Евро 2016 Група"В" Русия-Уелс - 0:3 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4086
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"В" Русия-Уелс - 0:3 FT

Мнениеот JACKO » 21 юни 2016 11:18

Дзюба е "велик", просто не искаше да си легне с онази актриса :)
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10869
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"В" Русия-Уелс - 0:3 FT

Мнениеот ivan56 » 21 юни 2016 11:20

Руснаците просто са си слаби,не знам кой толкова наду балона, че Русия са някаква супер сила и имат възможности за нещо повече.
Като чуеш, че руският треньор използва двама централни нападатели за крила и работата ти е ясна.
За мен Уелс е приятната изненада на турнира, от всичките отбори от Острова, тяхната игра ми харесва най-много.
А се вижда какво е да имаш двама играчи от рода на Бейл и Рамзи.
А тоя Дзюба, ееее няма такъв дърводелец :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
botevist_75
Мнения: 946
Регистриран на: 21 май 2013 19:48
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"В" Русия-Уелс - 0:3 FT

Мнениеот botevist_75 » 21 юни 2016 13:02

demy27 написа:Най-добрия играч на Русия - Акинфеев, цяла вечер е сънувал кошмари, мятал се на сън и бълнувал: "Мамо, затваряй вратата, че Бейл и Рамзи пак идват"

А майка му му викала :
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wWH8QGgixfI[/youtube]
Дано не е полудял горкия :(

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6853
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"В" Русия-Уелс - 0:3 FT

Мнениеот veni__85 » 21 юни 2016 14:55

от kapaciteto на 10 Юни 2016 15:12

Залагайте смело на следните събития:
Англия - Русия 2
Русия - Победител в група В
Русия - победител на Евро 2016
голмайстор - Артьом Дзюба

Правя ви безплатни подаръци как да направите пари, утре мачът между Русия и Англия е желязна двойка! Дори можете да заложите на голмайстор - Артьом Дзюба!



Мнениеот veni__85 на 10 Юни 2016 16:07

А след като Русия отпаднат още в групите, независимо последни или един от двата трети с по-лоши показатели от другите, ще върнеш ли парите на хората
:?:

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"В" Русия-Уелс - 0:3 FT

Мнениеот v.r.s. » 21 юни 2016 15:05

Вал написа:Този мач ми приличаше най-много на Бразилия-Германия на последното Световно.

От една страна тотална медийна кампания срещу отбора, играчите, привържениците, президента, страната. То не беше отстраняване, арестуване, депортиране. Играчите бяха смазани.

От друга страна един разумен прагматичен стил. Конят Бейл от 5 чисти положения вкара 1 гол. Даже на времето Елкер беше по-техничен.


Ти с много крехка психика ги изкара руснаците, стресирани били от медийната кампания срещу отбора, привържениците, президента и страната. Това е ли неприсъщо за железните мъже като тях и не приляга ли повече на еврогейовете?

sofiqneca77
Мнения: 42
Регистриран на: 20 юни 2016 01:03
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"В" Русия-Уелс - 0:3 FT

Мнениеот sofiqneca77 » 21 юни 2016 15:41

Има далеч по-важни неща от футбола!
Иначе много ме е яд че снощи отпаднахме и последния мач играхме доста слабо и загубих доста пари от залози!Затова спирам да играя за отбори, където имам пристрастия!
Но няма как да подмина факта , че медийната кампания на мафията УЕФА , която със своите заплахи за изхвърлянето на Русия от Европейското донякъде повлия на футболистите и те не издържаха психически на тези медийни атаки!
Според мен е нужна смяна на треньора - Леонид Слуцки е добър мотиватор и до там, слаб тактик определено! Успя да мобилизира Русия в края на квалификациите , но на Европейското трябва да си със сериозен треньор - примерно Дик Адвокат ,който е много добър тактик и мотиватор!
Но за мен е по-важно да постигнем победа на политическия фронт! А там засега водим убедително!

Потребителски аватар
botevist_75
Мнения: 946
Регистриран на: 21 май 2013 19:48
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"В" Русия-Уелс - 0:3 FT

Мнениеот botevist_75 » 21 юни 2016 16:06

sofiqneca77 написа:Има далеч по-важни неща от футбола!
Иначе много ме е яд че снощи отпаднахме и последния мач играхме доста слабо и загубих доста пари от залози!Затова спирам да играя за отбори, където имам пристрастия!
Но няма как да подмина факта , че медийната кампания на мафията УЕФА , която със своите заплахи за изхвърлянето на Русия от Европейското донякъде повлия на футболистите и те не издържаха психически на тези медийни атаки!
Според мен е нужна смяна на треньора - Леонид Слуцки е добър мотиватор и до там, слаб тактик определено! Успя да мобилизира Русия в края на квалификациите , но на Европейското трябва да си със сериозен треньор - примерно Дик Адвокат ,който е много добър тактик и мотиватор!
Но за мен е по-важно да постигнем победа на политическия фронт! А там засега водим убедително!

Ей този е най-добрия мотиватор ! Ще играят с 120% от възможностите си. Пък и си е руснак.Този Адвокат ли е Съдия ли,еврогей ми се вижда.
http://www.plovdivnews.bg/sport/29522-nai-strashniyat-futbolen-huligan-ot-rusiya-vasya-ubietza

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"В" Русия-Уелс - 0:3 FT

Мнениеот v.r.s. » 21 юни 2016 16:10

sofiqneca77 написа:Има далеч по-важни неща от футбола!
Иначе много ме е яд че снощи отпаднахме и последния мач играхме доста слабо и загубих доста пари от залози!Затова спирам да играя за отбори, където имам пристрастия!
Но няма как да подмина факта , че медийната кампания на мафията УЕФА , която със своите заплахи за изхвърлянето на Русия от Европейското донякъде повлия на футболистите и те не издържаха психически на тези медийни атаки!
Според мен е нужна смяна на треньора - Леонид Слуцки е добър мотиватор и до там, слаб тактик определено! Успя да мобилизира Русия в края на квалификациите , но на Европейското трябва да си със сериозен треньор - примерно Дик Адвокат ,който е много добър тактик и мотиватор!
Но за мен е по-важно да постигнем победа на политическия фронт! А там засега водим убедително!


Това от теб не съм го очаквал, да ги оправдаеш с крехка психика, не е ли гейско подобно поведение на "стоманените" руснаци.
Иначе в прогнозите ти все повече започвам да те съпоставям с Пеле, който се слави с това, че почти винаги се случва обратното на прогнозираното от него. Така, че Путин и привържениците му трябва да бъде сериозно притеснени от прогнозата ти за победа на политическия фронт.

Потребителски аватар
demy27
Мнения: 2136
Регистриран на: 02 дек 2009 08:47
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"В" Русия-Уелс - 0:3 FT

Мнениеот demy27 » 21 юни 2016 16:23

sofiqneca77 написа:Има далеч по-важни неща от футбола!
Иначе много ме е яд че снощи отпаднахме и последния мач играхме доста слабо и загубих доста пари от залози!Затова спирам да играя за отбори, където имам пристрастия!
Но няма как да подмина факта , че медийната кампания на мафията УЕФА , която със своите заплахи за изхвърлянето на Русия от Европейското донякъде повлия на футболистите и те не издържаха психически на тези медийни атаки!
Според мен е нужна смяна на треньора - Леонид Слуцки е добър мотиватор и до там, слаб тактик определено! Успя да мобилизира Русия в края на квалификациите , но на Европейското трябва да си със сериозен треньор - примерно Дик Адвокат ,който е много добър тактик и мотиватор!
Но за мен е по-важно да постигнем победа на политическия фронт! А там засега водим убедително!

Аз много искам да попитам кои сте "Вие". И в двата случая си голямо леке. Ако си Българин и да казваш "Ние" като се приобщаваш към руснаците, си национален предател и поставяш интересите на чужда държава над собствената си. Ако си руснак, от къде на къде ще убеждаваш Българите в Български форум, че трябва да обичат и да се подчиняват на Русия?
Второ, тези руски футболисти много нежни и раними души били. Така да рухнат от психически медийни атаки.
Трето, от гадната Европа ли ще взимате тренер, бе?
И за победите на политическия фронт - Путин не обича да го унижават разни дебютанти и късно снощи е взел решение да анексира Уелс. За съжаление още не го е открил на картата, но споко, ще постигне поредна победа на политическия фронт. А и когато анексира Уелс, на световното в Русия, Бейл и Рамзи ще играят за Сборная, стига да се преборят за титулярно място с Дзубай.
L'Europa non è lontana
C'è una canzone italiana per voi
Insieme, unite, unite, Europe

drvasko98
Мнения: 6961
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"В" Русия-Уелс - 0:3 FT

Мнениеот drvasko98 » 21 юни 2016 16:59

Аз се надявам на едно британско дерби Уелс- Северна Ирландия на 1/8 финал. Май има такава вероятност. Дано ирландците загубят само 0-1, 0-2 след малко.


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта