Евро 2016 Група"F" Португалия-Австрия - 0:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13361
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Австрия 18.06 22:00ч.

Мнениеот sapio0o » 19 юни 2016 00:32

miroxp написа:или факта, че след като Арагонес изрита набедената звезда Раул, провалил се на безброй първенства, Испания за първи път стана евро шампион? И после световен.

Само тази ти мисъл ми бе достатъчна, за да прекратя всички спорове оттук насетне.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
athom
Мнения: 766
Регистриран на: 03 юни 2008 18:35
Skype: athomic
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Австрия 18.06 22:00ч.

Мнениеот athom » 19 юни 2016 00:32

Хехехехе...дори не гледах мача, само да чета коментарите ми стига! :D
slavia_forever написа:При 2:2 за немците не играе толкова психологическия фактор.



Изображение

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Австрия 18.06 22:00ч.

Мнениеот гражданин от село » 19 юни 2016 00:39

soilwork написа:Браво на Роналдо!!! Изчака фена който нахлу на терена да си включи телефона ,спря охраната и си направи снимка с момчето. Респект !!!!

Това му беше най-доброто отиграване в мача. :lol:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Австрия 18.06 22:00ч.

Мнениеот Furious_Monk » 19 юни 2016 01:03

sapio0o написа:
miroxp написа:или факта, че след като Арагонес изрита набедената звезда Раул, провалил се на безброй първенства, Испания за първи път стана евро шампион? И после световен.

Само тази ти мисъл ми бе достатъчна, за да прекратя всички спорове оттук насетне.


Ти на този защо изобщо му обръщаш внимание? :shock:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Австрия 18.06 22:00ч.

Мнениеот DmG » 19 юни 2016 01:58

miroxp написа:
sapio0o написа:
Furious_Monk написа:
sapio0o написа:
Furious_Monk написа:Няма я тази жажда за успехи и за глад, дори и когато стреля към вратата го прави някак си по навик.

Абсолютно. Мислех си и аз да обърна внимание върху това, но пък темата е съвсем друга.


Ще видим, хора като Роналдо само глупаците ги подценяват, не че не изключено съвсем да е свършил батериите, но аз не залагам на такъв залог. Предпочитам гол за гола, мъж за жена и над 10 женски засади на пътя до кръчмата.

Откъм физика го докарва, обаче егото му го погубва. Тъпото е, че е звиздъ и никой няма да му обърне внимание. Ако беше Икер да са го пратили в третия отбор. :)

феновете на варса нещо много активни бе.. гледайте си копата там :lol:


Кое от фактологията те дразни, бяло лебедче? 2.3% успеваемост от СУ или факта, че след като Арагонес изрита набедената звезда Раул, провалил се на безброй първенства, Испания за първи път стана евро шампион? И после световен. И после пак като първото. Колко от Барса бяха в стартовия състав тогава? 7-8 според мача. Аз не казах нищо срещу Реал, а срещу напудрената, издъхваща пача с оскубаните вежди, която трябва да бъде линчувана от съотборниците си в съблекалнята. Треньора е страхливец и некадърник, защото ако изгони Кристина, рендето отзад и толкова черния Нани, Португалия всъщност има големи шансове. И играе много добре. Той тръгнал Реалска конспирация да си смуче от пръстите...

XP ... Поне да беше Win7 , да може да се спори със теб. а то... Толкова глупости си казал за толкова кратко време.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Австрия - 0:0 FT

Мнениеот matador1 » 19 юни 2016 15:27

Топ момент за Роналдо в мача :lol: :lol: :lol: :

Изображение

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Австрия - 0:0 FT

Мнениеот sl321 » 19 юни 2016 15:30

Кристиано, в последните сезони си играе така в 80 % от мачовете. В реал съотборниците му го покриват, а и му създават много повече чисти положения.
Не разбирам какво гледат журналистите и футболните коментатори, в какво умопомрачение изпадат, че и когато е антигерой, да го изкарват герой?!?!

Иначе.... Очаквам срещу ТИТАНИЧНИЯ отбор на Унгария да вкара гол и медиите да го качат на пиедестал отново....

Тази година стана герой във втория мач срещу Волфсбург. Вкара два абсолютно късметлийски гола без да се изисква и 1 % голово майсторство, като единия гол беше, след изпълнение на един от стотиците лошо изпълнени пряксвободни удари в стената на противниковия отбор. Като гледам, неговата тактика продължава и на това европейско, а тя гласи " бии си ти постоянно в стената на съперника пряксвободните удари, пък някой ден може да станеш и герой затова".
В първия мач с Волфсбург, Роналдо имаше достатъчно положения за да вкара гол, като по този начин, нямаше да има нужда от трите в реванша. Освен това, без този гол на чужд терен, и при един вкаран от Волфсбург в Мадрид, и трите негови "геройски" голове нямаше да помогнат Реал да продължи напред. Само че....Когато си свършиха работата и той и защитниците, само той беше героят, а когато в Германия не си свършиха работата и той и защитата, само защитата беше виновна. А това беше просто един мач с осмия в Германия.... Ако се изгледат внимателно мачовете, ще се види, че Роналдо играе слабо и във втория мач, но когато човек има късмет, и целия отбор играе добре, кой може да му каже нещо?
На финала на ШЛ - той бил вкарал решителната дузпа, значи той е героя...Ами ако трима от неговите съотборници преди това не бяха вкарали, щеше ли да се стигне до неговата дузпа? В този смисъл, всяка една дузпа е решителна, но....Роналдо бил гороя, пффф.... Той просто си свърши работа, така както го направиха и неговите съотборници - това се очаква от тях!

За това, сега очаквам същото - след като не си свърши работата в два мача, да вкара в третия срещу слабия отбор на Унгария и след това да бъде повече герой отколкото ако си беше свършил работата до момента....Това при Роналдо се случва от години....

За физиономиите му и държанието му не ми се отваря дума че.... абсолютен палячо!
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Австрия - 0:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 19 юни 2016 16:34

Победният гол срещу Барселона нещо го пропусна о велики мислителю, ама тогава пък каталунците не бяха във форма и уморени, ех д.ба този Роналдо, все няма късмет значи. Трябваше да почака Волфсбург да станат втори или първи, че чак тогава да ги мисли колко да им вкара. Спор няма, Роналдо е като гредата, всички го целят и тя топката влиза така случайно.

Пък и цели три късметлийски гола в един мач... любимец на боговете, защитен с много силна магия.

Само едно кажи, фен на каталунците или на Атлетико, друго от написаното ти няма особено значение? :mrgreen:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13810
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Австрия - 0:0 FT

Мнениеот Pichichi » 19 юни 2016 17:06

Мнениеот sapio0o на 18 Юни 2016 21:13

Роналдо откакто навърши 30 (вече 31) стана баш обикновена класа футболист. На практика не му ли дадеш топката на 1-2 метра от вратата е безопасен. Противниковите отбори се научиха и вече дори опашкарите не му дават пространство. Проблемът от цялата работа е, че нито португалците, нито Реал ще се освободят така лесно от него.

А аз си мислех, че ще играе до 35 на високо ниво.


Той се гласи да играе в Реал М и до 40, да видим. Ако Фл. Перес наистина е толкова добър бизнесмен просто няма по-добър момент да го шитне на ПСЖ
за 100 и кусур млн. Е. С тия пари можете да гоните до дупка Дибала. Според мен Г.Бейл ще бъде вече на по-високо ниво от Роналдо и
като знаем какво его има Роналдо не знам може и да има проблеми м/у 2-та. Иначе има хляб още в него може да реши мачове. Мен ми
е интересно какво ще гласуват за златната топка, ако го изберат с неговите 11 гола с/у Шахтьор и Малмьо ще е голям срам!


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта