Сан Икер ?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Сан Икер ?

Мнениеот ogrizko » 02 юли 2016 12:19

.....или просто най-големия интригант, какво е вашето мнение? Едно време беше добър вратар, признавам ...до към 25-6 годишна възраст наистина беше страхотен! Но играта му в последно време е толкова трагична, изглежда като свършил с футбола за мен поне. И при цялото му това колебливо представяне има някакви претенции да е титуляр, да взема големи пари в клубните си отбори.. и да поставя себе си пред отбора и да разваляш духа в съблекалнята. Не съм фен на Реал М, но явно и там той е бил основната причина с желанието си да е титуляр ...въпреки че Диего Лопез беше няколко класи над неговото смехотворно в последно време представяне. Направо се изумявам, треньор като Дел Боске да говори подобни неща ....за каква наглост и безочие и идиотизъм става дума. Така че дори някога да е бил голям вратар, за мен икерчо ще е едно малко жалко нагло човеченце, което да си взема милионите дето си е заработил и да се маха от картата на футбола да не го гледам, че много ме нервят такива :evil: :evil:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Потребителски аватар
loko29
Контакти:

Re: Сан Икер ?

Мнениеот loko29 » 02 юли 2016 18:20

Щом Касияс е слаб вратар кои са добрите?Просто в Испания не почитат легендите си.Примери много-Касияс,Йеро,Раул,Мориентес,Шави ,Виа,Ч.Алонсо.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Върни се в “Euro 2016”