Евро 2016 Група"F" Унгария-Португалия 3:3 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Унгария-Португалия 22.06 19:00ч.

Мнениеот sunscres92 » 22 юни 2016 22:32

sapio0o написа:Португалия едва ли ще имат проблеми с дърводелците на 1/8 финал, но мач по-късно са аут.

Ако вземат, че вкарат и си спечелят групата, кого ще срещнат?


Убеден съм, че футболистите на Португалия, чисто технчиески са доста по-дървени от англичаните.

Освен ако не броиш комичните финтове на Нани и Куарешма за техника - както и тези на Роналдо, които от край време ги прави колкото да го сложат в някое клипче.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13358
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Унгария-Португалия 3:3 FT

Мнениеот sapio0o » 22 юни 2016 22:37

sunscres92 написа:
sapio0o написа:Португалия едва ли ще имат проблеми с дърводелците на 1/8 финал, но мач по-късно са аут.

Ако вземат, че вкарат и си спечелят групата, кого ще срещнат?


Убеден съм, че футболистите на Португалия, чисто технчиески са доста по-дървени от англичаните.

Освен ако не броиш комичните финтове на Нани и Куарешма за техника - както и тези на Роналдо, които от край време ги прави колкото да го сложат в някое клипче.

Под дървени визирам футболните им способности, а не резултати или финтове. Но то като се замисля и откъм резултати ги доминират. Два полуфинала, един финал и един 1/4 на последните 4 европейски първенства. :roll:

Кажи ми един футболист от Англия, на който пост желаеш, дето да е по-добър от португалците. Айде, вратаря освен, но пак имам известни резерви..

Иначе Португалия, че са слаби, слаби са. Това е тотално друга тема.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Унгария-Португалия 3:3 FT

Мнениеот sunscres92 » 22 юни 2016 22:44

Ако искаш ми вярвай, не виждам нито един футболист от Португалия по-добър от такъв на Англия - освен Пепе(не особено добър защитник за мен и въпреки това е по-добър от Кейхил/Смолинг).

Роналдо не го слагам, защото от 2-3 години ме дразни ужасно много.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13809
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Унгария-Португалия 3:3 FT

Мнениеот Pichichi » 22 юни 2016 22:46

Убеден съм, че футболистите на Португалия, чисто технчиески са доста по-дървени от англичаните.

Кой от кой е по-дървен?
Роналдо от Рууни?
Варди от Нани(който ме дразни мега много но има страхотна техника на удара днешния му гол го доказа)
Х.Кейн от Куарешма?
Г.Кейхил от Пепе?
Ж. Марио и Ренато Санчес от Деле Али и Дайер?
Какво имаш предвид под "технически по-дървени"?
Техниката не е да цъкаш на 21 или да прескачаш топката (макар че и в това португалците са по-добру) техниката е във всяко отиграване
на топката във всеки елемент от играта, един Роналдо едва ли щеше да вкарва по 60 гола на сезон ако беше технически дървен! Играта му с глава
е на висотата на Ал.Шиърър, играта му с крака е феноменална, движението му без топка също- перфектен футболист! В Англия няма такъв!

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13358
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Унгария-Португалия 3:3 FT

Мнениеот sapio0o » 22 юни 2016 22:50

sunscres92 написа:Ако искаш ми вярвай, не виждам нито един футболист от Португалия по-добър от такъв на Англия - освен Пепе(не особено добър защитник за мен и въпреки това е по-добър от Кейхил/Смолинг).

Роналдо не го слагам, защото от 2-3 години ме дразни ужасно много.


Същото бих казал и аз, но в обратната посока. Португалците разполагат със страхотни таланти като Ренато Санчес и Андре Гомес, с опитни и много класни такива като Роналдо, Пепе, Карвальо, Куарешма, дори Нани. Всъщност отборът им като индивидуалности не изостава чак толкова много от водещите тимове, просто нещо друго не им достига. Нямат лидер (Роналдо за мен не е такъв от много време), нямат и колектив изглежда. Очевидно им липсва и манталитет.

Пък като погледна играчите на Англия и не виждам нищо. Едно време Шиърър, Оуен, Джерард, Лампард, а сега Хари Кейн, Варди и Лалана. :roll: Те не че и преди мачкаха, но поне имаха футболисти на ниво.

От англоговорящите няма да намериш по-дървени, то си е до днк. Просто така ги тренират от малки. Същото важи и за бразилците и техниката им. Те се раждат с топка в крака и дори най-куците могат да те финтират със затворени очи. :lol:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Унгария-Португалия 3:3 FT

Мнениеот sunscres92 » 22 юни 2016 22:58

Ж. Марио и Ренато Санчес от Деле Али и Дайер?

Али е по-техничен от тези 2-мата?

И с какво Нани и Куарешма са по-технични от Стъридж?

По какво се различават Кейн и Роналдо в момента? И 2-мата просто завършват атаките в отборите си, като единия към момента просто има далеч по-добрите играчи около него(в клубния).

Карвальо по-техничен ли е от Роуз?

Или португалците имат по-техничен играч и от Уилшър?

За мен Англия имат слаб отбор на това първенство, но Португалия има 2-но по-слаб и играта го доказва - Англия играха нека кажем на средно ниво, но нивото на Португалия беше посредствено.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13809
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Унгария-Португалия 3:3 FT

Мнениеот Pichichi » 22 юни 2016 23:03

Човек Стъридж се спъва в топката, просто не знам как може да ми го даваш за пример! Да Нани е ниво или две над Стъридж като техника!
Х. Кейн и Роналдо ти сериозно ли???
Сравняваш централен бранител Карвальо с 1,70 м. висок бек!
Или португалците имат по-техничен играч и от Уилшър?


Уилшър точно какво е играл последните 2/3 сезона? Моутиньо е по-класен играч от Уилшър.
Португалия няма отбор иначе като единици са сред най-добрите в света, sapio0o ти е показал къде играха на последните форуми
имат 2 полуфинала като единия загубиха от шампиона Испания с дузпи!
Последна промяна от Pichichi на 22 юни 2016 23:09, променено общо 2 пъти.

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Унгария-Португалия 3:3 FT

Мнениеот sunscres92 » 22 юни 2016 23:05

Pichichi написа:Човек Стъридж се спъва в топката, просто не знам как може да ми го даваш за пример!
Х. Кейн и Роналдо ти сериозно ли???


Извинявай, Куарешма какво прави цял мач ? Неговата техника се изчерпва с опит да вкара с рабона около 10 пъти в един мач. Нямам идея, колко пъти си гледал Стъридж, аз съм го гледал доста и не съм го виждал да се спъва с топката.

Не споря, че Роналдо е по-добрия играч. Към момента, чисто технически с какво Роналдо превъзхожда Кейн?

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13809
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Унгария-Португалия 3:3 FT

Мнениеот Pichichi » 22 юни 2016 23:10

чисто технически с какво Роналдо превъзхожда Кейн?


С всеки елемент от футбола, скорост, физика (не става дума за кила), техника, завършващ удар, психика абе какво се обяснявам и аз!

nghcvth
Мнения: 3540
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Евро 2016 Група"F" Унгария-Португалия 22.06 19:00ч.

Мнениеот nghcvth » 22 юни 2016 23:13

Балкански Орел написа:
diablorojo написа:Между другото гадните шиптъри са аут. :twisted:


Супер.

Да бе, супер, голяма загуба си е това:
Изображение
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта