърници" да те разбият с 3:0 - сам ми отговори, другарю, какво говори това за отбора ти?

Явно никогя нямя да преодолееш манталитета В-североизточна.
Ами нищо не говори. Миналата година паднахме от Пирин с 4-0 в Благоевград, и кво от това. Какво се случи с играчите на Пирин? По-добри ли станаха като ни биха?
И не слагай кавички на некадърниците, те са си такива и двамата.

Ей, и продължаваш да говориш! Има една приказка за такива като теб: "... и упорит!" Айде със здраве!


Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта